'Van Bommel hakt knoop door over aanbod Anderlecht'

6817 stemmen
'Van Bommel hakt knoop door over aanbod Anderlecht'

Ondanks het magere gelijkspel tegen Dender scoorde interimcoach David Hubert opnieuw punten bij Anderlecht. Toch blijft Paars-Wit nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe trainer. Daarbij staat Mark van Bommel naar verluidt bovenaan de verlanglijst.

Of de Nederlander werkelijk de prioriteit vormt in het Lotto Park is voorlopig niet bekend, maar in de wandelgangen blijft zijn naam daar alleszins wel nadrukkelijk de ronde doen. De kans lijkt echter klein dat Jesper Fredberg, Wouter Vandenhaute en de rest van het Brusselse bestuur hem aan boord zullen kunnen halen.

LEES OOK: Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Van Bommel geniet op Bosuil

Hier en daar werd er de voorbije dagen al voorbehoud geplaatst bij Van Bommel, die momenteel van een sabbatjaar geniet, zijn interesse om in te gaan op een eventueel aanbod van Paars-Wit. Zo zou er op financieel vlak een flinke inspanning vereist zijn om hem te overtuigen, én lijkt hij de Jupiler Pro League ontgroeid.

Na de memorabele dubbel wil hij zijn reputatie op de Bosuil bovendien niet op het spel zetten. Daar werd de succescoach zondag in de derby tegen Beerschot alvast als een held onthaald. Van Bommel nam het applaus dankbaar in ontvangst en ontpopte zich tijdens een van de onderbrekingen zelfs even tot volksmenner.

Anderlecht mag hoop opbergen

Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad, vreest dat het warme bad in Deurne-Noord wellicht de doodsteek betekent voor de vermeende ambities van Anderlecht. "Dat kan hem denk ik wel overtuigen om het niet te doen. Hij hecht heel hard aan zijn status in Antwerpen en de warmte van het Antwerpse publiek."

"Voor de centen hoeft hij het ook niet meer te doen. Dus ik denk wel dat dit een reden kan zijn om niet bij Anderlecht te tekenen. Misschien is het binnen tien jaar anders, maar nu is het toch nog wat te vroeg", klinkt het in Sjotcast. Of hoe de recordkampioen vermoedelijk geen tijd meer hoeft te verspillen aan Van Bommel.

Denkt u dat RSCA nog kans maakt bij Van Bommel?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

2
2
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

30
30
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

79
79
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

35
35
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

307
307
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

365
365
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

342
342
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

325
325
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

112
112
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

53
53

Meer sportnieuws