'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

door
'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

Real Madrid leed woensdagavond een verrassende nederlaag in de Champions League. Het ging met 1-0 onderuit in Lille en doet daarmee een slechte zaak in het kampioenenbal. Het was al het tweede puntenverlies op rij voor de Koninklijke, die vorig weekend ook in de Madrileense derby al de zege uit handen gaf.

Real zit dus even in een dipje en dat zet Carlo Ancelotti ongetwijfeld aan het denken. Na de nederlaag in Lille zou hij alvast een belangrijke conclusie getrokken hebben en bij het bestuur op tafel geklopt hebben.

LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Ancelotti heeft het gehad met Mendy

Volgens Defensa Central heeft de Italiaan het immers helemaal gehad met Ferland Mendy. De Franse linksachter werd de voorbije maanden al vaker bekritiseerd en werd woensdag bij de rust vervangen door Fran Garcia. Ancelotti nam het tot dusver publiekelijk altijd op voor Mendy, maar binnenskamers zou zijn geduld op zijn.

Hij zou dan ook willen dat Real zo snel mogelijk een nieuwe linksachter aantrekt. De voornaamste kandidaat voor die positie is uiteraard Alphonso Davies, die al geruime tijd genoemd wordt in het Bernabeu. De Canadees is na dit seizoen einde contract bij Bayern München en tekende nog altijd niet bij.

Davies of Gutierrez als vervanger?

Vanaf 1 januari kan Davies dus in principe onderhandelen met andere clubs en dan kan Real zijn slag slaan. Al ligt er mogelijk ook nog een andere naam op tafel. Volgens Fichajes denkt de club immers er ook aan om Miguel Gutierrez terug te halen.

De 23-jarige linksback is een jeugdproduct van Real, maar mocht in 2022 voor 4 miljoen euro vertrekken naar Girona. Daar groeide hij de voorbije seizoenen uit tot een vaste waarde. Daardoor zouden verschillende grote clubs interesse tonen, maar Real heeft een streepje voor omdat het over een terugkoopclausule beschikt.

Moet Real Madrid een nieuwe linksachter halen?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

89
89
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

32
32
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

52
52
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

105
105
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

77
77
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

70
70
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

101
101
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

33
33
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

132
132
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

57
57
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

212
212
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

82
82
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

65
65
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

323
323
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

62
62
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

56
56
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

52
52
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

301
301
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

141
141
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

193
193
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

57
57
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

153
153
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

165
165

Meer sportnieuws