'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

1516 stemmen
'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

Real Madrid leed woensdagavond een verrassende nederlaag in de Champions League. Het ging met 1-0 onderuit in Lille en doet daarmee een slechte zaak in het kampioenenbal. Het was al het tweede puntenverlies op rij voor de Koninklijke, die vorig weekend ook in de Madrileense derby al de zege uit handen gaf.

Real zit dus even in een dipje en dat zet Carlo Ancelotti ongetwijfeld aan het denken. Na de nederlaag in Lille zou hij alvast een belangrijke conclusie getrokken hebben en bij het bestuur op tafel geklopt hebben.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Ancelotti heeft het gehad met Mendy

Volgens Defensa Central heeft de Italiaan het immers helemaal gehad met Ferland Mendy. De Franse linksachter werd de voorbije maanden al vaker bekritiseerd en werd woensdag bij de rust vervangen door Fran Garcia. Ancelotti nam het tot dusver publiekelijk altijd op voor Mendy, maar binnenskamers zou zijn geduld op zijn.

Hij zou dan ook willen dat Real zo snel mogelijk een nieuwe linksachter aantrekt. De voornaamste kandidaat voor die positie is uiteraard Alphonso Davies, die al geruime tijd genoemd wordt in het Bernabeu. De Canadees is na dit seizoen einde contract bij Bayern München en tekende nog altijd niet bij.

Davies of Gutierrez als vervanger?

Vanaf 1 januari kan Davies dus in principe onderhandelen met andere clubs en dan kan Real zijn slag slaan. Al ligt er mogelijk ook nog een andere naam op tafel. Volgens Fichajes denkt de club immers er ook aan om Miguel Gutierrez terug te halen.

De 23-jarige linksback is een jeugdproduct van Real, maar mocht in 2022 voor 4 miljoen euro vertrekken naar Girona. Daar groeide hij de voorbije seizoenen uit tot een vaste waarde. Daardoor zouden verschillende grote clubs interesse tonen, maar Real heeft een streepje voor omdat het over een terugkoopclausule beschikt.

Moet Real Madrid een nieuwe linksachter halen?

Meest recent

Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

14
14
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

18
18
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

93
93
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

19
19
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

28
28
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

161
161
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

495
495
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

152
152
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

65
65
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

423
423
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

191
191
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

514
514
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

481
481
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

474
474
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

347
347
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

183
183
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

574
574
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

263
263
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

998
998
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

322
322
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

650
650
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

465
465
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

736
736

Meer sportnieuws