'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

84 stemmen
'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

Er staat alweer een drukke voetbalweek voor de boeg. De komende dagen wachten immers de tweede speeldag in de Champions League én Europa League, terwijl donderdag ook de league phase van de Conference League op gang getrapt wordt. In het kampioenenvoetbal wordt er weer als vanouds op dinsdag en woensdag gevoetbald.

Titelverdediger Real Madrid moet woensdagavond om 21u aan de bak. De Spaanse grootmacht maakt dan de trip naar Noord-Frankrijk voor een confrontatie met Lille. Maandag gaf Carlo Ancelotti al zijn selectie vrij en daarin valt een zeer grote verrassing te noteren.

LEES OOK: Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Mbappé verrassend snel terug in selectie Real

Thibaut Courtois is er zoals verwacht niet bij, want onze landgenoot liep zondag in de derby tegen Atletico Madrid een blessure op. Daardoor zal Andriy Lunin onder de lat staan, met de jonkies Fran Gonzalez (19) en Sergio Mestre (19) als doublures.

Maar wie verrassend genoeg wél in de selectie aanwezig is, is Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller moest zondag nog verstek laten gaan, nadat hij tijdens de midweekwedstrijd tegen Alaves een blessure opgelopen had.

Ook slecht nieuws voor Rode Duivels

De verwachting was dat die kwetsuur hem een drietal weken aan de kant zou houden, maar nu blijkt Mbappé toch veel sneller dan verwacht weer speelklaar te zijn. Daardoor wacht hem mogelijk straks een speciale avond. Hij kan immers uitkomen tegen zijn broertje Ethan (17), die sinds de zomer voor Lille speelt.

Ook voor de Rode Duivels is de onverwachte terugkeer van Mbappé slecht nieuws. De spits leek verstek te moeten laten gaan voor de clash tussen België en Frankrijk in het Koning Boudewijnstadion op 14 oktober, maar nu lijkt het erop dat hij er dan toch gewoon bij zal zijn.

Denk je dat Mbappé nog gespaard zal worden?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

175
175
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

109
109
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

285
285
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

49
49
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

18
18
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

75
75
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

103
103
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

444
444
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

376
376
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

181
181
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

54
54
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

31
31
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

159
159
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

553
553
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

205
205
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

92
92
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

168
168
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

739
739
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

125
125
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

141
141
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

105
105
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

534
534
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

432
432

Meer sportnieuws