'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

door
'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

Er staat alweer een drukke voetbalweek voor de boeg. De komende dagen wachten immers de tweede speeldag in de Champions League én Europa League, terwijl donderdag ook de league phase van de Conference League op gang getrapt wordt. In het kampioenenvoetbal wordt er weer als vanouds op dinsdag en woensdag gevoetbald.

Titelverdediger Real Madrid moet woensdagavond om 21u aan de bak. De Spaanse grootmacht maakt dan de trip naar Noord-Frankrijk voor een confrontatie met Lille. Maandag gaf Carlo Ancelotti al zijn selectie vrij en daarin valt een zeer grote verrassing te noteren.

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Mbappé verrassend snel terug in selectie Real

Thibaut Courtois is er zoals verwacht niet bij, want onze landgenoot liep zondag in de derby tegen Atletico Madrid een blessure op. Daardoor zal Andriy Lunin onder de lat staan, met de jonkies Fran Gonzalez (19) en Sergio Mestre (19) als doublures.

Maar wie verrassend genoeg wél in de selectie aanwezig is, is Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller moest zondag nog verstek laten gaan, nadat hij tijdens de midweekwedstrijd tegen Alaves een blessure opgelopen had.

Ook slecht nieuws voor Rode Duivels

De verwachting was dat die kwetsuur hem een drietal weken aan de kant zou houden, maar nu blijkt Mbappé toch veel sneller dan verwacht weer speelklaar te zijn. Daardoor wacht hem mogelijk straks een speciale avond. Hij kan immers uitkomen tegen zijn broertje Ethan (17), die sinds de zomer voor Lille speelt.

Ook voor de Rode Duivels is de onverwachte terugkeer van Mbappé slecht nieuws. De spits leek verstek te moeten laten gaan voor de clash tussen België en Frankrijk in het Koning Boudewijnstadion op 14 oktober, maar nu lijkt het erop dat hij er dan toch gewoon bij zal zijn.

Denk je dat Mbappé nog gespaard zal worden?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

145
145
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

218
218
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

108
108
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

101
101
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

272
272
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

62
62
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

476
476
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

148
148
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

297
297
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

506
506
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

187
187
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

105
105
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

155
155
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

420
420
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

763
763
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws