TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat Anderlecht haakt af, nieuwe club Hazard'

634
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat Anderlecht haakt af, nieuwe club Hazard'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Jupiler Pro League

Anderlecht is nog altijd op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Eén van de namen die daarvoor al naar voor geschoven werd, was die van Kjetil Knutsen. De Noorse succescoach van Bodø/Glimt lijkt echter geen trek te hebben in een overstap. Hij verklaarde in de aanloop naar de match tegen Union dat hij niet met Anderlecht gesproken heeft en niet aan een vertrek denkt.

Bij Lokeren-Temse hebben ze nog twee ervaren krachten binnengehaald om het tij te keren na een mislukte start. De tweedeklasser versterkte zijn sportieve cel immers nog met Karel Fraeye en Koen Schockaert. Beiden hebben een verleden bij Lokeren én kennen 1B zeer goed.

Kylian Hazard heeft eindelijk een nieuwe club gevonden. Hij verrast immers door zijn handtekening te zetten bij eerstenationaler Tubize-Braine. Daar zal hij aan de zijde van jongere broer Ethan spelen en komt hij ook vader en voorzitter Thierry Hazard tegen.

Buitenland

Manchester City kreeg een forse klap met het langdurig uitvallen van Rodri. Het zou goed kunnen dat de Engelse kampioen in januari op zoek gaat naar een vervanger en er duiken alsmaar meer namen op. Een volgende kandidaat is Martin Zubimendi. De middenvelder van Real Sociedad is bij Spanje al de doublure van Rodri en wees in de zomer nog een transfer naar Liverpool af.

FC Barcelona heeft een oplossing gevonden voor zijn keepersprobleem na de zware blessure van Ter Stegen. Zoals verwacht haalde het Wojciech Szczesny terug uit pensioen. De ervaren Pool had eind augustus nog een punt achter zijn carrière gezet, maar tekende nu tot het einde van het seizoen.

Zal Anderlecht nog snel een trainer vinden?

Meest recent

Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

0
0
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

30
30
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

14
14
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

79
79
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

27
27
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

14
14
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

8
8
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

24
24
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

282
282
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

73
73
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

74
74
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

52
52
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

138
138
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

259
259
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

92
92
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

304
304
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

139
139
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

52
52
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

84
84

Meer sportnieuws