Barça-bom: 'Neymar terug naar Camp Nou'

door
Barça-bom: 'Neymar terug naar Camp Nou'

FC Barcelona lijkt stilaan bijna uit haar diepe financiële dal geklauterd. Het zal wellicht ook ten laatste komende zomer opnieuw zijn intrek kunnen nemen in het vernieuwde Camp Nou, dat de club een nieuwe boost moet geven. Daar zou voorzitter Joan Laporta gebruik van willen maken om nog eens een grote naam naar Barça te halen.

Dé droom van Laporta is om Erling Haaland te strikken, maar dat zal voorlopig een moeilijk verhaal worden. Barça zal wellicht nog even moeten sparen om de Noorse doelpuntenmachine te kunnen betalen en bovendien ligt ook Real Madrid voor hem op de loer. Maar volgens SPORT zou in afwachting niemand minder dan Neymar kunnen terugkeren in Barcelona.

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Barça denkt aan terugkeer Neymar

Barça was in de zomer immers al op zoek naar een flankaanvaller, maar vond die toen niet. Pogingen om Nico Williams binnen te halen eindigden met een sisser. Met een terugkeer van Neymar zou Laporta dus twee vliegen in één klap kunnen slaan: een grote naam én een broodnodige aanwinst.

De 32-jarige Braziliaan is momenteel nog aan de slag bij Al-Hilal, maar dat is allesbehalve een succes. De Saudi's betaalden in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro om hem bij PSG weg te kapen, maar door blessures kwam Neymar nog maar vijf keer in actie. Zijn contract loopt na dit seizoen af en dus mag hij in principe vanaf 1 januari met andere clubs onderhandelen.

Neymar is einde contract en wil weg uit Saudi-Arabië

Neymar zou ook willen vertrekken en op zoek zijn naar een club waar hij zich kan klaarstomen voor het WK 2026, waar hij nog eens wil schitteren. Een terugkeer naar Brazilië zou een mogelijkheid zijn, want daar zouden zijn ex-club Santos en Flamengo klaarstaan om hem te ontvangen.

Maar ook Barça is dus een optie. Daar lijkt Neymar zelf alvast wat voor te voelen, want hij zou zichzelf in de zomer al aangeboden hebben in Catalonië. Neymar was tussen 2013 en 2017 al eens aan de slag bij Barça, alvorens voor een wereldrecordbedrag van 222 miljoen euro naar PSG te verkassen.

Zou Neymar nog van waarde zijn voor Barça?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

61
61
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

104
104
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

99
99
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

84
84
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

183
183
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

359
359
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

595
595
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

356
356
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

439
439
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

165
165
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

265
265
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws