'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

2825 stemmen
'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

Terwijl interimcoach David Hubert straks een resultaat uit de brand probeert te slepen tegen Real Sociedad speurt Anderlecht nog altijd volop naar een permanente opvolger voor Brian Riemer. Met de zichzelf opgelegde deadline in zicht geraakt die zoektocht stilaan in een stroomversnelling.

De voorbije dagen leek nochtans de ene na de andere potentiële kandidaat te bedanken voor een eventuele aanbieding uit het Lotto Park. Onder meer Kjetil Knutsen en Philippe Clement lieten duidelijk verstaan geen interesse te hebben om hun huidige werkgever in te ruilen voor Paars-Wit.

LEES OOK: Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

RSCA zoekt trainer

Wat de overige vermeende kanshebbers betreft zijn Mark van Bommel en Karel Geraerts nog steeds vrij. Bij die eerste dreigen de Brusselaars volgens een heleboel waarnemers evenwel weinig kans te maken, terwijl Geraerts bij een deel van de achterban nu al niet in de bovenste schuif ligt.

Voorlopig blijft het nog altijd in het duister tasten wie er verder nog zoal op de shortlist staat van de recordkampioen, maar normaal gezien mag het alleszins niet lang meer duren voor de knoop wordt doorgehakt. "De zoektocht naar een nieuwe coach is in volle gang", aldus Het Nieuwsblad.

Topoverleg in Spanje

"Idealiter is die nieuwe T1 er zelfs nog voor de interlandbreak die maandag begint. Dan kan die trainer nog kennis maken met alle spelers voor de 14 internationals vertrekken", klinkt het verder nog. Wie weet volgt er zondag na de klassieker tegen Standard dus wel witte rook in Neerpede.

Mits een goed resultaat in Spanje en tegen de aartsrivaal kan Hubert voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Sports Jesper Fredberg, die de krant alvast even samen intens zag overleggen, wel nog wat extra tijd en ademruimte bezorgen. "Of zal het plots extra snel gaan?", luidt het tot slot.

Denkt u dat RSCA dit weekend een nieuwe T1 zal voorstellen?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

3
3
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

47
47
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

108
108
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

334
334
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

221
221
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

225
225
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

321
321
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

302
302
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

241
241
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

142
142
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

371
371
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

256
256
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

109
109
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

159
159
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

195
195
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

146
146
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

462
462
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

311
311
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

303
303
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

411
411

Meer sportnieuws