HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

319 stemmen
HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

De voorbije weken vloeide er veel inkt over Kevin De Bruyne zijn toekomst bij de Rode Duivels. Het Laatste Nieuws weet nu dat de aanvoerder van het nationale elftal de knoop heeft doorgehakt.

Na de nederlaag tegen Frankrijk nam KDB zijn ploegmaats tijdens de vorige interlandbreak serieus op de korrel. Bovendien leek hij in een gesprek met Frank Vercauteren ook aan te geven het voor bekeken te willen houden bij de Rode Duivels. Genoeg voer voor speculatie dus.

LEES OOK: Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

De Bruyne gaat nog door

Toch blijkt De Bruyne niet van plan om af te haken als international. "De afgelopen weken had hij een constructief gesprek met bondscoach Domenico Tedesco. Binnen de KBVB is men er dan ook van overtuigd dat hij minstens nog tot het komende WK zal doorgaan", aldus HLN.

Wegens sluimerende last aan de lies past de middenvelder van Manchester City, die nog volgens de krant een goede band heeft met Tedesco, wel voor het komende tweeluik tegen Italië en Frankrijk. Zijn werkgever acht het risico op herval in een oude blessure immers te groot.

Nog steeds geen Lukaku

Om hem rust te gunnen zal De Bruyne daarom ontbreken, maar een internationaal pensioen is gelukkig dus nog niet aan de orde. Al het bovenstaande geldt overigens ook voor Romelu Lukaku, die net zoals in de vorige interlandbreak eveneens opnieuw vrijwillig verstek geeft.

Onze topschutter aller tijden verkiest ook nu om door te trainen in Napels en zich daar te focussen op zijn integratie. Met toestemming van Tedesco, met wie ook hij recent een onderhoud had. Tussen de bondscoach en Lukaku blijkt er tevens sprake van veel wederzijds respect.

Opluchting voor Tedesco

In zijn geval ontving Tedesco naar verluidt dan ook evenmin signalen over eventuele twijfels omtrent zijn toekomst bij de Rode Duivels. De komende jaren blijft het duo sterkhouders, voor wie het WK in 2026 een expliciete doelstelling is, behoudens verrassingen dus gewoon op post.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

11
11
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

55
55
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

18
18
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

17
17
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

19
19
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

126
126
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

443
443
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

160
160
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

64
64
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

127
127
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

682
682
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

129
129
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

475
475
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

399
399
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

430
430
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

259
259
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

373
373
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

733
733
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

544
544
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

838
838

Meer sportnieuws