Priske al onder druk bij Feyenoord: "Wordt te persoonlijk"

door
Priske al onder druk bij Feyenoord:

De eerste speeldag in de vernieuwde Champions League werd donderdag afgesloten met opnieuw enkele opmerkelijke uitslagen. Feyenoord kreeg bijvoorbeeld in de eigen Kuip een pak slaag van Bayer Leverkusen. De Duitse kampioen deed zijn naam alle eer aan door met 0-4 te komen winnen in Rotterdam.

Leverkusen bleek meer dan een maatje te groot voor Feyenoord en de eindstand stond halfweg al op het scorebord. Wirtz scoorde twee keer, tussendoor trof ook Grimaldo raak en vlak voor rust maakte een own-goal van Wellenreuther de vernedering al compleet.

Het maakt dat de druk op Brian Priske almaar toeneemt. De ex-trainer van Antwerp werd deze zomer aangesteld bij Feyenoord en kreeg de zware taak om de naar Liverpool vertrokken Arne Slot te doen vergeten. Daar slaagt hij voorlopig allerminst in.

LEES OOK: Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

Priske zwaar aangepakt na gemiste start

Feyenoord klopte in de Johan Cruijff Schaal wel nog kampioen PSV na strafschoppen, maar won daarna amper één van zijn eerste vier wedstrijden in de Eredivisie. Met een zes op twaalf blijft het voorlopig in de middenmoot hangen. 

Na de afstraffing tegen Leverkusen moest Priske dan ook al van zich afbijten. Na een kritische vraag van een journalist over het verliezen van zijn geloofwaardigheid, omdat Priske onder druk van pers en publiek stopte met zijn spelers na de match op het veld in een 'huddle' bijeen te roepen, haalde hij uit.

Pers wordt te persoonlijk met Priske

"Ik ga daar niet op antwoorden. Ik vind het niet correct om nu zo'n vraag te stellen. We hebben de jongens op de beste manier mogelijk voorbereid, maar we hebben deze wedstrijd verloren. Jullie moeten stoppen met het altijd over mij te hebben", sneerde hij volgens VI.

"Het gaat niet over mij, maar over de club. Er zit een filosofie achter wat we doen. Ik ben wie ik ben en ik doe mijn best voor de ploeg en voor de club. Ik vind dat het te persoonlijk wordt wanneer we het altijd over dit soort zaken of over Instagram hebben. Het is ook aan jullie om jullie niveau wat op te trekken", was hij zelf nog kritisch voor de journalisten.

Zal Priske Feyenoord nog op de rails krijgen?

Meest recent

Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

37
37
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

121
121
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

27
27
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

59
59
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

469
469
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

111
111
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

287
287
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

258
258
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

429
429
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

351
351
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

620
620
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

582
582
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

338
338
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

113
113
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

46
46
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

334
334
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

390
390
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

52
52
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

883
883
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

175
175
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

553
553
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

137
137
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

931
931

Meer sportnieuws