Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

679 stemmen
Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

Bij de Rode Duivels blijkt de linksachter al jaren een probleempositie. Tegenwoordig wordt gekeken naar Maxim De Cuyper om die in te vullen, maar enkele jaren geleden rustte de hoop nog op de schouders van Jordan Lukaku. De jongere broer van Romelu is sindsdien echter helemaal uit beeld verdwenen.

De laatste selectie van de jongste Lukaku bij de Rode Duivels dateert intussen al van 2018, zijn laatste van acht caps van een jaar eerder. Daarna verdween hij door blessures naar het achterplan bij Lazio en daarna zakte hij snel af naar de Serie B bij Vicenza en de Spaanse tweede klasser bij Ponferradina.

Jordan Lukaku momenteel in Turkse tweede klasse

Momenteel is Lukaku aan de slag bij de Turkse tweedeklasser Adanaspor. "Er zijn in mijn carrière heel wat blessures geweest en ook slechte keuzes van mij. Dat zorgt ervoor dat het niet helemaal gegaan is zoals verwacht. Maar op dit moment zit ik bij Adanaspor en ben ik oké", blikt hij terug bij Pickx Sports.

Daar was Lukaku te gast als analist voor de Champions League. Hij gaf er ook een hint over zijn plannen voor de toekomst. Hij wil graag terug in België aan de slag. In ons land kwam hij al uit voor Anderlecht, KV Oostende en Antwerp.

Lukaku wil terug naar België

"Ik ben op mijn zestiende prof geworden, dus dat is al dertien jaar, maar ik ben nog maar dertig jaar, dus ik heb nog jaren te goed. Ik ga proberen om Turkije te verlaten en we gaan bekijken of ik mijn carrière in België kan verderzetten", aldus Lukaku. "Anderlecht? Geen idee, laat ons beginnen met te bekijken of ik weg kan bij mijn huidige club en dan zien we wel."

Anderlecht lijkt op dit moment wel te hoog gegrepen te zijn voor Jordan Lukaku. Misschien kan hij wel nog mikken op een kleinere club in de Jupiler Pro League of op een ambitieuze club in 1B na zijn Turkse avontuur.

Heeft hij nog zijn plaats in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

43
43
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

136
136
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

77
77
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

285
285
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

126
126
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

220
220
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

290
290
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

224
224
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

300
300
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

162
162
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

82
82
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

439
439
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

976
976
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

111
111
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

195
195
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

130
130
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

219
219
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

426
426
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

260
260
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

174
174
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

263
263

Meer sportnieuws