Priske al onder druk bij Feyenoord: "Wordt te persoonlijk"

door
Priske al onder druk bij Feyenoord:

De eerste speeldag in de vernieuwde Champions League werd donderdag afgesloten met opnieuw enkele opmerkelijke uitslagen. Feyenoord kreeg bijvoorbeeld in de eigen Kuip een pak slaag van Bayer Leverkusen. De Duitse kampioen deed zijn naam alle eer aan door met 0-4 te komen winnen in Rotterdam.

Leverkusen bleek meer dan een maatje te groot voor Feyenoord en de eindstand stond halfweg al op het scorebord. Wirtz scoorde twee keer, tussendoor trof ook Grimaldo raak en vlak voor rust maakte een own-goal van Wellenreuther de vernedering al compleet.

Het maakt dat de druk op Brian Priske almaar toeneemt. De ex-trainer van Antwerp werd deze zomer aangesteld bij Feyenoord en kreeg de zware taak om de naar Liverpool vertrokken Arne Slot te doen vergeten. Daar slaagt hij voorlopig allerminst in.

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Priske zwaar aangepakt na gemiste start

Feyenoord klopte in de Johan Cruijff Schaal wel nog kampioen PSV na strafschoppen, maar won daarna amper één van zijn eerste vier wedstrijden in de Eredivisie. Met een zes op twaalf blijft het voorlopig in de middenmoot hangen. 

Na de afstraffing tegen Leverkusen moest Priske dan ook al van zich afbijten. Na een kritische vraag van een journalist over het verliezen van zijn geloofwaardigheid, omdat Priske onder druk van pers en publiek stopte met zijn spelers na de match op het veld in een 'huddle' bijeen te roepen, haalde hij uit.

Pers wordt te persoonlijk met Priske

"Ik ga daar niet op antwoorden. Ik vind het niet correct om nu zo'n vraag te stellen. We hebben de jongens op de beste manier mogelijk voorbereid, maar we hebben deze wedstrijd verloren. Jullie moeten stoppen met het altijd over mij te hebben", sneerde hij volgens VI.

"Het gaat niet over mij, maar over de club. Er zit een filosofie achter wat we doen. Ik ben wie ik ben en ik doe mijn best voor de ploeg en voor de club. Ik vind dat het te persoonlijk wordt wanneer we het altijd over dit soort zaken of over Instagram hebben. Het is ook aan jullie om jullie niveau wat op te trekken", was hij zelf nog kritisch voor de journalisten.

Zal Priske Feyenoord nog op de rails krijgen?

Meest recent

Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

8
8
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

38
38
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

56
56
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

329
329
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

44
44
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

106
106
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

324
324
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

253
253
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

154
154
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

150
150
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

128
128
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

96
96
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

413
413
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

85
85
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

342
342
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

135
135
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

837
837
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

444
444
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

129
129
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

559
559
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

720
720
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1055
1055
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

175
175
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

120
120

Meer sportnieuws