Foulon naar het ziekenhuis: KV Mechelen geeft update

door
Foulon naar het ziekenhuis: KV Mechelen geeft update

KV Mechelen pakte vandaag de drie punten tegen Cercle Brugge. Het won in eigen huis met 2-0 van de Vereniging. Daam Foulon scoorde de 1-0, maar de verdediger moest door die fase nog voor de rust naar de kant. KV Mechelen gaf een update over zijn blessure.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Hoofdblessure voor Foulon

Daam Foulon botste met Cercle-doelman Warleson en even waren er grote zorgen. De linksachter was zelfs 30 seconden lang bewusteloos. De speler werd met de draagberrie van het veld gevoerd. De Maneblussers gaven meer uitleg.

"Bij zijn doelpunt na zo’n halfuur voetballen, kwam Foulon hard in botsing met Warleson, de doelman van Cercle Brugge. Daam werd overgebracht naar het ziekenhuis voor verdere onderzoeken. Foulon gaf letterlijk lijf en leden om de 1-0 tegen de touwen te koppen, maar moest nadien wel met de draagberrie van het veld gedragen worden. Momenteel gaat hij onder de scanner om hoofdletsels uit te sluiten. Veel beterschap, Daam. Iedereen bij Malinwa wenst Foulon veel beterschap en een snelle terugkeer toe", klinkt het via de clubkanalen.

Zege voor KV Mechelen

Foulon zal tevreden zijn dat KVM won. Besnik Hasi was tevreden met de zege. "We hadden een duidelijk plan en dat hebben we goed uitgevoerd, alleen in de eerste 20 minuten van de tweede helft niet. Het is niet gemakkelijk om tegen Cercle te spelen, maar eens je uit de druk kan komen heb je veel ruimte. In de tweede helft hadden zij wel meer overwicht, zonder echt kansen te hebben. Maar ik ben heel tevreden met de 3 punten thuis."

Zal de blessure meevallen?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

9
9
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

62
62
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

43
43
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

104
104
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

240
240
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

101
101
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

268
268
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

99
99
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

159
159
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

137
137
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

234
234
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

560
560
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

141
141
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

250
250
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

63
63
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

209
209
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

97
97
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

153
153
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

290
290
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

148
148
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

335
335
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

256
256
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

951
951

Meer sportnieuws