'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

216 stemmen
'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

Met elf punten uit de eerste acht wedstrijden heeft KV Mechelen een degelijke start genomen in de Jupiler Pro League. Malinwa draait mee in de ruime middenmoot en dat is geen slechte prestatie, zeker omdat Besnik Hasi de voorbije weken regelmatig moest puzzelen.

Zaterdag wacht een zeer lastige opdracht, want dan moet Mechelen op bezoek bij leider KRC Genk. Bovendien zal Hasi zeker niet op zijn allerbeste elftal kunnen rekenen, weet Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

KV Mechelen zonder Foulon en Van Cleemput in Genk

Vooral achterin zal het weer puzzelen worden voor de trainer. Die zal nog niet kunnen rekenen op Daam Foulon. De linksachter heeft nog last van de hersenschudding die hij opliep toen hij vorig weekend tegen Cercle scoorde. Tot overmaat van ramp kreeg hij zondag ook nog eens inbrekers over de vloer, terwijl hij in het ziekenhuis lag.

Daarnaast KVM het ook moeten stellen zonder Jules Van Cleemput. De verdediger heeft een scheurtje in de kuit opgelopen. En ook Zinho Vanheusden ligt nog steeds in de lappenmand. Het is nog altijd onduidelijk wanneer hij zijn wederoptreden zal kunnen maken.

Vanheusden blijft op de sukkel

De rug blijft hem parten spelen en bij sommige bewegingen voelt hij nog hinder. Hij krijgt volgende week een tweede inspuiting en zet daarna zijn revalidatie verder. Blessures achtervolgen de eenmalige Rode Duivel dus opnieuw.

Desondanks blijft Hasi wel strijdvaardig voor de confrontatie met de club waar hij als speler het mooie weer maakte. "We gaan niet naar Genk om alleen maar te verdedigen. Ik wil mijn spelers zien voetballen tegen dé ploeg van het moment", vertelde hij op zijn persconferentie.

🚀

Kan KV Mechelen stunten in Genk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

13
13
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

94
94
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

263
263
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

99
99
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

34
34
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

148
148
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

199
199
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

398
398
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

214
214
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

371
371
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

112
112
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

273
273
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

256
256
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

211
211
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

329
329
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1251
1251
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

281
281
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

133
133
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

354
354
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

87
87
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

357
357
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

306
306
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

367
367
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

335
335

Meer sportnieuws