Tzolis is niet tevreden: "Dat is nog niet het geval"

455
Tzolis is niet tevreden:

Bij Club Brugge haalden ze met Christos Tzolis de duurste transfer van de Jupiler Pro League binnen. Hij kostte 6,5 miljoen euro. Voorlopig is hij de speler die de beste indruk achterlaat van de zomeraanwinsten. De Griekse winger sprak vandaag met de pers naar aanleiding van de match tegen Sturm Graz.

LEES OOK: Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Tzolis wil winnen tegen Sturm Graz

Tzolis luisterde goed naar zijn trainer en houdt de druk af. "Ik hoop vooral dat we nu eens klinischer gaan zijn voor doel - ook al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Het gaat dan vooral om de kleine details die we in ons voordeel moeten benutten. En eens zelf op voorsprong komen, in plaats van steeds te moeten achtervolgen zoals de voorbije weken. Neen, ik vind ons niet de favoriet morgen, maar we hebben wel al bewezen dat we over een heel goeie ploeg beschikken. Kijk maar naar de eerste match tegen Dortmund", zei hij aan VTM Nieuws.

Tzolis speelt voorlopig niet onaardig, maar met 3 goals en 1 assists in 11 duels mogen de statistieken nog beter. De 22-jarige ex-speler van Fortuna Düsseldorf is van mening dat hij nog een stuk beter voor de dag kan komen.

Nog niet helemaal tevreden

"Ik ben nog niet de beste versie van mezelf. Ik ben hier amper vier maanden. Ik voel mij goed in het systeem en hoe we spelen en aanvallen", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Bij Club rekenen ze op hem en Andreas Skov Olsen om morgen het verschil te maken. De Oostenrijkers missen een aantal belangrijke krachten in de defensie, dus het is aan de twee flankaanvallers om daar gebruik van te maken.

Hoe presteert hij volgens jullie?

Meest recent

Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

1
1
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

68
68
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

16
16
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

17
17
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

53
53
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

151
151
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

60
60
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

94
94
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

13
13
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

335
335
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

179
179
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

82
82
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

219
219

Meer sportnieuws