Barça-bom: 'Neymar terug naar Camp Nou'

952
Barça-bom: 'Neymar terug naar Camp Nou'

FC Barcelona lijkt stilaan bijna uit haar diepe financiële dal geklauterd. Het zal wellicht ook ten laatste komende zomer opnieuw zijn intrek kunnen nemen in het vernieuwde Camp Nou, dat de club een nieuwe boost moet geven. Daar zou voorzitter Joan Laporta gebruik van willen maken om nog eens een grote naam naar Barça te halen.

Dé droom van Laporta is om Erling Haaland te strikken, maar dat zal voorlopig een moeilijk verhaal worden. Barça zal wellicht nog even moeten sparen om de Noorse doelpuntenmachine te kunnen betalen en bovendien ligt ook Real Madrid voor hem op de loer. Maar volgens SPORT zou in afwachting niemand minder dan Neymar kunnen terugkeren in Barcelona.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Barça denkt aan terugkeer Neymar

Barça was in de zomer immers al op zoek naar een flankaanvaller, maar vond die toen niet. Pogingen om Nico Williams binnen te halen eindigden met een sisser. Met een terugkeer van Neymar zou Laporta dus twee vliegen in één klap kunnen slaan: een grote naam én een broodnodige aanwinst.

De 32-jarige Braziliaan is momenteel nog aan de slag bij Al-Hilal, maar dat is allesbehalve een succes. De Saudi's betaalden in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro om hem bij PSG weg te kapen, maar door blessures kwam Neymar nog maar vijf keer in actie. Zijn contract loopt na dit seizoen af en dus mag hij in principe vanaf 1 januari met andere clubs onderhandelen.

Neymar is einde contract en wil weg uit Saudi-Arabië

Neymar zou ook willen vertrekken en op zoek zijn naar een club waar hij zich kan klaarstomen voor het WK 2026, waar hij nog eens wil schitteren. Een terugkeer naar Brazilië zou een mogelijkheid zijn, want daar zouden zijn ex-club Santos en Flamengo klaarstaan om hem te ontvangen.

Maar ook Barça is dus een optie. Daar lijkt Neymar zelf alvast wat voor te voelen, want hij zou zichzelf in de zomer al aangeboden hebben in Catalonië. Neymar was tussen 2013 en 2017 al eens aan de slag bij Barça, alvorens voor een wereldrecordbedrag van 222 miljoen euro naar PSG te verkassen.

Zou Neymar nog van waarde zijn voor Barça?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

31
31
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

97
97
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

72
72
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

109
109
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

184
184
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

93
93
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

112
112
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

109
109
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

98
98
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

175
175
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

286
286
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

106
106
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

113
113
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws