'Van Bommel hakt knoop door over aanbod Anderlecht'

6817 stemmen
'Van Bommel hakt knoop door over aanbod Anderlecht'

Ondanks het magere gelijkspel tegen Dender scoorde interimcoach David Hubert opnieuw punten bij Anderlecht. Toch blijft Paars-Wit nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe trainer. Daarbij staat Mark van Bommel naar verluidt bovenaan de verlanglijst.

Of de Nederlander werkelijk de prioriteit vormt in het Lotto Park is voorlopig niet bekend, maar in de wandelgangen blijft zijn naam daar alleszins wel nadrukkelijk de ronde doen. De kans lijkt echter klein dat Jesper Fredberg, Wouter Vandenhaute en de rest van het Brusselse bestuur hem aan boord zullen kunnen halen.

LEES OOK: Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Van Bommel geniet op Bosuil

Hier en daar werd er de voorbije dagen al voorbehoud geplaatst bij Van Bommel, die momenteel van een sabbatjaar geniet, zijn interesse om in te gaan op een eventueel aanbod van Paars-Wit. Zo zou er op financieel vlak een flinke inspanning vereist zijn om hem te overtuigen, én lijkt hij de Jupiler Pro League ontgroeid.

Na de memorabele dubbel wil hij zijn reputatie op de Bosuil bovendien niet op het spel zetten. Daar werd de succescoach zondag in de derby tegen Beerschot alvast als een held onthaald. Van Bommel nam het applaus dankbaar in ontvangst en ontpopte zich tijdens een van de onderbrekingen zelfs even tot volksmenner.

Anderlecht mag hoop opbergen

Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad, vreest dat het warme bad in Deurne-Noord wellicht de doodsteek betekent voor de vermeende ambities van Anderlecht. "Dat kan hem denk ik wel overtuigen om het niet te doen. Hij hecht heel hard aan zijn status in Antwerpen en de warmte van het Antwerpse publiek."

"Voor de centen hoeft hij het ook niet meer te doen. Dus ik denk wel dat dit een reden kan zijn om niet bij Anderlecht te tekenen. Misschien is het binnen tien jaar anders, maar nu is het toch nog wat te vroeg", klinkt het in Sjotcast. Of hoe de recordkampioen vermoedelijk geen tijd meer hoeft te verspillen aan Van Bommel.

Denkt u dat RSCA nog kans maakt bij Van Bommel?

Meest recent

‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

262
262
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

28
28
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

150
150
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

84
84
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

172
172
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

497
497
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

269
269
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

242
242
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

347
347
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

322
322
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

252
252
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

160
160
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

392
392
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

276
276
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

141
141
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

115
115
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

168
168
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

207
207
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

152
152
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

98
98
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

468
468
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

114
114
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

306
306

Meer sportnieuws