Dit zegt de internationale pers over prestatie Club Brugge

door
Dit zegt de internationale pers over prestatie Club Brugge

Club Brugge won met 0-1 van Sturm Graz. Het was geen match op Champions League-niveau, maar dat deerde de Brugse burger niet. De drie punten halen was het enige wat telde. Wat dacht de internationale media over de prestatie van de Belgische landskampioen in Oostenrijk?

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Tzolis maakt indruk

Persagentschap Reuters legde zoals verwacht de nadruk op de goal van Christos Tzolis. "Dankzij een krachtig schot van Christos Tzolis won Club Brugge woensdag met 1-0 van de groepsfase van de Champions League bij Sturm Graz."

Dat deed ook Voetbal International. "Voormalig FC Twente-flop Christos Tzolis legde Sturm Graz-doelman Kjell Scherpen al vroeg in de luren. Op fenomenale wijze werd de keeper verschalkt. Daarna werd er niet meer gescoord, waardoor de Belgische topclub drie heel welkome punten pakte."

Perfect Oostenrijks rapport

BeIn Sports kwam met opvallende cijfers. "Brugge handhaafde hun perfecte record van drie opeenvolgende overwinningen tegen Oostenrijkse tegenstanders, terwijl ze nu vier keer de nul hielden in vijf uitwedstrijden in de Champions League - evenveel als in hun vorige 22 duels op het kampioenenbal. Tzolis' treffer kwam uit een van de drie schoten op doel, waarmee hij de eerste Brugge-speler werd die dat aantal in één Champions League-wedstrijd registreerde sinds Hans Vanaken dat deed tegen Paris Saint-Germain in september 2021."

Het Oostenrijkse Laola 1 kwam danig onder de indruk van de treffer van de Griekse smaakmaker. "Het was een gouden doelpunt van Tzolis, echt een doelpunt dat je moet bekijken", klinkt het daar. Ze halen ook aan dat Sturm Graz niet slecht was, maar ook niet geweldig en dat Club de zege verdiende.

La Gazetta Dello Sport schreef kort over de volgende tegenstander van AC Milan. "De Belgen, favoriet voor de match, waren de hele wedstrijd de beter ploeg. In de 22ste minuut kwam Brugge dankzij Tzolis op voorsprong: de Griek kreeg de bal, legde het leer neer en schilderde met een knap schot de bal in de rechterbovenhoek. Jutglà kwam in de 58ste minuut nog dicht bij de 0-2, maar zijn schot werd gestopt door Scherpen."

Het slotwoord was voor de BBC. "De verbluffende eerste helft van Christos Tzolis hielp Club Brugge aan een nipte Champions League-overwinning bij Sturm Graz. De 22-jarige Griekse vleugelspeler controleerde vakkundig de crosspass van Raphael Onyedika en krulde vervolgens de bal enig mooi in de verste hoek voorbij Kjell Scherpen. Het leverde de Belgische ploeg drie welgekomen punten op, die de hele wedstrijd de betere ploeg waren na hun nederlaag in de openingswedstrijd tegen Borussia Dortmund."

Gaat Club Brugge de League Phase overleven in de UCL?

Meest recent

'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

18
18
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

38
38
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

8
8
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

51
51
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

50
50
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

87
87
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

119
119
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

124
124
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

110
110
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

372
372
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

98
98
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

55
55
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

203
203
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

227
227
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

307
307
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

165
165
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

209
209
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

451
451
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

644
644
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

356
356
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

153
153

Meer sportnieuws