Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

door
Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

Ferencvaros stelde zwaar teleur in het Lotto Park. De Hongaren speelden een povere pot voetbal in Brussel en verloren verdiend met 2-1 van RSC Anderlecht. Trainer Pascal Jansen had nochtans lof voor zijn team en voelde dat er meer in zat.

LEES OOK: 'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Evenknie van Anderlecht?

"Beide ploegen haalden tijdens de match grotendeels hetzelfde niveau. Er waren kansen voor de twee ploegen en aan de rust zei ik tegen mijn spelers dat ze nog meer druk moesten zetten. We gingen op zoek naar de 0-1", aldus Jansen op zijn persbabbel.

Maar het was Anderlecht dat ruimschoots de betere was en verdiend op 2-0 kwam. "We werden zeker niet gedomineerd", verraste Jansen. Dat was tot die onverdiende rode kaart van Nilson Angulo nochtans wel het geval. Daarna kwam Ferencvaros inderdaad beter in de match.

Hubert verraste

De Hongaren vielen vooral op met stevige overtredingen en niet met knap voetbal. Jansen gaf toe dat David Hubert hem toch een beetje had verrast. "Ze speelden met twee echte vleugelspelers (Samuel Edozie en Francis Amuzu, nvdr.). Dat was misschien wel het meest verrassende, want dat was in de voorgaande wedstrijden niet het geval. Maar daar hebben we goed op gereageerd. We zaten op hun niveau en we hadden absoluut niet mogen verliezen."

Dat laatste is de waarheid geweld aandoen. Anderlecht had 57% balbezit, kwam tot de meeste doelpogingen (12 versus 9) en de doelman van Ferencvaros moest 5 reddingen brengen, Coosemans 3.

Verdiende Ferencvaros meer?

Meest recent

'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

1
1
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

4
4
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

8
8
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

22
22
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

218
218
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

20
20
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

75
75
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

61
61
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

242
242
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

278
278
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

123
123
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

51
51
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

245
245
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

181
181
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

120
120
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

726
726
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

177
177
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

113
113
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

682
682
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

134
134
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

382
382
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

202
202
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

278
278
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

137
137
Vanaken reageert: opvallende woorden over De Bruyne

De Rode Duivels willen zich in de komende dagen verzekeren van hun WK-ticket, een zege tegen ...

224
224

Meer sportnieuws