'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

84
'Rode Duivels slikken na selectienieuws Real Madrid'

Er staat alweer een drukke voetbalweek voor de boeg. De komende dagen wachten immers de tweede speeldag in de Champions League én Europa League, terwijl donderdag ook de league phase van de Conference League op gang getrapt wordt. In het kampioenenvoetbal wordt er weer als vanouds op dinsdag en woensdag gevoetbald.

Titelverdediger Real Madrid moet woensdagavond om 21u aan de bak. De Spaanse grootmacht maakt dan de trip naar Noord-Frankrijk voor een confrontatie met Lille. Maandag gaf Carlo Ancelotti al zijn selectie vrij en daarin valt een zeer grote verrassing te noteren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

Mbappé verrassend snel terug in selectie Real

Thibaut Courtois is er zoals verwacht niet bij, want onze landgenoot liep zondag in de derby tegen Atletico Madrid een blessure op. Daardoor zal Andriy Lunin onder de lat staan, met de jonkies Fran Gonzalez (19) en Sergio Mestre (19) als doublures.

Maar wie verrassend genoeg wél in de selectie aanwezig is, is Kylian Mbappé. De Franse steraanvaller moest zondag nog verstek laten gaan, nadat hij tijdens de midweekwedstrijd tegen Alaves een blessure opgelopen had.

Ook slecht nieuws voor Rode Duivels

De verwachting was dat die kwetsuur hem een drietal weken aan de kant zou houden, maar nu blijkt Mbappé toch veel sneller dan verwacht weer speelklaar te zijn. Daardoor wacht hem mogelijk straks een speciale avond. Hij kan immers uitkomen tegen zijn broertje Ethan (17), die sinds de zomer voor Lille speelt.

Ook voor de Rode Duivels is de onverwachte terugkeer van Mbappé slecht nieuws. De spits leek verstek te moeten laten gaan voor de clash tussen België en Frankrijk in het Koning Boudewijnstadion op 14 oktober, maar nu lijkt het erop dat hij er dan toch gewoon bij zal zijn.

Denk je dat Mbappé nog gespaard zal worden?

Meest recent

Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

5
5
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

2
2
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

7
7
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

73
73
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

22
22
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

50
50
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

54
54
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

229
229
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

371
371
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

111
111
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

267
267
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

135
135
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

108
108
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

480
480
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

569
569
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

781
781
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

77
77
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

653
653
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1137
1137
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167

Meer sportnieuws