'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

door
'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

Terwijl interimcoach David Hubert straks een resultaat uit de brand probeert te slepen tegen Real Sociedad speurt Anderlecht nog altijd volop naar een permanente opvolger voor Brian Riemer. Met de zichzelf opgelegde deadline in zicht geraakt die zoektocht stilaan in een stroomversnelling.

De voorbije dagen leek nochtans de ene na de andere potentiële kandidaat te bedanken voor een eventuele aanbieding uit het Lotto Park. Onder meer Kjetil Knutsen en Philippe Clement lieten duidelijk verstaan geen interesse te hebben om hun huidige werkgever in te ruilen voor Paars-Wit.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

RSCA zoekt trainer

Wat de overige vermeende kanshebbers betreft zijn Mark van Bommel en Karel Geraerts nog steeds vrij. Bij die eerste dreigen de Brusselaars volgens een heleboel waarnemers evenwel weinig kans te maken, terwijl Geraerts bij een deel van de achterban nu al niet in de bovenste schuif ligt.

Voorlopig blijft het nog altijd in het duister tasten wie er verder nog zoal op de shortlist staat van de recordkampioen, maar normaal gezien mag het alleszins niet lang meer duren voor de knoop wordt doorgehakt. "De zoektocht naar een nieuwe coach is in volle gang", aldus Het Nieuwsblad.

Topoverleg in Spanje

"Idealiter is die nieuwe T1 er zelfs nog voor de interlandbreak die maandag begint. Dan kan die trainer nog kennis maken met alle spelers voor de 14 internationals vertrekken", klinkt het verder nog. Wie weet volgt er zondag na de klassieker tegen Standard dus wel witte rook in Neerpede.

Mits een goed resultaat in Spanje en tegen de aartsrivaal kan Hubert voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Sports Jesper Fredberg, die de krant alvast even samen intens zag overleggen, wel nog wat extra tijd en ademruimte bezorgen. "Of zal het plots extra snel gaan?", luidt het tot slot.

Denkt u dat RSCA dit weekend een nieuwe T1 zal voorstellen?

Meest recent

KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

7
7
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

50
50
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

36
36
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

68
68
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

167
167
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

35
35
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

23
23
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

602
602
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

66
66
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

118
118
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

560
560
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

276
276
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

217
217
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

558
558
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

355
355
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

338
338
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

81
81
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

752
752
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

254
254
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

128
128
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

428
428
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

695
695

Meer sportnieuws