'Opsteker Rode Duivels: volgende Franse ster haakt af'

56 stemmen
'Opsteker Rode Duivels: volgende Franse ster haakt af'

Domenico Tedesco maakt vrijdag zijn selectie bekend voor het komende interlandluik, dat een zeer pittige opdracht belooft te worden voor de Rode Duivels. In de Nations League moeten ze immers op 10 oktober op bezoek in Italië, terwijl vier dagen later Frankrijk naar het Koning Boudewijnstadion komt.

Les Bleus waren de voorbije maanden de kwelduivel van onze nationale ploeg. Afgelopen zomer schakelden ze ons land nog uit in de achtste finale op het EK, terwijl in september ze in de Nations League opnieuw met 2-0 te sterk bleken. 

LEES OOK: Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

Frankrijk zonder Mbappé tegen Duivels

Maar binnen tien dagen zullen de Fransen wel verzwakt naar Brussel afzakken. Zo kondigde deze week Antoine Griezmann nog verrassend zijn afscheid als international aan. Het zal niet evident worden om een vervanger te vinden voor de 33-jarige aanvaller.

Griezmann zal bovendien niet de enige ster zijn die op het appel ontbreekt. L'Equipe komt met het nieuws dat ook Kylian Mbappé niet in de selectie zal zitten. De aanvoerder en vedette van Real Madrid zou rust krijgen tijdens de komende interlandperiode.

Mbappé krijgt rust na blessure

Dat zal mogelijk te maken hebben met de blessure die Mbappé vorige week opliep in de competitiewedstrijd tegen Alaves. Daardoor moest hij vorig weekend passen voor de Madrileense derby, al kon hij woensdagavond in de Champions League wel al een halfuur invallen tegen Lille.

Mbappé lijkt dus wel weer fit te zijn, maar mag desondanks toch even uitblazen. Voor de Rode Duivels is dat alvast een slok op de borrel, al heeft Frankrijk uiteraard nog steeds meer dan voldoende offensieve kwaliteiten om het hen lastig te maken.

Zullen de Rode Duivels nu wel iets kunnen rapen tegen Frankrijk?

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

60
60
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

32
32
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

15
15
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

17
17
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

18
18
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

61
61
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

130
130
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

412
412
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

44
44
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

278
278
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

58
58
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

210
210
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

648
648
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

323
323
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

411
411
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

597
597
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

275
275
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

377
377
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

161
161
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

66
66
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

82
82
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

166
166
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

64
64

Meer sportnieuws