Courtois en Real geven in 96ste minuut derbyzege nog weg

73
Courtois en Real geven in 96ste minuut derbyzege nog weg

De Madrileense derby is zondagavond een felle strijd geworden. Real Madrid leek lange tijd op weg naar de zege in een wedstrijd die zelfs even stilgelegd moest worden na wangedrag van de Atletico-fans, maar die lachten toch het laatst. Dankzij een VAR-tussenkomst in minuut 96 pakte Atletico immers nog een punt.

Real moest het in het Wanda Metropolitano stellen zonder de geblesseerde Kylian Mbappé, waardoor Carlo Ancelotti het over een andere boeg gooide. Hij bracht met Luka Modric immers een extra middenvelder in het elftal. Het leverde een gesloten wedstrijd op.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Derby moet stilgelegd worden

Die brak pas na een dik uur open en dat gebeurde niet toevallig op een stilstaande fase. Real nam een vrije trap kort en de voorzet van Vinicius vond bij de tweede paal de vrijstaande Eder Militão. De verdediger fusilleerde doelman Oblak met een staalharde knal hoog in doel.

Die goal deed wel de poppen aan het dansen gaan. Thibaut Courtois provoceerde met zijn viering de thuissupporters en die reageerden door onze landgenoot te bekogelen met allerhande objecten, waaronder ook enkele aanstekers. De partij werd prompt stilgelegd.

Courtois slikt in minuut 96 nog gelijkmaker

Na de onderbreking ging Atletico nog op zoek naar de gelijkmaker. Courtois pakte nog uit met een uitstekende redding op een knal van Samuel Lino. In minuut 96 werd hij echter alsnog gepasseerd door invaller Correa, die diep gestuurd werd, Courtois voorbijging en al vallend de bal binnenwerkte.

De VAR eiste echter de hoofdrol op. De goal was immers afgekeurd wegens buitenspel, maar die beslissing werd na het zien van de beelden nog teruggedraaid. Atletico kon dus vieren, al eindigde het de match wel nog met tien na een nieuwe VAR-tussenkomst. Llorente mocht nog gaan douchen na een forse tackle op Fran Garcia.

Was een gelijkspel een terecht resultaat?

Meest recent

Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

9
9
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

47
47
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

158
158
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

307
307
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

199
199
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

219
219
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

51
51
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

266
266
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

113
113
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

40
40
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

39
39
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

35
35
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

111
111
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

56
56
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

130
130
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

56
56
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

285
285
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

217
217

Meer sportnieuws