HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

door
HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

De voorbije weken vloeide er veel inkt over Kevin De Bruyne zijn toekomst bij de Rode Duivels. Het Laatste Nieuws weet nu dat de aanvoerder van het nationale elftal de knoop heeft doorgehakt.

Na de nederlaag tegen Frankrijk nam KDB zijn ploegmaats tijdens de vorige interlandbreak serieus op de korrel. Bovendien leek hij in een gesprek met Frank Vercauteren ook aan te geven het voor bekeken te willen houden bij de Rode Duivels. Genoeg voer voor speculatie dus.

LEES OOK: ‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

De Bruyne gaat nog door

Toch blijkt De Bruyne niet van plan om af te haken als international. "De afgelopen weken had hij een constructief gesprek met bondscoach Domenico Tedesco. Binnen de KBVB is men er dan ook van overtuigd dat hij minstens nog tot het komende WK zal doorgaan", aldus HLN.

Wegens sluimerende last aan de lies past de middenvelder van Manchester City, die nog volgens de krant een goede band heeft met Tedesco, wel voor het komende tweeluik tegen Italië en Frankrijk. Zijn werkgever acht het risico op herval in een oude blessure immers te groot.

Nog steeds geen Lukaku

Om hem rust te gunnen zal De Bruyne daarom ontbreken, maar een internationaal pensioen is gelukkig dus nog niet aan de orde. Al het bovenstaande geldt overigens ook voor Romelu Lukaku, die net zoals in de vorige interlandbreak eveneens opnieuw vrijwillig verstek geeft.

Onze topschutter aller tijden verkiest ook nu om door te trainen in Napels en zich daar te focussen op zijn integratie. Met toestemming van Tedesco, met wie ook hij recent een onderhoud had. Tussen de bondscoach en Lukaku blijkt er tevens sprake van veel wederzijds respect.

Opluchting voor Tedesco

In zijn geval ontving Tedesco naar verluidt dan ook evenmin signalen over eventuele twijfels omtrent zijn toekomst bij de Rode Duivels. De komende jaren blijft het duo sterkhouders, voor wie het WK in 2026 een expliciete doelstelling is, behoudens verrassingen dus gewoon op post.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

37
37
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

67
67
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

111
111
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

435
435
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

49
49
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

158
158
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

158
158
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

119
119
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

50
50
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

175
175
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

38
38
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

136
136
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

580
580
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

345
345
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

295
295
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

261
261
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

50
50
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

252
252
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

484
484
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

326
326
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

114
114
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws