TRANSFERUURTJE: ‘Verrassende T1 Anderlecht, Club Brugge zoekt'

1946 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassende T1 Anderlecht, Club Brugge zoekt'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht zet vol in op de jeugd en met Noah Kalonji heeft het weer een talent voor lange tijd vastgelegd. Het voormalige jeugdproduct van Standard Luik tekende een verbintenis tot 2027 op Neerpede. De 15-jarige middenvelder heeft Mario Stroeykens als voorbeeld.

Nog bij Anderlecht. Achter de schermen zoekt paars-wit nog steeds een nieuwe hoofdtrainer. In de Waalse media wordt nu de naam van Hein Vanhaezebrouck naar voren geschoven. Naar verluidt is Anderlecht vooral op zoek naar een transfervrije optie en Mark van Bommel lijkt niet in te zullen gaan op een voorstel.

Hans Vanaken is een icoon van Club Brugge. De middenvelder koos ervoor om geen uitdaging in het buitenland aan te gaan en bleef Blauw-Zwart jarenlang trouw ondanks Europese interesse. Olivier Deschacht denkt dat Club al op zoek moet gaan naar een vervanger want dat zal geen gemakkelijke opdracht worden.

Buitenland

Antoine Griezmann kondigde zijn afscheid aan bij de Franse nationale ploeg en Andrés Iniesta stopt definitief met voetballen. De Spaanse middenvelder heeft een enorm palmares bij FC Barcelona en de Spaanse nationale ploeg. Iniesta was een belangrijke figuur bij de winst van één WK en twee EK’s.

FC Barcelona werd afgelopen transferperiode volop genoemd voor Nico Williams, één van de sterren van het afgelopen EK. Uiteindelijk bleef de winger bij Athletic Bilbao en nu komt plots Juventus op de proppen. De Italiaanse topclub wil de deal van Williams komende wintermercato kapen.

Zou Vanhaezebrouck een goede T1 zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

19
19
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

180
180
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

33
33
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

77
77
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

151
151
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

396
396
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

138
138
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

126
126
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

46
46
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

393
393
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

533
533
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

171
171
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

112
112
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

200
200
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

147
147
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

525
525
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

627
627
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1006
1006

Meer sportnieuws