Tzolis is niet tevreden: "Dat is nog niet het geval"

door
Tzolis is niet tevreden:

Bij Club Brugge haalden ze met Christos Tzolis de duurste transfer van de Jupiler Pro League binnen. Hij kostte 6,5 miljoen euro. Voorlopig is hij de speler die de beste indruk achterlaat van de zomeraanwinsten. De Griekse winger sprak vandaag met de pers naar aanleiding van de match tegen Sturm Graz.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

Tzolis wil winnen tegen Sturm Graz

Tzolis luisterde goed naar zijn trainer en houdt de druk af. "Ik hoop vooral dat we nu eens klinischer gaan zijn voor doel - ook al is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Het gaat dan vooral om de kleine details die we in ons voordeel moeten benutten. En eens zelf op voorsprong komen, in plaats van steeds te moeten achtervolgen zoals de voorbije weken. Neen, ik vind ons niet de favoriet morgen, maar we hebben wel al bewezen dat we over een heel goeie ploeg beschikken. Kijk maar naar de eerste match tegen Dortmund", zei hij aan VTM Nieuws.

Tzolis speelt voorlopig niet onaardig, maar met 3 goals en 1 assists in 11 duels mogen de statistieken nog beter. De 22-jarige ex-speler van Fortuna Düsseldorf is van mening dat hij nog een stuk beter voor de dag kan komen.

Nog niet helemaal tevreden

"Ik ben nog niet de beste versie van mezelf. Ik ben hier amper vier maanden. Ik voel mij goed in het systeem en hoe we spelen en aanvallen", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. Bij Club rekenen ze op hem en Andreas Skov Olsen om morgen het verschil te maken. De Oostenrijkers missen een aantal belangrijke krachten in de defensie, dus het is aan de twee flankaanvallers om daar gebruik van te maken.

Hoe presteert hij volgens jullie?

Meest recent

Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

3
3
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

90
90
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

127
127
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

78
78
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

221
221
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

220
220
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

91
91
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

159
159
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

324
324
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

92
92
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

260
260
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

181
181
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

189
189
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

409
409
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

177
177
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

308
308
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

170
170
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

207
207
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

390
390
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

545
545
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

117
117
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

445
445
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

43
43
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

332
332

Meer sportnieuws