Na stunt: nieuwe ontdekking Anderlecht, blijft Hubert T1?

door
Na stunt: nieuwe ontdekking Anderlecht, blijft Hubert T1?

In de Jupiler Pro League wacht hij nog op zijn eerste zege, maar in de Europa League is David Hubert een straf verhaal aan het schrijven tijdens zijn interimperiode als T1 van Anderlecht. Vorige week startte Paars-Wit zijn campagne al met een thuiszege tegen Ferencvaros en donderdagavond zorgde het voor een heuse stunt.

Het ging met 1-2 winnen op het veld van Real Sociedad en dat is toch een zeer fraai resultaat. De Basken kwamen wel niet met hun allerbeste elftal aan de aftrap, al kan ook gezegd worden dat Hubert experimenteerde. Zo gunde hij de 19-jarige Tristan Degreef een allereerste basisplaats.

Degreef is potentiële titularis bij Anderlecht

Het jeugdproduct bracht het er ook uitstekend vanaf. "Ja, Tristan Degreef heeft het goed gedaan", beaamde Hubert bij Het Nieuwsblad. "Hij voetbalt met lef en durf en is dus een potentiële titularis voor mij."

Anderlecht heeft er voorin dus een optie bij, en mogelijk heeft het ook een extra optie als T1. Hubert doet het immers meer dan degelijk. Na vier wedstrijden staat zijn balans op twee zeges en twee gelijke spelen, maar vooral maakt hij indruk met zijn eerlijke discours en tactische keuzes.

Hubert niet bezig met aanblijven als T1

Zijn populariteit bij de fans groeit dan ook en alsmaar meer supporters opperen dat Hubert misschien moet aanblijven. "Ik ben er niet mee bezig", herhaalde hij echter. "Ik heb nog één belangrijke opdracht: Standard. Daar zijn we al eventjes mee bezig. Dit kan ons een boost geven."

De kans blijft immers zeer klein dat Hubert op post zal blijven. Anderlecht blijft zoeken naar een nieuwe T1 om Brian Riemer op te volgen. Mogelijk komt er daarover tijdens de interlandbreak meer nieuws.

JOUW MENING TELT:
Moet Anderlecht verdergaan met Hubert als T1?

Meest recent

'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

48
48
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

271
271
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

53
53
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

290
290
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

59
59
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

959
959
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

571
571
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

420
420
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1474
1474
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

584
584
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

572
572
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

457
457
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

202
202
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

141
141
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

125
125
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

187
187
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

84
84
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

551
551
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

177
177
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

397
397
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

93
93
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

592
592
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

120
120
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

148
148

Meer sportnieuws