Anderlecht keert kar: banneling van Riemer weer opgevist

door
Anderlecht keert kar: banneling van Riemer weer opgevist

Na het ontslag van Brian Riemer zoekt Anderlecht niet alleen een nieuwe T1, ook bij de jeugd vond er zopas een aardverschuiving plaats. Als een donderslag bij heldere hemel hield Mikkel Hemmersam het voor bekeken als directeur van de academie. Het vertrek van de Denen biedt voor sommigen in het Lotto Park wel perspectieven.

Bij het eerste elftal heeft David Hubert tot dusver nog niet bijzonder veel veranderd. De interimcoach tracht weliswaar iets aanvallender voetbal op de mat te leggen, vooralsnog doet hij min of meer een beroep op hetzelfde materiaal als zijn voorganger. Al lijkt een jonkie zoals Tristan Degreef wel alsmaar meer speelgelegenheid te krijgen.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

RSCA Futures in nesten

Daarnaast voorziet Hubert in zijn wedstrijdkern ook vaker een plekje voor ander jong geweld zoals Amando Lapage of Anas Tajouart, met wie hij zelf nog de kleedkamer deelde bij de RSCA Futures. Al lijkt het omwille van de penibele situatie van het beloftenelftal in de Challenger Pro League niet de bedoeling om hen nu kaal te plukken.

Integendeel: deels daarom besloot het bestuur net om Hubert direct over te hevelen van de U18, en dus niet pakweg Jelle Coen tijdelijk te promoveren om Riemer zijn schoenen te vullen. Hoewel de resultaten voorlopig nog steeds te wensen overlaten lijkt de coach van de Futures ondertussen alvast zelf een nieuwe weg te zijn ingeslagen.

Coen vist Baouf weer op

Verlost van het juk van Riemer, die volgens Het Nieuwsblad wilde dat de beloften hetzelfde systeem als de A-ploeg zouden gebruiken en Coen daarom bijvoorbeeld ook meenam op zomerstage naar Portugal, kan hij nu iets meer zijn eigen ding doen. Ook wat het al dan niet gebruiken van bepaalde spelers betreft, zo suggereert de krant.

"Opvallend was ook dat Ismaël Baouf pas weer zijn rentree in het elftal maakte naast Lapage toen Riemer weg was. Zat daar iets achter?", zou de ontslagen T1 ook op dat vlak invloed hebben gehad op de gang van zaken bij de Futures. Sinds zijn vertrek stond de verdediger, daarvoor vaste klant op de bank, alvast telkens aan de aftrap.

Gelooft u nog in Baouf?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

7
7
Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Club NXT nam het in de halve finale van de Youth League op tegen Benfica. De jonkies van Club Brugge ...

16
16
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KAA Gent, maar voor de clash in de Champions ...

14
14
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

39
39
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

82
82
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

70
70
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

60
60
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

91
91
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

126
126
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

54
54
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

198
198
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

79
79
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

62
62
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

314
314
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

61
61
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

55
55
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

51
51
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

297
297
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

134
134
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

183
183
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

150
150

Meer sportnieuws