Rupel Boom zorgde voor een grote stunt in de Beker van België.
De Steenbakkers versloegen
Anderlecht met 1-2. Toen heel de ploeg achteraf aan het feesten was, moest Tom Pietermaat studeren. Hij had donderdag een examen af te leggen.
Woensdag nog negentig minuten spelen tegen Anderlecht, donderdag examen afleggen. Het was wat Pietermaat overkwam. De negentienjarige studeert Bedrijfsmanagement aan de Lessius Hogeschool in Mechelen. "Het examen is vrij goed verlopen, al was het erg moeilijk om te focussen. Ik heb gisterochtend nog gestudeerd. Het plan was om vannacht verder te studeren, maar dat is er niet meer van gekomen", zegt Pietermaat in
Het Nieuwsblad.
Pietermaat had zijn cursus meegenomen naar het Constant Vanden Stockstadion. "Ik had de cursus bij in mijn sportzak. Ik ben het Constant Vanden Stockstadion nog buitengegaan met notities in mijn handen. Ik ben recht naar huis gegaan, maar studeren is er niet meer van gekomen. Ik heb enorm veel telefoontjes en smsjes moeten beantwoorden. En genieten zit er niet in, want ik heb morgenmiddag opnieuw examen."