Tzolis is niet tevreden: "Dat is nog niet het geval"

door
Tzolis is niet tevreden:

Bij Club Brugge haalden ze met Christos Tzolis de duurste transfer van de Jupiler Pro League binnen. Hij kostte 6,5 miljoen euro. Voorlopig is hij de speler die de beste indruk achterlaat van de zomeraanwinsten. De Griekse winger sprak vandaag met de pers naar aanleiding van de match tegen Sturm Graz.

LEES OOK: 'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Tzolis wil winnen tegen Sturm Graz

Tzolis luisterde goed naar zijn trainer en houdt de druk af. "Ik hoop vooral dat we nu eens klinischer gaan zijn voor doel - ook al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Het gaat dan vooral om de kleine details die we in ons voordeel moeten benutten. En eens zelf op voorsprong komen, in plaats van steeds te moeten achtervolgen zoals de voorbije weken. Neen, ik vind ons niet de favoriet morgen, maar we hebben wel al bewezen dat we over een heel goeie ploeg beschikken. Kijk maar naar de eerste match tegen Dortmund", zei hij aan VTM Nieuws.

Tzolis speelt voorlopig niet onaardig, maar met 3 goals en 1 assists in 11 duels mogen de statistieken nog beter. De 22-jarige ex-speler van Fortuna Düsseldorf is van mening dat hij nog een stuk beter voor de dag kan komen.

Nog niet helemaal tevreden

"Ik ben nog niet de beste versie van mezelf. Ik ben hier amper vier maanden. Ik voel mij goed in het systeem en hoe we spelen en aanvallen", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Bij Club rekenen ze op hem en Andreas Skov Olsen om morgen het verschil te maken. De Oostenrijkers missen een aantal belangrijke krachten in de defensie, dus het is aan de twee flankaanvallers om daar gebruik van te maken.

Hoe presteert hij volgens jullie?

Meest recent

'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

20
20
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

91
91
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

131
131
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

164
164
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

31
31
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

132
132
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

73
73
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

436
436
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

144
144
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

81
81
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

147
147
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

50
50
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

352
352
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

445
445
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

139
139
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

205
205
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

84
84
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

88
88
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

183
183
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

95
95
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

277
277
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

239
239

Meer sportnieuws