Tzolis is niet tevreden: "Dat is nog niet het geval"

455 stemmen
Tzolis is niet tevreden:

Bij Club Brugge haalden ze met Christos Tzolis de duurste transfer van de Jupiler Pro League binnen. Hij kostte 6,5 miljoen euro. Voorlopig is hij de speler die de beste indruk achterlaat van de zomeraanwinsten. De Griekse winger sprak vandaag met de pers naar aanleiding van de match tegen Sturm Graz.

LEES OOK: 'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Tzolis wil winnen tegen Sturm Graz

Tzolis luisterde goed naar zijn trainer en houdt de druk af. "Ik hoop vooral dat we nu eens klinischer gaan zijn voor doel - ook al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Het gaat dan vooral om de kleine details die we in ons voordeel moeten benutten. En eens zelf op voorsprong komen, in plaats van steeds te moeten achtervolgen zoals de voorbije weken. Neen, ik vind ons niet de favoriet morgen, maar we hebben wel al bewezen dat we over een heel goeie ploeg beschikken. Kijk maar naar de eerste match tegen Dortmund", zei hij aan VTM Nieuws.

Tzolis speelt voorlopig niet onaardig, maar met 3 goals en 1 assists in 11 duels mogen de statistieken nog beter. De 22-jarige ex-speler van Fortuna Düsseldorf is van mening dat hij nog een stuk beter voor de dag kan komen.

Nog niet helemaal tevreden

"Ik ben nog niet de beste versie van mezelf. Ik ben hier amper vier maanden. Ik voel mij goed in het systeem en hoe we spelen en aanvallen", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Bij Club rekenen ze op hem en Andreas Skov Olsen om morgen het verschil te maken. De Oostenrijkers missen een aantal belangrijke krachten in de defensie, dus het is aan de twee flankaanvallers om daar gebruik van te maken.

Hoe presteert hij volgens jullie?

Meest recent

Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

9
9
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

28
28
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

6
6
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

46
46
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

43
43
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

87
87
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

69
69
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

217
217
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

26
26
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

128
128
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

83
83
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

200
200
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1089
1089
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

95
95
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

269
269
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

371
371
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

28
28
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

58
58
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

330
330
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

159
159
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

422
422
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

315
315
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

490
490
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

512
512
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258

Meer sportnieuws