'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

84 stemmen
'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

Er staat alweer een drukke voetbalweek voor de boeg. De komende dagen wachten immers de tweede speeldag in de Champions League én Europa League, terwijl donderdag ook de league phase van de Conference League op gang getrapt wordt. In het kampioenenvoetbal wordt er weer als vanouds op dinsdag en woensdag gevoetbald.

Titelverdediger Real Madrid moet woensdagavond om 21u aan de bak. De Spaanse grootmacht maakt dan de trip naar Noord-Frankrijk voor een confrontatie met Lille. Maandag gaf Carlo Ancelotti al zijn selectie vrij en daarin valt een zeer grote verrassing te noteren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

Mbappé verrassend snel terug in selectie Real

Thibaut Courtois is er zoals verwacht niet bij, want onze landgenoot liep zondag in de derby tegen Atletico Madrid een blessure op. Daardoor zal Andriy Lunin onder de lat staan, met de jonkies Fran Gonzalez (19) en Sergio Mestre (19) als doublures.

Maar wie verrassend genoeg wél in de selectie aanwezig is, is Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller moest zondag nog verstek laten gaan, nadat hij tijdens de midweekwedstrijd tegen Alaves een blessure opgelopen had.

Ook slecht nieuws voor Rode Duivels

De verwachting was dat die kwetsuur hem een drietal weken aan de kant zou houden, maar nu blijkt Mbappé toch veel sneller dan verwacht weer speelklaar te zijn. Daardoor wacht hem mogelijk straks een speciale avond. Hij kan immers uitkomen tegen zijn broertje Ethan (17), die sinds de zomer voor Lille speelt.

Ook voor de Rode Duivels is de onverwachte terugkeer van Mbappé slecht nieuws. De spits leek verstek te moeten laten gaan voor de clash tussen België en Frankrijk in het Koning Boudewijnstadion op 14 oktober, maar nu lijkt het erop dat hij er dan toch gewoon bij zal zijn.

Denk je dat Mbappé nog gespaard zal worden?

Meest recent

Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

36
36
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

91
91
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

129
129
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

136
136
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

12
12
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

88
88
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

116
116
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

581
581
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

177
177
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

110
110
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

369
369
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

334
334
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

813
813
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

23
23
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

531
531
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

747
747
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

866
866
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

382
382

Meer sportnieuws