Opluchting bij Union: "Dat doet hen deugd en is belangrijk"

28 stemmen
Opluchting bij Union:

Union SG heeft eindelijk nog eens een overtuigende zege weten te boeken. De Brusselaars wonnen vlot van een zwak KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Dudenpark en trainer Sebastien Pocognoli was vooral tevreden dat zijn aanvallers wisten te scoren.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Tevreden Pocognoli

Union SG was de afgelopen weken allerminst efficiënt en de aanvallers toonden weinig. Tegen KV Kortrijk wisten Fuseini en Ivanovic de weg naar de netten te vinden. Dat tot tevredenheid van de trainer van de bekerwinnaar.

"Het doet deugd voor mijn aanvallers dat ze opnieuw konden scoren. Dat zorgt voor vertrouwen en rust. Dat wil niet zeggen dat het werk nu voorbij is. Op deze overwinning moeten we verder bouwen. Onze nieuwe jongens hebben natuurlijk ook tijd nodig om zich aan te passen, maar ik zie aan de mentaliteit tijdens de trainingen dat ze ervoor willen gaan. Dat is voor mij én de ploeg heel erg belangrijk", aldus de coach bij Sporza.

Sterke prestatie van Union SG

Alessio Castro-Montes zag Union SG goed voor de dag komen. Een zege was ook nodig, want KRC Genk loopt anders toch al zeer ver uit. Die is ook nu met 9 punten al pittig na amper 9 speeldagen.

"Een makkelijke zondag was het niet, maar een vroeg doelpunt helpt natuurlijk. Ik kon impact hebben op rechts, heel de ploeg zette een sterke prestatie neer. Die vroege gele kaart voor mijn rechtstreekse tegenstander (El Idrissy) was natuurlijk ook een meevaller, daardoor kan ik me doorzetten voor de 1-0. We wisten dat we na de doelpuntendroogte moesten blijven werken en geloven in onszelf, dat hebben we vandaag getoond."

Is Union SG nu vertrokken?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

19
19
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

146
146
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

111
111
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

100
100
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

55
55
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

88
88
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

308
308
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

543
543
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

82
82
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

239
239
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

416
416
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

253
253
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

347
347
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

390
390
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

163
163
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

438
438
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

105
105
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

349
349
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

385
385
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

536
536
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

174
174
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

276
276
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

996
996

Meer sportnieuws