'Opsteker Rode Duivels: volgende Franse ster haakt af'

56 stemmen
'Opsteker Rode Duivels: volgende Franse ster haakt af'

Domenico Tedesco maakt vrijdag zijn selectie bekend voor het komende interlandluik, dat een zeer pittige opdracht belooft te worden voor de Rode Duivels. In de Nations League moeten ze immers op 10 oktober op bezoek in Italië, terwijl vier dagen later Frankrijk naar het Koning Boudewijnstadion komt.

Les Bleus waren de voorbije maanden de kwelduivel van onze nationale ploeg. Afgelopen zomer schakelden ze ons land nog uit in de achtste finale op het EK, terwijl in september ze in de Nations League opnieuw met 2-0 te sterk bleken. 

LEES OOK: Degryse voorspelt eindstation van België op WK

Frankrijk zonder Mbappé tegen Duivels

Maar binnen tien dagen zullen de Fransen wel verzwakt naar Brussel afzakken. Zo kondigde deze week Antoine Griezmann nog verrassend zijn afscheid als international aan. Het zal niet evident worden om een vervanger te vinden voor de 33-jarige aanvaller.

Griezmann zal bovendien niet de enige ster zijn die op het appel ontbreekt. L'Equipe komt met het nieuws dat ook Kylian Mbappé niet in de selectie zal zitten. De aanvoerder en vedette van Real Madrid zou rust krijgen tijdens de komende interlandperiode.

Mbappé krijgt rust na blessure

Dat zal mogelijk te maken hebben met de blessure die Mbappé vorige week opliep in de competitiewedstrijd tegen Alaves. Daardoor moest hij vorig weekend passen voor de Madrileense derby, al kon hij woensdagavond in de Champions League wel al een halfuur invallen tegen Lille.

Mbappé lijkt dus wel weer fit te zijn, maar mag desondanks toch even uitblazen. Voor de Rode Duivels is dat alvast een slok op de borrel, al heeft Frankrijk uiteraard nog steeds meer dan voldoende offensieve kwaliteiten om het hen lastig te maken.

Zullen de Rode Duivels nu wel iets kunnen rapen tegen Frankrijk?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

17
17
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

28
28
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

84
84
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

263
263
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

107
107
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

289
289
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

372
372
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

30
30
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1029
1029
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

106
106
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

405
405
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

152
152
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

169
169
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

48
48

Meer sportnieuws