Anderlecht keert kar: banneling van Riemer weer opgevist

door
Anderlecht keert kar: banneling van Riemer weer opgevist

Na het ontslag van Brian Riemer zoekt Anderlecht niet alleen een nieuwe T1, ook bij de jeugd vond er zopas een aardverschuiving plaats. Als een donderslag bij heldere hemel hield Mikkel Hemmersam het voor bekeken als directeur van de academie. Het vertrek van de Denen biedt voor sommigen in het Lotto Park wel perspectieven.

Bij het eerste elftal heeft David Hubert tot dusver nog niet bijzonder veel veranderd. De interimcoach tracht weliswaar iets aanvallender voetbal op de mat te leggen, vooralsnog doet hij min of meer een beroep op hetzelfde materiaal als zijn voorganger. Al lijkt een jonkie zoals Tristan Degreef wel alsmaar meer speelgelegenheid te krijgen.

LEES OOK: Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

RSCA Futures in nesten

Daarnaast voorziet Hubert in zijn wedstrijdkern ook vaker een plekje voor ander jong geweld zoals Amando Lapage of Anas Tajouart, met wie hij zelf nog de kleedkamer deelde bij de RSCA Futures. Al lijkt het omwille van de penibele situatie van het beloftenelftal in de Challenger Pro League niet de bedoeling om hen nu kaal te plukken.

Integendeel: deels daarom besloot het bestuur net om Hubert direct over te hevelen van de U18, en dus niet pakweg Jelle Coen tijdelijk te promoveren om Riemer zijn schoenen te vullen. Hoewel de resultaten voorlopig nog steeds te wensen overlaten lijkt de coach van de Futures ondertussen alvast zelf een nieuwe weg te zijn ingeslagen.

Coen vist Baouf weer op

Verlost van het juk van Riemer, die volgens Het Nieuwsblad wilde dat de beloften hetzelfde systeem als de A-ploeg zouden gebruiken en Coen daarom bijvoorbeeld ook meenam op zomerstage naar Portugal, kan hij nu iets meer zijn eigen ding doen. Ook wat het al dan niet gebruiken van bepaalde spelers betreft, zo suggereert de krant.

"Opvallend was ook dat Ismaël Baouf pas weer zijn rentree in het elftal maakte naast Lapage toen Riemer weg was. Zat daar iets achter?", zou de ontslagen T1 ook op dat vlak invloed hebben gehad op de gang van zaken bij de Futures. Sinds zijn vertrek stond de verdediger, daarvoor vaste klant op de bank, alvast telkens aan de aftrap.

Trending:

'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Gelooft u nog in Baouf?

Meest recent

'Bakayoko wacht bang af na transferontwikkeling'

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

5
5
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

223
223
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

63
63
Voetbalwereld rouwt weer: iconische ex-doelman JPL overleden

De voetbalwereld kreeg donderdag een enorme schok te verwerken met het plotse overlijden van ...

0
0
‘Belgische droom spat uiteen bij Napoli’

Napoli heeft straffe plannen voor het komende seizoen. Nadat ze vorig seizoen toch ietwat verrassend ...

52
52
‘Wim De Decker verrast vriend en vijand met keuze’

Dezer dagen zijn Belgische trainers best 'hot' in het buitenland. We zien alsmaar meer Belgische ...

47
47
'Camara zorgt voor gedonder bij Anderlecht-comeback'

Ilay Camara keert terug naar Anderlecht – een club die hem ooit zonder pardon liet gaan. Hoe ...

321
321
Genk lanceert nieuw talent: "Fink heeft een plan"

KRC Genk vergaarde de voorbije jaren een stevige reputatie omwille van zijn geroemde jeugdopleiding. ...

129
129
'Strijd om goudhaantje Cercle barst helemaal los'

Cercle Brugge hoopt het straks beter te doen na een vervelend seizoen, waarin het pas in de barrages ...

156
156
'Jashari baalt: Club brengt keiharde transferboodschap'

Club Brugge reist binnen enkele dagen af naar het Verenigd Koninkrijk voor zijn stage en een ...

865
865
Oude bekende naar Anderlecht? "Goede band met Coucke"

Bij Anderlecht zijn ze dit seizoen een andere weg ingeslagen. CEO Sports Tim Borguet en sportief ...

546
546
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

In navolging van Casper Nielsen (Standard) en Ferran Jutgla (Celta de Vigo), staat de derde grote ...

514
514
Bataille-soap: Antwerp sneert terug met messcherp statement

Royal Antwerp FC heeft donderdag met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Jelle Bataille. ...

447
447
'Toptransfer De Winter: Genoa legt stevige vraagprijs vast'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens de huidige mercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

71
71
Flames vervloeken Italianen: "Ze maakten de match kapot"

De Red Flames zijn met een domper aan het Europees kampioenschap in Zwitserland begonnen. Donderdag ...

92
92
Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Antwerp FC zag in het tussenseizoen al verschillende sterkhouders wegvallen. Toby Alderweireld ging ...

254
254
Versterking voor De Mil, Zulte Waregem strikt opvolger Messoudi

De start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij, maar de ploegen ...

88
88
'Club Brugge omver geblazen: bod van 35 miljoen'

Bij Club Brugge KV zitten nog verschillende grote uitgaande transfers in de pijplijn. Zo wordt volop ...

1273
1273
'Medische proeven gepland: Noa Lang heeft toptransfer beet'

Noa Lang speelde afgelopen seizoen een belangrijke rol in het kampioenschap van PSV. Maar het ...

192
192
Slot komt met hartbrekende reactie na Jota-drama

De voetbalwereld rouwt momenteel om het plotse heengaan van Diogo Jota. De 28-jarige aanvaller van ...

179
179
"Grootste van België" - aanwinst lyrisch over Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde directe aanwinst voor komend seizoen in huis gehaald. Zo werd ...

619
619
‘Nieuwe nummer 9 voor Club: transferchaos compleet’

Club Brugge zet volop in op versterking van de aanval en richt zijn pijlen op een jonge, ...

630
630
EK-start in mineur: enerverend Italië bezorgt Flames mokerslag

Het Europees kampioenschap is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor de Red Flames. De ...

100
100
Anderlecht strikt Camara: exacte transfervoorwaarden gelekt

RSC Anderlecht blijft bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. Slechts enkele dagen na de komst ...

581
581
'Witte rook te zien: volgende grote vertrekker bij Club'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

647
647

Meer sportnieuws