'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

216 stemmen
'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

Met elf punten uit de eerste acht wedstrijden heeft KV Mechelen een degelijke start genomen in de Jupiler Pro League. Malinwa draait mee in de ruime middenmoot en dat is geen slechte prestatie, zeker omdat Besnik Hasi de voorbije weken regelmatig moest puzzelen.

Zaterdag wacht een zeer lastige opdracht, want dan moet Mechelen op bezoek bij leider KRC Genk. Bovendien zal Hasi zeker niet op zijn allerbeste elftal kunnen rekenen, weet Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

KV Mechelen zonder Foulon en Van Cleemput in Genk

Vooral achterin zal het weer puzzelen worden voor de trainer. Die zal nog niet kunnen rekenen op Daam Foulon. De linksachter heeft nog last van de hersenschudding die hij opliep toen hij vorig weekend tegen Cercle scoorde. Tot overmaat van ramp kreeg hij zondag ook nog eens inbrekers over de vloer, terwijl hij in het ziekenhuis lag.

Daarnaast KVM het ook moeten stellen zonder Jules Van Cleemput. De verdediger heeft een scheurtje in de kuit opgelopen. En ook Zinho Vanheusden ligt nog steeds in de lappenmand. Het is nog altijd onduidelijk wanneer hij zijn wederoptreden zal kunnen maken.

Vanheusden blijft op de sukkel

De rug blijft hem parten spelen en bij sommige bewegingen voelt hij nog hinder. Hij krijgt volgende week een tweede inspuiting en zet daarna zijn revalidatie verder. Blessures achtervolgen de eenmalige Rode Duivel dus opnieuw.

Desondanks blijft Hasi wel strijdvaardig voor de confrontatie met de club waar hij als speler het mooie weer maakte. "We gaan niet naar Genk om alleen maar te verdedigen. Ik wil mijn spelers zien voetballen tegen dé ploeg van het moment", vertelde hij op zijn persconferentie.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club
148

Kan KV Mechelen stunten in Genk?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

30
30
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

54
54
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

116
116
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

148
148
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

190
190
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

103
103
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

126
126
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

59
59
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

295
295
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

367
367
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

29
29
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

81
81
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

180
180
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

70
70
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

121
121
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

91
91
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

554
554
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

371
371
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

215
215
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

267
267
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

72
72
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

302
302
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

185
185
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

607
607

Meer sportnieuws