'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

door
'KV Mechelen moet nieuwe opdoffers slikken'

Met elf punten uit de eerste acht wedstrijden heeft KV Mechelen een degelijke start genomen in de Jupiler Pro League. Malinwa draait mee in de ruime middenmoot en dat is geen slechte prestatie, zeker omdat Besnik Hasi de voorbije weken regelmatig moest puzzelen.

Zaterdag wacht een zeer lastige opdracht, want dan moet Mechelen op bezoek bij leider KRC Genk. Bovendien zal Hasi zeker niet op zijn allerbeste elftal kunnen rekenen, weet Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

KV Mechelen zonder Foulon en Van Cleemput in Genk

Vooral achterin zal het weer puzzelen worden voor de trainer. Die zal nog niet kunnen rekenen op Daam Foulon. De linksachter heeft nog last van de hersenschudding die hij opliep toen hij vorig weekend tegen Cercle scoorde. Tot overmaat van ramp kreeg hij zondag ook nog eens inbrekers over de vloer, terwijl hij in het ziekenhuis lag.

Daarnaast KVM het ook moeten stellen zonder Jules Van Cleemput. De verdediger heeft een scheurtje in de kuit opgelopen. En ook Zinho Vanheusden ligt nog steeds in de lappenmand. Het is nog altijd onduidelijk wanneer hij zijn wederoptreden zal kunnen maken.

Vanheusden blijft op de sukkel

De rug blijft hem parten spelen en bij sommige bewegingen voelt hij nog hinder. Hij krijgt volgende week een tweede inspuiting en zet daarna zijn revalidatie verder. Blessures achtervolgen de eenmalige Rode Duivel dus opnieuw.

Desondanks blijft Hasi wel strijdvaardig voor de confrontatie met de club waar hij als speler het mooie weer maakte. "We gaan niet naar Genk om alleen maar te verdedigen. Ik wil mijn spelers zien voetballen tegen dé ploeg van het moment", vertelde hij op zijn persconferentie.

Kan KV Mechelen stunten in Genk?

Meest recent

Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

8
8
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

9
9
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

42
42
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

18
18
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

41
41
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

223
223
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

159
159
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

59
59
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

187
187
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

30
30
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

99
99
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

192
192
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

166
166
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

365
365
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

216
216
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

85
85
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

245
245
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

351
351
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

381
381
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

109
109
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

66
66
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

426
426
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

540
540

Meer sportnieuws