'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

door
'Anderlecht drukt door: nieuwe T1 zondag voorgesteld?'

Terwijl interimcoach David Hubert straks een resultaat uit de brand probeert te slepen tegen Real Sociedad speurt Anderlecht nog altijd volop naar een permanente opvolger voor Brian Riemer. Met de zichzelf opgelegde deadline in zicht geraakt die zoektocht stilaan in een stroomversnelling.

De voorbije dagen leek nochtans de ene na de andere potentiële kandidaat te bedanken voor een eventuele aanbieding uit het Lotto Park. Onder meer Kjetil Knutsen en Philippe Clement lieten duidelijk verstaan geen interesse te hebben om hun huidige werkgever in te ruilen voor Paars-Wit.

LEES OOK: JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

RSCA zoekt trainer

Wat de overige vermeende kanshebbers betreft zijn Mark van Bommel en Karel Geraerts nog steeds vrij. Bij die eerste dreigen de Brusselaars volgens een heleboel waarnemers evenwel weinig kans te maken, terwijl Geraerts bij een deel van de achterban nu al niet in de bovenste schuif ligt.

Voorlopig blijft het nog altijd in het duister tasten wie er verder nog zoal op de shortlist staat van de recordkampioen, maar normaal gezien mag het alleszins niet lang meer duren voor de knoop wordt doorgehakt. "De zoektocht naar een nieuwe coach is in volle gang", aldus Het Nieuwsblad.

Topoverleg in Spanje

"Idealiter is die nieuwe T1 er zelfs nog voor de interlandbreak die maandag begint. Dan kan die trainer nog kennis maken met alle spelers voor de 14 internationals vertrekken", klinkt het verder nog. Wie weet volgt er zondag na de klassieker tegen Standard dus wel witte rook in Neerpede.

Mits een goed resultaat in Spanje en tegen de aartsrivaal kan Hubert voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Sports Jesper Fredberg, die de krant alvast even samen intens zag overleggen, wel nog wat extra tijd en ademruimte bezorgen. "Of zal het plots extra snel gaan?", luidt het tot slot.

Denkt u dat RSCA dit weekend een nieuwe T1 zal voorstellen?

Meest recent

Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

18
18
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

206
206
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

23
23
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

23
23
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

28
28
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

159
159
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

178
178
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

253
253
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

378
378
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

206
206
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

296
296
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

178
178
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

86
86
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

144
144
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

154
154
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

142
142
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

29
29
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

170
170
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

148
148
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

317
317
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

311
311
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

211
211
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

226
226
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

308
308
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

49
49

Meer sportnieuws