'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

door
'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

Met elf punten uit de eerste acht wedstrijden heeft KV Mechelen een degelijke start genomen in de Jupiler Pro League. Malinwa draait mee in de ruime middenmoot en dat is geen slechte prestatie, zeker omdat Besnik Hasi de voorbije weken regelmatig moest puzzelen.

Zaterdag wacht een zeer lastige opdracht, want dan moet Mechelen op bezoek bij leider KRC Genk. Bovendien zal Hasi zeker niet op zijn allerbeste elftal kunnen rekenen, weet Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen zonder Foulon en Van Cleemput in Genk

Vooral achterin zal het weer puzzelen worden voor de trainer. Die zal nog niet kunnen rekenen op Daam Foulon. De linksachter heeft nog last van de hersenschudding die hij opliep toen hij vorig weekend tegen Cercle scoorde. Tot overmaat van ramp kreeg hij zondag ook nog eens inbrekers over de vloer, terwijl hij in het ziekenhuis lag.

Daarnaast KVM het ook moeten stellen zonder Jules Van Cleemput. De verdediger heeft een scheurtje in de kuit opgelopen. En ook Zinho Vanheusden ligt nog steeds in de lappenmand. Het is nog altijd onduidelijk wanneer hij zijn wederoptreden zal kunnen maken.

Vanheusden blijft op de sukkel

De rug blijft hem parten spelen en bij sommige bewegingen voelt hij nog hinder. Hij krijgt volgende week een tweede inspuiting en zet daarna zijn revalidatie verder. Blessures achtervolgen de eenmalige Rode Duivel dus opnieuw.

Desondanks blijft Hasi wel strijdvaardig voor de confrontatie met de club waar hij als speler het mooie weer maakte. "We gaan niet naar Genk om alleen maar te verdedigen. Ik wil mijn spelers zien voetballen tegen dé ploeg van het moment", vertelde hij op zijn persconferentie.

Kan KV Mechelen stunten in Genk?

Meest recent

Kompany in de bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

7
7
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

88
88
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

137
137
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

21
21
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

27
27
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

183
183
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

121
121
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

114
114
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

89
89
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

214
214
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

139
139
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

183
183
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

516
516
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

161
161
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

314
314
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

396
396
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

287
287
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

282
282
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

173
173
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

129
129
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

85
85

Meer sportnieuws