Rode Duivel compleet afgemaakt: “Lachwekkende circusact”

door
Rode Duivel compleet afgemaakt: “Lachwekkende circusact”

PSV-buitenspeler Johan Bakayoko zit in de hoek waar de klappen vallen. Eerder werd er al gesproken over een grote vormdip, maar René van der Gijp maakt de Rode Duivel nu compleet af.

Bakayoko was afgelopen seizoen nog één van de absolute sterkhouders bij PSV, maar dit seizoen loopt het een pak minder. De buitenspeler is nog op zoek naar zijn beste vorm en de analisten van de podcast KieftJansenEgmondGijp ergeren zich aan de Rode Duivel.

LEES OOK: 'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

Lachwekkende circusact

Van der Gijp staat erom bekend om nooit een blad voor de mond te nemen en dat doet hij ook niet met de kritiek voor Bakayoko. "Wat ik niet snap. Het zijn hele simpele dingen waarbij ik bij mezelf denk: dat zou ik eruit halen als ik trainer was. Bijvoorbeeld zo'n Bakayoko. Die houdt negentig minuten lang de bal onder zijn voet."

PSV ging in de Champions League roemloos onderuit tegen Juventus en van der Gijp maakt de vergelijking met toptalent Kenan Yildiz. "Waarom doet die buitenspeler van Juventus dat nooit? Die jongen van Juventus houdt de bal nooit onder zijn voet. Die loopt erlangs”, klinkt het.

Vervolgens heeft de Nederlandse analist raad voor Bakayoko. "Haal dat eruit, joh. Ik zie het bijna niemand doen. Kylian Mbappé en Vinícius Júnior gaan op de back af en gaan er voorbij. Bakayoko maakt er een soort circusact van, en hij gaat er niet voorbij. Dan wordt het al snel een beetje lachwekkend.''

Heeft René van der Gijp hier gelijk?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

135
135
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

213
213
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

107
107
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

99
99
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

269
269
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

61
61
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

143
143
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

472
472
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

146
146
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

503
503
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

186
186
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

104
104
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

171
171
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

154
154
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

419
419
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

196
196
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

762
762
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

680
680
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

369
369
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

618
618
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

651
651

Meer sportnieuws