HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

door
HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

De voorbije weken vloeide er veel inkt over Kevin De Bruyne zijn toekomst bij de Rode Duivels. Het Laatste Nieuws weet nu dat de aanvoerder van het nationale elftal de knoop heeft doorgehakt.

Na de nederlaag tegen Frankrijk nam KDB zijn ploegmaats tijdens de vorige interlandbreak serieus op de korrel. Bovendien leek hij in een gesprek met Frank Vercauteren ook aan te geven het voor bekeken te willen houden bij de Rode Duivels. Genoeg voer voor speculatie dus.

LEES OOK: WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

De Bruyne gaat nog door

Toch blijkt De Bruyne niet van plan om af te haken als international. "De afgelopen weken had hij een constructief gesprek met bondscoach Domenico Tedesco. Binnen de KBVB is men er dan ook van overtuigd dat hij minstens nog tot het komende WK zal doorgaan", aldus HLN.

Wegens sluimerende last aan de lies past de middenvelder van Manchester City, die nog volgens de krant een goede band heeft met Tedesco, wel voor het komende tweeluik tegen Italië en Frankrijk. Zijn werkgever acht het risico op herval in een oude blessure immers te groot.

Nog steeds geen Lukaku

Om hem rust te gunnen zal De Bruyne daarom ontbreken, maar een internationaal pensioen is gelukkig dus nog niet aan de orde. Al het bovenstaande geldt overigens ook voor Romelu Lukaku, die net zoals in de vorige interlandbreak eveneens opnieuw vrijwillig verstek geeft.

Onze topschutter aller tijden verkiest ook nu om door te trainen in Napels en zich daar te focussen op zijn integratie. Met toestemming van Tedesco, met wie ook hij recent een onderhoud had. Tussen de bondscoach en Lukaku blijkt er tevens sprake van veel wederzijds respect.

Opluchting voor Tedesco

In zijn geval ontving Tedesco naar verluidt dan ook evenmin signalen over eventuele twijfels omtrent zijn toekomst bij de Rode Duivels. De komende jaren blijft het duo sterkhouders, voor wie het WK in 2026 een expliciete doelstelling is, behoudens verrassingen dus gewoon op post.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

18
18
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

15
15
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

40
40
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

76
76
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

22
22
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

124
124
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

168
168
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

64
64
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

926
926
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

116
116
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

269
269
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

346
346
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

187
187
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

256
256
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

100
100
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

86
86
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

497
497
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

82
82
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

41
41
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

273
273
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

164
164
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

144
144
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

459
459
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

604
604
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

52
52

Meer sportnieuws