Vrancken ziet Gent niet stunten, maar: "Ik ben enorm trots"

door
Vrancken ziet Gent niet stunten, maar:

AA Gent is er woensdagavond niet in geslaagd om te stunten in de Conference League. Het trof met Chelsea meteen de grootste naam in de competitie en op Stamford Bridge moesten de Buffalo's de wet van de sterkste ondergaan. Met 4-2 gingen ze wel nog eervol onderuit.

Na een moeilijk wedstrijdbegin hield Gent in de eerste helft nog goed stand, maar in de tweede helft vielen de goals alsnog snel. Na de vroege 2-0 gaf de aansluitingstreffer van Watanabe hen nog even hoop, maar Chelsea maakte daarna toch snel korte metten met Gent. In de slotminuut kon Gandelman het leed nog wat verzachten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Vrancken trots op prestatie AA Gent

Ondanks de nederlaag was Wouter Vrancken zeer positief. "Ik ben enorm trots op wat de jongens vandaag hebben laten zien", reageerde hij zelfs bij VTM Nieuws. "Als we de bal niet hadden, speelden we heel goed in team. We hebben heel goed gecoacht en overgenomen van elkaar. Ik zag een team dat werkethiek toonde."

Hij zag ook dat Gent zich niet beperkte tot verdedigen. "En in de omschakeling trapten we de bal niet zomaar weg, maar probeerden we te voetballen in de ruimtes. De eerste 20 minuten waren niet top, maar we zijn gegroeid in de match", aldus Vrancken.

Grote stap voor veel jongens

Uiteindelijk bleek Chelsea wel een maatje te groot, maar dat is zeker geen schande. De Blues spendeerden de voorbije twee jaar meer dan 1 miljard euro op de transfermarkt, terwijl Gent uiteraard slechts een fractie van dat bedrag uitgaf. Bovendien komen veel spelers van ver.

"Van sterkere tegenstanders leer je altijd", besluit Vrancken dan ook. "Sommige jongens als Surdez speelden een jaar geleden nog in de Zwitserse tweede klasse. Dan is dit een hele grote stap."

🚀

Mag AA Gent tevreden zijn met zijn prestatie?

Meest recent

Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals en rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

9
9
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

64
64
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

140
140
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

148
148
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

79
79
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

14
14
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

399
399
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

417
417
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

39
39
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

38
38
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

77
77
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

104
104
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1067
1067
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

68
68
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

46
46
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

65
65
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

160
160
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

305
305
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

58
58
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

256
256
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

270
270
Einde van een voetbalgedrocht: Real Madrid stopt ermee

FC Barcelona kondigde vorige week aan dat ze uit de Europese Super League stapten. Deze competitie ...

138
138
Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

KRC Genk pakte een zes op zes in de Jupiler Pro League, maar de weg naar een ticket voor Play-Off 1 ...

226
226
Taravel komt meteen met zéér goed nieuws voor RSCA

RSC Anderlecht verloor met een zeer gehavend elftal met 2-0 van KRC Genk. Er stond eigenlijk een ...

688
688
'Keita grof wild: 3 clubs in de running voor handtekening'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

81
81

Meer sportnieuws