HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

door
HLN: De Bruyne beslist over toekomst bij Rode Duivels

De voorbije weken vloeide er veel inkt over Kevin De Bruyne zijn toekomst bij de Rode Duivels. Het Laatste Nieuws weet nu dat de aanvoerder van het nationale elftal de knoop heeft doorgehakt.

Na de nederlaag tegen Frankrijk nam KDB zijn ploegmaats tijdens de vorige interlandbreak serieus op de korrel. Bovendien leek hij in een gesprek met Frank Vercauteren ook aan te geven het voor bekeken te willen houden bij de Rode Duivels. Genoeg voer voor speculatie dus.

LEES OOK: 'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

De Bruyne gaat nog door

Toch blijkt De Bruyne niet van plan om af te haken als international. "De afgelopen weken had hij een constructief gesprek met bondscoach Domenico Tedesco. Binnen de KBVB is men er dan ook van overtuigd dat hij minstens nog tot het komende WK zal doorgaan", aldus HLN.

Wegens sluimerende last aan de lies past de middenvelder van Manchester City, die nog volgens de krant een goede band heeft met Tedesco, wel voor het komende tweeluik tegen Italië en Frankrijk. Zijn werkgever acht het risico op herval in een oude blessure immers te groot.

Nog steeds geen Lukaku

Om hem rust te gunnen zal De Bruyne daarom ontbreken, maar een internationaal pensioen is gelukkig dus nog niet aan de orde. Al het bovenstaande geldt overigens ook voor Romelu Lukaku, die net zoals in de vorige interlandbreak eveneens opnieuw vrijwillig verstek geeft.

Onze topschutter aller tijden verkiest ook nu om door te trainen in Napels en zich daar te focussen op zijn integratie. Met toestemming van Tedesco, met wie ook hij recent een onderhoud had. Tussen de bondscoach en Lukaku blijkt er tevens sprake van veel wederzijds respect.

Opluchting voor Tedesco

In zijn geval ontving Tedesco naar verluidt dan ook evenmin signalen over eventuele twijfels omtrent zijn toekomst bij de Rode Duivels. De komende jaren blijft het duo sterkhouders, voor wie het WK in 2026 een expliciete doelstelling is, behoudens verrassingen dus gewoon op post.

Wie is belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

228
228
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

190
190
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

108
108
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

53
53
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

161
161
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

304
304
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

273
273
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

111
111
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

114
114
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

229
229
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

275
275
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

450
450
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

650
650
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

649
649
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2283
2283
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

155
155

Meer sportnieuws