Brys lacht laatst, FIFA legt 'vijand' Eto'o enorme schorsing op

door
Brys lacht laatst, FIFA legt 'vijand' Eto'o enorme schorsing op

De vete tussen Marc Brys en Samuel Eto’o is gekend. De Belgische oefenmeester is de bondscoach van Kameroen en bondsvoorzitter Eto’o is geen fan. Al van in het begin staan Brys en de ex-spits van onder meer FC Barcelona en Inter lijnrecht tegenover elkaar.

Het kwam tot een verhitte confrontatie en ook al is Brys nog steeds bondscoach en behaalt hij goede resultaten, Eto’o maakt de Belg het leven zuur. Het icoon van Kameroen doet er alles aan om Brys in een slecht daglicht te stellen. De Belgische keuzeheer kan de komende zes maanden echter weer ademhalen.

LEES OOK: 'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

FIFA grijpt zwaar in

Verschillende media melden dat de FIFA Eto’o voor zes maanden heeft geschorst omdat hij artikels 13 en 14 van de Disciplinaire Code van de FIFA heeft geschonden. Eto’o zou aanvallend gedrag hebben vertoond en fair play-principes in verband met wangedrag tegenover spelers en officials hebben gebroken.

Eto’o misdroeg zich tijdens de 1/8e finales van het WK voor vrouwen onder 20 jaar tussen Brazilië en Kameroen. De feiten vonden plaats in Colombia. Brys lacht in zijn vuistje want de Belg had het enorm zwaar de afgelopen maanden door toedoen van Eto’o. Zijn selectie werd langs alle kanten aangevallen.

Pesterijen

Eto’o probeerde Brys meermaals te ontslaan, maar dat feestje ging niet door. Vervolgens liet hij zelfs trainingsmateriaal stelen en liet hij interlands op het laatste moment verplaatsen waardoor de gehele planning van Brys en Kameroen in de war werd gebracht. Schrijnende taferelen die dus vooralsnog niét werden aangepakt.

Vind jij dat Eto'o ook moet worden gestraft na de Brys-pesterijen?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

0
0
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

69
69
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

39
39
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

52
52
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

68
68
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

114
114
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

54
54
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

63
63
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

62
62
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

433
433
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

26
26
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

56
56
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

175
175
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

186
186
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

62
62
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

72
72
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

238
238
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

202
202
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

69
69
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

296
296
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

484
484
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

205
205
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

175
175
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

590
590
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117

Meer sportnieuws