Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

door
Anderlecht? 'Jordan Lukaku keert terug naar België'

Bij de Rode Duivels blijkt de linksachter al jaren een probleempositie. Tegenwoordig wordt gekeken naar Maxim De Cuyper om die in te vullen, maar enkele jaren geleden rustte de hoop nog op de schouders van Jordan Lukaku. De jongere broer van Romelu is sindsdien echter helemaal uit beeld verdwenen.

De laatste selectie van de jongste Lukaku bij de Rode Duivels dateert intussen al van 2018, zijn laatste van acht caps van een jaar eerder. Daarna verdween hij door blessures naar het achterplan bij Lazio en daarna zakte hij snel af naar de Serie B bij Vicenza en de Spaanse tweede klasser bij Ponferradina.

Jordan Lukaku momenteel in Turkse tweede klasse

Momenteel is Lukaku aan de slag bij de Turkse tweedeklasser Adanaspor. "Er zijn in mijn carrière heel wat blessures geweest en ook slechte keuzes van mij. Dat zorgt ervoor dat het niet helemaal gegaan is zoals verwacht. Maar op dit moment zit ik bij Adanaspor en ben ik oké", blikt hij terug bij Pickx Sports.

Daar was Lukaku te gast als analist voor de Champions League. Hij gaf er ook een hint over zijn plannen voor de toekomst. Hij wil graag terug in België aan de slag. In ons land kwam hij al uit voor Anderlecht, KV Oostende en Antwerp.

Lukaku wil terug naar België

"Ik ben op mijn zestiende prof geworden, dus dat is al dertien jaar, maar ik ben nog maar dertig jaar, dus ik heb nog jaren te goed. Ik ga proberen om Turkije te verlaten en we gaan bekijken of ik mijn carrière in België kan verderzetten", aldus Lukaku. "Anderlecht? Geen idee, laat ons beginnen met te bekijken of ik weg kan bij mijn huidige club en dan zien we wel."

Anderlecht lijkt op dit moment wel te hoog gegrepen te zijn voor Jordan Lukaku. Misschien kan hij wel nog mikken op een kleinere club in de Jupiler Pro League of op een ambitieuze club in 1B na zijn Turkse avontuur.

Heeft hij nog zijn plaats in de Jupiler Pro League?

Meest recent

Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

6
6
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

42
42
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

33
33
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

43
43
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

71
71
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

14
14
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

172
172
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

138
138
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

192
192
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

95
95
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

151
151
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

80
80
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

236
236
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

31
31
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

158
158
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

114
114
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

248
248
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

189
189
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

85
85
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

222
222
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

171
171
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

412
412
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

881
881
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

89
89

Meer sportnieuws