Nieuwe parel verovert JPL: “Moet België van genieten"

door
Nieuwe parel verovert JPL: “Moet België van genieten

Union SG heeft de afgelopen jaren al heel wat sterkhouders verloren, maar telkens wist de Brusselse club een nieuwe goudklomp uit de hoed te toveren. Franjo Ivanovic is de nieuwste naam uit het lijstje.

De Kroaat kwam tegen het einde van de zomermercato naar Union SG. Er stonden veel Europese clubs in de rij, maar Ivanovic koos voor de Belgische velden. Volgens de Brusselaars is hij een absolute aanwinst en parel voor de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Clubs afgewezen

Ivanovic volgde zijn gevoel afgelopen zomertransferperiode. “In januari vernam ik voor het eerst dat Union geïnteresseerd was. Toen ze me deze zomer een voorstel deden, kon ik ook uit andere clubs kiezen, maar dit leek me de verstandigste keuze. Voor mijn carrière is dit de beste move. Ik kon naar hoger aangeschreven ploegen, maar zoals altijd heb ik mijn gevoel gevolgd.”

Zelf ziet de Kroatische spits Luis Suarez als voorbeeld. "We zijn niet hetzelfde type spits, maar ik kan van hem nog wel iets leren over positie kiezen in de zestien. Tussen de linies lopen, als een soort van spelmaker de bal opvragen of diep gaan, dat zijn dingen die ik weet te combineren. Dat is ook mijn belangrijkste troef, denk ik. Daardoor weten verdedigers niet zomaar wat ik ga doen, dat maakt me wat onvoorspelbaar.”

Van genieten

Volgens aanvoerder en doelman Anthony Moris zal Ivanovic niet lang bij Union SG blijven. “Het is een killer”, citeert Het Nieuwsblad de sluitpost. “Als je ziet welk niveau hij op zijn 20ste al haalt, zowel fysiek, technisch als tactisch, dat is wel wat. De Belgische competitie kan maar beter van hem genieten, want lang gaat hij hier niet rondlopen.”

Denk jij dat Ivanovic snel de stap hogerop zal maken?

Meest recent

Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

26
26
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

36
36
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

65
65
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

84
84
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

153
153
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

351
351
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

369
369
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

218
218
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

202
202
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

493
493
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

370
370
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

97
97
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

255
255
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

147
147
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

119
119
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

493
493
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

202
202
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

333
333
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

371
371
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

239
239
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

215
215

Meer sportnieuws