Vrancken ziet Gent niet stunten, maar: "Ik ben enorm trots"

door
Vrancken ziet Gent niet stunten, maar:

AA Gent is er woensdagavond niet in geslaagd om te stunten in de Conference League. Het trof met Chelsea meteen de grootste naam in de competitie en op Stamford Bridge moesten de Buffalo's de wet van de sterkste ondergaan. Met 4-2 gingen ze wel nog eervol onderuit.

Na een moeilijk wedstrijdbegin hield Gent in de eerste helft nog goed stand, maar in de tweede helft vielen de goals alsnog snel. Na de vroege 2-0 gaf de aansluitingstreffer van Watanabe hen nog even hoop, maar Chelsea maakte daarna toch snel korte metten met Gent. In de slotminuut kon Gandelman het leed nog wat verzachten.

LEES OOK: AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

Vrancken trots op prestatie AA Gent

Ondanks de nederlaag was Wouter Vrancken zeer positief. "Ik ben enorm trots op wat de jongens vandaag hebben laten zien", reageerde hij zelfs bij VTM Nieuws. "Als we de bal niet hadden, speelden we heel goed in team. We hebben heel goed gecoacht en overgenomen van elkaar. Ik zag een team dat werkethiek toonde."

Hij zag ook dat Gent zich niet beperkte tot verdedigen. "En in de omschakeling trapten we de bal niet zomaar weg, maar probeerden we te voetballen in de ruimtes. De eerste 20 minuten waren niet top, maar we zijn gegroeid in de match", aldus Vrancken.

Grote stap voor veel jongens

Uiteindelijk bleek Chelsea wel een maatje te groot, maar dat is zeker geen schande. De Blues spendeerden de voorbije twee jaar meer dan 1 miljard euro op de transfermarkt, terwijl Gent uiteraard slechts een fractie van dat bedrag uitgaf. Bovendien komen veel spelers van ver.

"Van sterkere tegenstanders leer je altijd", besluit Vrancken dan ook. "Sommige jongens als Surdez speelden een jaar geleden nog in de Zwitserse tweede klasse. Dan is dit een hele grote stap."

Mag AA Gent tevreden zijn met zijn prestatie?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

79
79
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

5
5
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

70
70
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

103
103
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

122
122
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

124
124
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

43
43
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

59
59
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

386
386
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

419
419
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

284
284
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

245
245
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

397
397
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

652
652
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

396
396
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

385
385
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

462
462
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

669
669
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

163
163
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

151
151
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

67
67
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

28
28
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

57
57
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

78
78
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

171
171
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

121
121

Meer sportnieuws