Verrassende RSCA-coach? "Niet omdat ik bevriend met hem ben"

1587 stemmen
Verrassende RSCA-coach?

Heel wat analisten deden al hun zegje over de nieuwe coach van RSC Anderlecht. Zo gooiden ze random wat namen op tafel zoals Philippe Clement, Hein Vanhaezebrouck, Miron Muslic en anderen. Olivier Deschacht gaf bij DAZN zijn mening over wie de nieuwe trainer moet worden bij zijn voormalige werkgever.

LEES OOK: Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Besnik Hasi

"Anderlecht moet het niet te ver zoeken. Ik zou aan Vanderhaeghe of Hasi denken, en neen dat is niet omdat ik goed bevriend met Yves. Het zijn gewoon twee goede trainers die het juiste profiel hebben. Waarom zou je het weer ver gaan zoeken? Kijk naar Nicky Hayen bij Club Brugge”, komt Deschacht wel met heel opvallende namen.

Hasi is een naam die wel voor de hand ligt. Hij heeft een verleden als speler bij Anderlecht, waar hij als dienende speler mooie jaren kende met tal van prijzen. Nadien was hij jarenlang assistent-trainer én werd hij ook T1. Hij pakte een onverhoopte titel, maar in de twee seizoenen nadien volgden geen prijzen. Hij trok nadien naar het buitenland met wisselend succes en is sinds vorig seizoen aan de slag bij KV Mechelen waar hij het goed doet.

Yves Vanderhaeghe

Vanderhaeghe was jarenlang de concurrent van Hasi op het middenveld bij Anderlecht. Hij won daar toen het pleit en kende zijn beste jaren als voetballer in Brussel. De ex-Rode Duivel bouwde nadien een zeer degelijke carrière uit als trainer, maar de laatste jaren draait het wat minder.

Vanderhaeghe is ondertussen al vele maanden op zoek naar een nieuwe uitdaging. Voorlopig lijken beiden echter niet echt in beeld te komen om aan de slag te gaan bij Anderlecht.

Voor wie moet RSCA gaan?

Meest recent

Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

16
16
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

93
93
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

131
131
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

115
115
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

226
226
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

348
348
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

264
264
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

113
113
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

61
61
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

332
332
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

371
371
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

256
256
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

197
197
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

371
371
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

308
308
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

90
90
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

315
315
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

323
323
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

544
544
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

395
395
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

299
299
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

531
531
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

173
173
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

66
66
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

322
322

Meer sportnieuws