Anderlecht vindt eindelijk nieuwe hoofdsponsor

door
Anderlecht vindt eindelijk nieuwe hoofdsponsor

De zoektocht naar sponsors wordt voor Belgische clubs de komende jaren een pak moeilijker, want de wetgeving omtrent gokreclame wordt een pak strenger. Dat stelt een aantal eersteklassers voor problemen in de komende maanden. Bij Anderlecht hebben ze nu echter een oplossing gevonden.

Er waren de jongste wedstrijden al opmerkelijke taferelen te zien bij Paars-Wit, waarbij jonge spelers als Simic en Stroeykens zonder hoofdsponsor op hun shirt speelden. Na het verstrijken van de overeekomst met DVV en Candriam ging Anderlecht afgelopen zomer immers in zee met Napoleon Sports & Casino als nieuwe hoofdspsonsor.

LEES OOK: Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Sunweb wordt nieuwe hoofdsponsor Anderlecht

Sinds deze zomer mogen spelers jonger dan 21 jaar echter geen reclame meer maken voor gokbedrijven. Vanaf 1 januari mogen die zelfs tout court niet meer op borst prijken en dus wist Anderlecht dat het een nieuwe hoofdsponsor zou moeten vinden voor de tweede seizoenshelft.

Die is er nu ook, want Anderlecht laat weten dat het in zee gaat met Sunweb. Het sloot een overeenkomst voor drie seizoenen met de reisorganisatie. Donderdag zal het bedrijf tijdens de Europa League-wedstrijd tegen Real Sociedad zelfs al meteen op de shirtjes prijken.

Tot januari enkel in Europese uitwedstrijden

Tot januari zal Sunweb immers enkel bij Europese uitwedstrijden op de shirts staan, na Nieuwjaar zal dat bij alle matchen in competitie, beker en Europa het geval zijn.

"Dankzij dit nieuwe partnerschap worden twee sterke merken samengebracht die een gemeenschappelijke ambitie nastreven om onvergetelijke ervaringen te creëren", legt Anderlecht de beslissing uit. "Twee merken die miljoenen mensen bereiken, hen connecteren en vreugde, passie en opwinding bieden. Of het nu over een memorabele Europese wedstrijd gaat of een onvergetelijke familievakantie."

Goede keuze van Anderlecht?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

21
21
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

15
15
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

51
51
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

13
13
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

108
108
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

97
97
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

118
118
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

38
38
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

51
51
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

572
572
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

287
287
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

534
534
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

296
296
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

115
115
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

361
361
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

186
186
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

288
288
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

354
354
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

204
204
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

648
648
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

182
182

Meer sportnieuws