HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

319 stemmen
HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

De voorbije weken vloeide er veel inkt over Kevin De Bruyne zijn toekomst bij de Rode Duivels. Het Laatste Nieuws weet nu dat de aanvoerder van het nationale elftal de knoop heeft doorgehakt.

Na de nederlaag tegen Frankrijk nam KDB zijn ploegmaats tijdens de vorige interlandbreak serieus op de korrel. Bovendien leek hij in een gesprek met Frank Vercauteren ook aan te geven het voor bekeken te willen houden bij de Rode Duivels. Genoeg voer voor speculatie dus.

LEES OOK: Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

De Bruyne gaat nog door

Toch blijkt De Bruyne niet van plan om af te haken als international. "De afgelopen weken had hij een constructief gesprek met bondscoach Domenico Tedesco. Binnen de KBVB is men er dan ook van overtuigd dat hij minstens nog tot het komende WK zal doorgaan", aldus HLN.

Wegens sluimerende last aan de lies past de middenvelder van Manchester City, die nog volgens de krant een goede band heeft met Tedesco, wel voor het komende tweeluik tegen Italië en Frankrijk. Zijn werkgever acht het risico op herval in een oude blessure immers te groot.

Nog steeds geen Lukaku

Om hem rust te gunnen zal De Bruyne daarom ontbreken, maar een internationaal pensioen is gelukkig dus nog niet aan de orde. Al het bovenstaande geldt overigens ook voor Romelu Lukaku, die net zoals in de vorige interlandbreak eveneens opnieuw vrijwillig verstek geeft.

Onze topschutter aller tijden verkiest ook nu om door te trainen in Napels en zich daar te focussen op zijn integratie. Met toestemming van Tedesco, met wie ook hij recent een onderhoud had. Tussen de bondscoach en Lukaku blijkt er tevens sprake van veel wederzijds respect.

Opluchting voor Tedesco

In zijn geval ontving Tedesco naar verluidt dan ook evenmin signalen over eventuele twijfels omtrent zijn toekomst bij de Rode Duivels. De komende jaren blijft het duo sterkhouders, voor wie het WK in 2026 een expliciete doelstelling is, behoudens verrassingen dus gewoon op post.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

68
68
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

220
220
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

237
237
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

76
76
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

516
516
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

275
275
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

125
125
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

298
298
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

120
120
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

421
421
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

104
104
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

574
574
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

371
371
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

149
149
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws