Priske al onder druk bij Feyenoord: "Wordt te persoonlijk"

84 stemmen
Priske al onder druk bij Feyenoord:

De eerste speeldag in de vernieuwde Champions League werd donderdag afgesloten met opnieuw enkele opmerkelijke uitslagen. Feyenoord kreeg bijvoorbeeld in de eigen Kuip een pak slaag van Bayer Leverkusen. De Duitse kampioen deed zijn naam alle eer aan door met 0-4 te komen winnen in Rotterdam.

Leverkusen bleek meer dan een maatje te groot voor Feyenoord en de eindstand stond halfweg al op het scorebord. Wirtz scoorde twee keer, tussendoor trof ook Grimaldo raak en vlak voor rust maakte een own-goal van Wellenreuther de vernedering al compleet.

Het maakt dat de druk op Brian Priske almaar toeneemt. De ex-trainer van Antwerp werd deze zomer aangesteld bij Feyenoord en kreeg de zware taak om de naar Liverpool vertrokken Arne Slot te doen vergeten. Daar slaagt hij voorlopig allerminst in.

LEES OOK: 'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Priske zwaar aangepakt na gemiste start

Feyenoord klopte in de Johan Cruijff Schaal wel nog kampioen PSV na strafschoppen, maar won daarna amper één van zijn eerste vier wedstrijden in de Eredivisie. Met een zes op twaalf blijft het voorlopig in de middenmoot hangen. 

Na de afstraffing tegen Leverkusen moest Priske dan ook al van zich afbijten. Na een kritische vraag van een journalist over het verliezen van zijn geloofwaardigheid, omdat Priske onder druk van pers en publiek stopte met zijn spelers na de match op het veld in een 'huddle' bijeen te roepen, haalde hij uit.

Pers wordt te persoonlijk met Priske

"Ik ga daar niet op antwoorden. Ik vind het niet correct om nu zo'n vraag te stellen. We hebben de jongens op de beste manier mogelijk voorbereid, maar we hebben deze wedstrijd verloren. Jullie moeten stoppen met het altijd over mij te hebben", sneerde hij volgens VI.

"Het gaat niet over mij, maar over de club. Er zit een filosofie achter wat we doen. Ik ben wie ik ben en ik doe mijn best voor de ploeg en voor de club. Ik vind dat het te persoonlijk wordt wanneer we het altijd over dit soort zaken of over Instagram hebben. Het is ook aan jullie om jullie niveau wat op te trekken", was hij zelf nog kritisch voor de journalisten.

Zal Priske Feyenoord nog op de rails krijgen?

Meest recent

Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

3
3
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

131
131
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

24
24
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

61
61
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

25
25
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

261
261
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

75
75
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1002
1002
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

193
193
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

462
462
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

268
268
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

250
250
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

332
332
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

92
92
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

89
89
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

610
610
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

368
368
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

158
158
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

159
159
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

139
139
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

17
17
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

119
119
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

329
329
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

143
143
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

477
477

Meer sportnieuws