Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

door
Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

Ferencvaros stelde zwaar teleur in het Lotto Park. De Hongaren speelden een povere pot voetbal in Brussel en verloren verdiend met 2-1 van RSC Anderlecht. Trainer Pascal Jansen had nochtans lof voor zijn team en voelde dat er meer in zat.

LEES OOK: 'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

Evenknie van Anderlecht?

"Beide ploegen haalden tijdens de match grotendeels hetzelfde niveau. Er waren kansen voor de twee ploegen en aan de rust zei ik tegen mijn spelers dat ze nog meer druk moesten zetten. We gingen op zoek naar de 0-1", aldus Jansen op zijn persbabbel.

Maar het was Anderlecht dat ruimschoots de betere was en verdiend op 2-0 kwam. "We werden zeker niet gedomineerd", verraste Jansen. Dat was tot die onverdiende rode kaart van Nilson Angulo nochtans wel het geval. Daarna kwam Ferencvaros inderdaad beter in de match.

Hubert verraste

De Hongaren vielen vooral op met stevige overtredingen en niet met knap voetbal. Jansen gaf toe dat David Hubert hem toch een beetje had verrast. "Ze speelden met twee echte vleugelspelers (Samuel Edozie en Francis Amuzu, nvdr.). Dat was misschien wel het meest verrassende, want dat was in de voorgaande wedstrijden niet het geval. Maar daar hebben we goed op gereageerd. We zaten op hun niveau en we hadden absoluut niet mogen verliezen."

Dat laatste is de waarheid geweld aandoen. Anderlecht had 57% balbezit, kwam tot de meeste doelpogingen (12 versus 9) en de doelman van Ferencvaros moest 5 reddingen brengen, Coosemans 3.

Verdiende Ferencvaros meer?

Meest recent

Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

0
0
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

64
64
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

57
57
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

23
23
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

116
116
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

221
221
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

174
174
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

127
127
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

179
179
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

298
298
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

586
586
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

328
328
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

514
514
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

278
278
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

398
398
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

95
95
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

222
222
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

129
129
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

254
254
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

212
212
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

102
102
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

180
180
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

59
59

Meer sportnieuws