Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

424
Dit is waarom Hubert de coach van Ferencváros verraste

Ferencvaros stelde zwaar teleur in het Lotto Park. De Hongaren speelden een povere pot voetbal in Brussel en verloren verdiend met 2-1 van RSC Anderlecht. Trainer Pascal Jansen had nochtans lof voor zijn team en voelde dat er meer in zat.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Evenknie van Anderlecht?

"Beide ploegen haalden tijdens de match grotendeels hetzelfde niveau. Er waren kansen voor de twee ploegen en aan de rust zei ik tegen mijn spelers dat ze nog meer druk moesten zetten. We gingen op zoek naar de 0-1", aldus Jansen op zijn persbabbel.

Maar het was Anderlecht dat ruimschoots de betere was en verdiend op 2-0 kwam. "We werden zeker niet gedomineerd", verraste Jansen. Dat was tot die onverdiende rode kaart van Nilson Angulo nochtans wel het geval. Daarna kwam Ferencvaros inderdaad beter in de match.

Hubert verraste

De Hongaren vielen vooral op met stevige overtredingen en niet met knap voetbal. Jansen gaf toe dat David Hubert hem toch een beetje had verrast. "Ze speelden met twee echte vleugelspelers (Samuel Edozie en Francis Amuzu, nvdr.). Dat was misschien wel het meest verrassende, want dat was in de voorgaande wedstrijden niet het geval. Maar daar hebben we goed op gereageerd. We zaten op hun niveau en we hadden absoluut niet mogen verliezen."

Dat laatste is de waarheid geweld aandoen. Anderlecht had 57% balbezit, kwam tot de meeste doelpogingen (12 versus 9) en de doelman van Ferencvaros moest 5 reddingen brengen, Coosemans 3.

Verdiende Ferencvaros meer?

Meest recent

‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

9
9
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

11
11
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

8
8
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

38
38
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

69
69
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

88
88
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

201
201
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

214
214
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

101
101
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

115
115
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

194
194
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

163
163
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

236
236
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

295
295
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

194
194
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

223
223
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

104
104
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

88
88
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

242
242
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

135
135
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

235
235
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

925
925
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

107
107
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

183
183

Meer sportnieuws