Priske al onder druk bij Feyenoord: "Wordt te persoonlijk"

door
Priske al onder druk bij Feyenoord:

De eerste speeldag in de vernieuwde Champions League werd donderdag afgesloten met opnieuw enkele opmerkelijke uitslagen. Feyenoord kreeg bijvoorbeeld in de eigen Kuip een pak slaag van Bayer Leverkusen. De Duitse kampioen deed zijn naam alle eer aan door met 0-4 te komen winnen in Rotterdam.

Leverkusen bleek meer dan een maatje te groot voor Feyenoord en de eindstand stond halfweg al op het scorebord. Wirtz scoorde twee keer, tussendoor trof ook Grimaldo raak en vlak voor rust maakte een own-goal van Wellenreuther de vernedering al compleet.

Het maakt dat de druk op Brian Priske almaar toeneemt. De ex-trainer van Antwerp werd deze zomer aangesteld bij Feyenoord en kreeg de zware taak om de naar Liverpool vertrokken Arne Slot te doen vergeten. Daar slaagt hij voorlopig allerminst in.

LEES OOK: Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

Priske zwaar aangepakt na gemiste start

Feyenoord klopte in de Johan Cruijff Schaal wel nog kampioen PSV na strafschoppen, maar won daarna amper één van zijn eerste vier wedstrijden in de Eredivisie. Met een zes op twaalf blijft het voorlopig in de middenmoot hangen. 

Na de afstraffing tegen Leverkusen moest Priske dan ook al van zich afbijten. Na een kritische vraag van een journalist over het verliezen van zijn geloofwaardigheid, omdat Priske onder druk van pers en publiek stopte met zijn spelers na de match op het veld in een 'huddle' bijeen te roepen, haalde hij uit.

Pers wordt te persoonlijk met Priske

"Ik ga daar niet op antwoorden. Ik vind het niet correct om nu zo'n vraag te stellen. We hebben de jongens op de beste manier mogelijk voorbereid, maar we hebben deze wedstrijd verloren. Jullie moeten stoppen met het altijd over mij te hebben", sneerde hij volgens VI.

"Het gaat niet over mij, maar over de club. Er zit een filosofie achter wat we doen. Ik ben wie ik ben en ik doe mijn best voor de ploeg en voor de club. Ik vind dat het te persoonlijk wordt wanneer we het altijd over dit soort zaken of over Instagram hebben. Het is ook aan jullie om jullie niveau wat op te trekken", was hij zelf nog kritisch voor de journalisten.

Zal Priske Feyenoord nog op de rails krijgen?

Meest recent

Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

35
35
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

23
23
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

7
7
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

223
223
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

113
113
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

68
68
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

203
203
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

154
154
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

327
327
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

208
208
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

423
423
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

381
381
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

48
48
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

61
61
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

279
279
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

112
112
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

432
432
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

105
105
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

221
221
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

245
245
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1048
1048
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

465
465
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

422
422
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

197
197
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

184
184

Meer sportnieuws