'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

door
'Ancelotti is het beu en eist transfer bij Real Madrid'

Real Madrid leed woensdagavond een verrassende nederlaag in de Champions League. Het ging met 1-0 onderuit in Lille en doet daarmee een slechte zaak in het kampioenenbal. Het was al het tweede puntenverlies op rij voor de Koninklijke, die vorig weekend ook in de Madrileense derby al de zege uit handen gaf.

Real zit dus even in een dipje en dat zet Carlo Ancelotti ongetwijfeld aan het denken. Na de nederlaag in Lille zou hij alvast een belangrijke conclusie getrokken hebben en bij het bestuur op tafel geklopt hebben.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Ancelotti heeft het gehad met Mendy

Volgens Defensa Central heeft de Italiaan het immers helemaal gehad met Ferland Mendy. De Franse linksachter werd de voorbije maanden al vaker bekritiseerd en werd woensdag bij de rust vervangen door Fran Garcia. Ancelotti nam het tot dusver publiekelijk altijd op voor Mendy, maar binnenskamers zou zijn geduld op zijn.

Hij zou dan ook willen dat Real zo snel mogelijk een nieuwe linksachter aantrekt. De voornaamste kandidaat voor die positie is uiteraard Alphonso Davies, die al geruime tijd genoemd wordt in het Bernabeu. De Canadees is na dit seizoen einde contract bij Bayern München en tekende nog altijd niet bij.

Davies of Gutierrez als vervanger?

Vanaf 1 januari kan Davies dus in principe onderhandelen met andere clubs en dan kan Real zijn slag slaan. Al ligt er mogelijk ook nog een andere naam op tafel. Volgens Fichajes denkt de club immers er ook aan om Miguel Gutierrez terug te halen.

De 23-jarige linksback is een jeugdproduct van Real, maar mocht in 2022 voor 4 miljoen euro vertrekken naar Girona. Daar groeide hij de voorbije seizoenen uit tot een vaste waarde. Daardoor zouden verschillende grote clubs interesse tonen, maar Real heeft een streepje voor omdat het over een terugkoopclausule beschikt.

🚀

Moet Real Madrid een nieuwe linksachter halen?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

11
11
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

22
22
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

172
172
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

73
73
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

139
139
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

164
164
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

160
160
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

150
150
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

56
56
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

72
72
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

87
87
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

126
126
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

108
108
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

497
497
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

309
309
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

73
73
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

143
143
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

350
350
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

462
462
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

140
140
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

146
146
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

210
210
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

414
414
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

83
83

Meer sportnieuws