'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

door
'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

Real Madrid leed woensdagavond een verrassende nederlaag in de Champions League. Het ging met 1-0 onderuit in Lille en doet daarmee een slechte zaak in het kampioenenbal. Het was al het tweede puntenverlies op rij voor de Koninklijke, die vorig weekend ook in de Madrileense derby al de zege uit handen gaf.

Real zit dus even in een dipje en dat zet Carlo Ancelotti ongetwijfeld aan het denken. Na de nederlaag in Lille zou hij alvast een belangrijke conclusie getrokken hebben en bij het bestuur op tafel geklopt hebben.

LEES OOK: 'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Ancelotti heeft het gehad met Mendy

Volgens Defensa Central heeft de Italiaan het immers helemaal gehad met Ferland Mendy. De Franse linksachter werd de voorbije maanden al vaker bekritiseerd en werd woensdag bij de rust vervangen door Fran Garcia. Ancelotti nam het tot dusver publiekelijk altijd op voor Mendy, maar binnenskamers zou zijn geduld op zijn.

Hij zou dan ook willen dat Real zo snel mogelijk een nieuwe linksachter aantrekt. De voornaamste kandidaat voor die positie is uiteraard Alphonso Davies, die al geruime tijd genoemd wordt in het Bernabeu. De Canadees is na dit seizoen einde contract bij Bayern München en tekende nog altijd niet bij.

Davies of Gutierrez als vervanger?

Vanaf 1 januari kan Davies dus in principe onderhandelen met andere clubs en dan kan Real zijn slag slaan. Al ligt er mogelijk ook nog een andere naam op tafel. Volgens Fichajes denkt de club immers er ook aan om Miguel Gutierrez terug te halen.

De 23-jarige linksback is een jeugdproduct van Real, maar mocht in 2022 voor 4 miljoen euro vertrekken naar Girona. Daar groeide hij de voorbije seizoenen uit tot een vaste waarde. Daardoor zouden verschillende grote clubs interesse tonen, maar Real heeft een streepje voor omdat het over een terugkoopclausule beschikt.

Moet Real Madrid een nieuwe linksachter halen?

Meest recent

Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

18
18
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

29
29
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

113
113
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

50
50
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

263
263
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

71
71
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

152
152
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

105
105
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

165
165
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

294
294
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

164
164
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

163
163
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

34
34
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

136
136
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

79
79
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

169
169
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

93
93
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

151
151
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

235
235
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

92
92
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

47
47
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

37
37
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

190
190
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

130
130
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

49
49

Meer sportnieuws