'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

door
'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

Er staat alweer een drukke voetbalweek voor de boeg. De komende dagen wachten immers de tweede speeldag in de Champions League én Europa League, terwijl donderdag ook de league phase van de Conference League op gang getrapt wordt. In het kampioenenvoetbal wordt er weer als vanouds op dinsdag en woensdag gevoetbald.

Titelverdediger Real Madrid moet woensdagavond om 21u aan de bak. De Spaanse grootmacht maakt dan de trip naar Noord-Frankrijk voor een confrontatie met Lille. Maandag gaf Carlo Ancelotti al zijn selectie vrij en daarin valt een zeer grote verrassing te noteren.

LEES OOK: Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Mbappé verrassend snel terug in selectie Real

Thibaut Courtois is er zoals verwacht niet bij, want onze landgenoot liep zondag in de derby tegen Atletico Madrid een blessure op. Daardoor zal Andriy Lunin onder de lat staan, met de jonkies Fran Gonzalez (19) en Sergio Mestre (19) als doublures.

Maar wie verrassend genoeg wél in de selectie aanwezig is, is Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller moest zondag nog verstek laten gaan, nadat hij tijdens de midweekwedstrijd tegen Alaves een blessure opgelopen had.

Ook slecht nieuws voor Rode Duivels

De verwachting was dat die kwetsuur hem een drietal weken aan de kant zou houden, maar nu blijkt Mbappé toch veel sneller dan verwacht weer speelklaar te zijn. Daardoor wacht hem mogelijk straks een speciale avond. Hij kan immers uitkomen tegen zijn broertje Ethan (17), die sinds de zomer voor Lille speelt.

Ook voor de Rode Duivels is de onverwachte terugkeer van Mbappé slecht nieuws. De spits leek verstek te moeten laten gaan voor de clash tussen België en Frankrijk in het Koning Boudewijnstadion op 14 oktober, maar nu lijkt het erop dat hij er dan toch gewoon bij zal zijn.

Denk je dat Mbappé nog gespaard zal worden?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

79
79
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

58
58
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

126
126
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

56
56
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

139
139
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

12
12
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

386
386
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

115
115
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

217
217
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

258
258
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

354
354
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws