Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

door
Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

Bij de Rode Duivels blijkt de linksachter al jaren een probleempositie. Tegenwoordig wordt gekeken naar Maxim De Cuyper om die in te vullen, maar enkele jaren geleden rustte de hoop nog op de schouders van Jordan Lukaku. De jongere broer van Romelu is sindsdien echter helemaal uit beeld verdwenen.

De laatste selectie van de jongste Lukaku bij de Rode Duivels dateert intussen al van 2018, zijn laatste van acht caps van een jaar eerder. Daarna verdween hij door blessures naar het achterplan bij Lazio en daarna zakte hij snel af naar de Serie B bij Vicenza en de Spaanse tweede klasser bij Ponferradina.

Jordan Lukaku momenteel in Turkse tweede klasse

Momenteel is Lukaku aan de slag bij de Turkse tweedeklasser Adanaspor. "Er zijn in mijn carrière heel wat blessures geweest en ook slechte keuzes van mij. Dat zorgt ervoor dat het niet helemaal gegaan is zoals verwacht. Maar op dit moment zit ik bij Adanaspor en ben ik oké", blikt hij terug bij Pickx Sports.

Daar was Lukaku te gast als analist voor de Champions League. Hij gaf er ook een hint over zijn plannen voor de toekomst. Hij wil graag terug in België aan de slag. In ons land kwam hij al uit voor Anderlecht, KV Oostende en Antwerp.

Lukaku wil terug naar België

"Ik ben op mijn zestiende prof geworden, dus dat is al dertien jaar, maar ik ben nog maar dertig jaar, dus ik heb nog jaren te goed. Ik ga proberen om Turkije te verlaten en we gaan bekijken of ik mijn carrière in België kan verderzetten", aldus Lukaku. "Anderlecht? Geen idee, laat ons beginnen met te bekijken of ik weg kan bij mijn huidige club en dan zien we wel."

Anderlecht lijkt op dit moment wel te hoog gegrepen te zijn voor Jordan Lukaku. Misschien kan hij wel nog mikken op een kleinere club in de Jupiler Pro League of op een ambitieuze club in 1B na zijn Turkse avontuur.

Heeft hij nog zijn plaats in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

11
11
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

32
32
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

4
4
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

61
61
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

23
23
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

119
119
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

145
145
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

162
162
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

60
60
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

239
239
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

137
137
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

263
263
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

244
244
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

201
201
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

318
318
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

263
263
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

75
75
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

344
344
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

286
286
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

205
205
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

267
267
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

149
149
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

529
529
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

160
160
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

100
100

Meer sportnieuws