Tzolis is niet tevreden: "Dat is nog niet het geval"

455 stemmen
Tzolis is niet tevreden:

Bij Club Brugge haalden ze met Christos Tzolis de duurste transfer van de Jupiler Pro League binnen. Hij kostte 6,5 miljoen euro. Voorlopig is hij de speler die de beste indruk achterlaat van de zomeraanwinsten. De Griekse winger sprak vandaag met de pers naar aanleiding van de match tegen Sturm Graz.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Tzolis wil winnen tegen Sturm Graz

Tzolis luisterde goed naar zijn trainer en houdt de druk af. "Ik hoop vooral dat we nu eens klinischer gaan zijn voor doel - ook al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Het gaat dan vooral om de kleine details die we in ons voordeel moeten benutten. En eens zelf op voorsprong komen, in plaats van steeds te moeten achtervolgen zoals de voorbije weken. Neen, ik vind ons niet de favoriet morgen, maar we hebben wel al bewezen dat we over een heel goeie ploeg beschikken. Kijk maar naar de eerste match tegen Dortmund", zei hij aan VTM Nieuws.

Tzolis speelt voorlopig niet onaardig, maar met 3 goals en 1 assists in 11 duels mogen de statistieken nog beter. De 22-jarige ex-speler van Fortuna Düsseldorf is van mening dat hij nog een stuk beter voor de dag kan komen.

Nog niet helemaal tevreden

"Ik ben nog niet de beste versie van mezelf. Ik ben hier amper vier maanden. Ik voel mij goed in het systeem en hoe we spelen en aanvallen", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Bij Club rekenen ze op hem en Andreas Skov Olsen om morgen het verschil te maken. De Oostenrijkers missen een aantal belangrijke krachten in de defensie, dus het is aan de twee flankaanvallers om daar gebruik van te maken.

Hoe presteert hij volgens jullie?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

41
41
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

62
62
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

29
29
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

63
63
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

96
96
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

94
94
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

346
346
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

68
68
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

307
307
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

147
147
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

259
259
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

377
377
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

605
605
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

391
391
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

187
187
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws