Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

door
Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

Ferencvaros stelde zwaar teleur in het Lotto Park. De Hongaren speelden een povere pot voetbal in Brussel en verloren verdiend met 2-1 van RSC Anderlecht. Trainer Pascal Jansen had nochtans lof voor zijn team en voelde dat er meer in zat.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Evenknie van Anderlecht?

"Beide ploegen haalden tijdens de match grotendeels hetzelfde niveau. Er waren kansen voor de twee ploegen en aan de rust zei ik tegen mijn spelers dat ze nog meer druk moesten zetten. We gingen op zoek naar de 0-1", aldus Jansen op zijn persbabbel.

Maar het was Anderlecht dat ruimschoots de betere was en verdiend op 2-0 kwam. "We werden zeker niet gedomineerd", verraste Jansen. Dat was tot die onverdiende rode kaart van Nilson Angulo nochtans wel het geval. Daarna kwam Ferencvaros inderdaad beter in de match.

Hubert verraste

De Hongaren vielen vooral op met stevige overtredingen en niet met knap voetbal. Jansen gaf toe dat David Hubert hem toch een beetje had verrast. "Ze speelden met twee echte vleugelspelers (Samuel Edozie en Francis Amuzu, nvdr.). Dat was misschien wel het meest verrassende, want dat was in de voorgaande wedstrijden niet het geval. Maar daar hebben we goed op gereageerd. We zaten op hun niveau en we hadden absoluut niet mogen verliezen."

Dat laatste is de waarheid geweld aandoen. Anderlecht had 57% balbezit, kwam tot de meeste doelpogingen (12 versus 9) en de doelman van Ferencvaros moest 5 reddingen brengen, Coosemans 3.

Verdiende Ferencvaros meer?

Meest recent

WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

20
20
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

58
58
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

137
137
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

65
65
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

95
95
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

141
141
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

223
223
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

59
59
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

360
360
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

226
226
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

379
379
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

432
432
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

335
335
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

107
107
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

511
511
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

228
228
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

675
675
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

401
401
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

147
147
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

629
629
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

66
66
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

171
171
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

838
838
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

132
132

Meer sportnieuws