'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

door
'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

Terwijl interimcoach David Hubert straks een resultaat uit de brand probeert te slepen tegen Real Sociedad speurt Anderlecht nog altijd volop naar een permanente opvolger voor Brian Riemer. Met de zichzelf opgelegde deadline in zicht geraakt die zoektocht stilaan in een stroomversnelling.

De voorbije dagen leek nochtans de ene na de andere potentiële kandidaat te bedanken voor een eventuele aanbieding uit het Lotto Park. Onder meer Kjetil Knutsen en Philippe Clement lieten duidelijk verstaan geen interesse te hebben om hun huidige werkgever in te ruilen voor Paars-Wit.

LEES OOK: 'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

RSCA zoekt trainer

Wat de overige vermeende kanshebbers betreft zijn Mark van Bommel en Karel Geraerts nog steeds vrij. Bij die eerste dreigen de Brusselaars volgens een heleboel waarnemers evenwel weinig kans te maken, terwijl Geraerts bij een deel van de achterban nu al niet in de bovenste schuif ligt.

Voorlopig blijft het nog altijd in het duister tasten wie er verder nog zoal op de shortlist staat van de recordkampioen, maar normaal gezien mag het alleszins niet lang meer duren voor de knoop wordt doorgehakt. "De zoektocht naar een nieuwe coach is in volle gang", aldus Het Nieuwsblad.

Topoverleg in Spanje

"Idealiter is die nieuwe T1 er zelfs nog voor de interlandbreak die maandag begint. Dan kan die trainer nog kennis maken met alle spelers voor de 14 internationals vertrekken", klinkt het verder nog. Wie weet volgt er zondag na de klassieker tegen Standard dus wel witte rook in Neerpede.

Mits een goed resultaat in Spanje en tegen de aartsrivaal kan Hubert voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Sports Jesper Fredberg, die de krant alvast even samen intens zag overleggen, wel nog wat extra tijd en ademruimte bezorgen. "Of zal het plots extra snel gaan?", luidt het tot slot.

Denkt u dat RSCA dit weekend een nieuwe T1 zal voorstellen?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

44
44
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

48
48
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

158
158
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

157
157
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

253
253
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

354
354
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

515
515
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

292
292
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

275
275
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

173
173
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

281
281
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

69
69
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

137
137
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

64
64
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

258
258
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

216
216
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws