Priske al onder druk bij Feyenoord: "Wordt te persoonlijk"

door
Priske al onder druk bij Feyenoord:

De eerste speeldag in de vernieuwde Champions League werd donderdag afgesloten met opnieuw enkele opmerkelijke uitslagen. Feyenoord kreeg bijvoorbeeld in de eigen Kuip een pak slaag van Bayer Leverkusen. De Duitse kampioen deed zijn naam alle eer aan door met 0-4 te komen winnen in Rotterdam.

Leverkusen bleek meer dan een maatje te groot voor Feyenoord en de eindstand stond halfweg al op het scorebord. Wirtz scoorde twee keer, tussendoor trof ook Grimaldo raak en vlak voor rust maakte een own-goal van Wellenreuther de vernedering al compleet.

Het maakt dat de druk op Brian Priske almaar toeneemt. De ex-trainer van Antwerp werd deze zomer aangesteld bij Feyenoord en kreeg de zware taak om de naar Liverpool vertrokken Arne Slot te doen vergeten. Daar slaagt hij voorlopig allerminst in.

Priske zwaar aangepakt na gemiste start

Feyenoord klopte in de Johan Cruijff Schaal wel nog kampioen PSV na strafschoppen, maar won daarna amper één van zijn eerste vier wedstrijden in de Eredivisie. Met een zes op twaalf blijft het voorlopig in de middenmoot hangen. 

Na de afstraffing tegen Leverkusen moest Priske dan ook al van zich afbijten. Na een kritische vraag van een journalist over het verliezen van zijn geloofwaardigheid, omdat Priske onder druk van pers en publiek stopte met zijn spelers na de match op het veld in een 'huddle' bijeen te roepen, haalde hij uit.

Pers wordt te persoonlijk met Priske

"Ik ga daar niet op antwoorden. Ik vind het niet correct om nu zo'n vraag te stellen. We hebben de jongens op de beste manier mogelijk voorbereid, maar we hebben deze wedstrijd verloren. Jullie moeten stoppen met het altijd over mij te hebben", sneerde hij volgens VI.

"Het gaat niet over mij, maar over de club. Er zit een filosofie achter wat we doen. Ik ben wie ik ben en ik doe mijn best voor de ploeg en voor de club. Ik vind dat het te persoonlijk wordt wanneer we het altijd over dit soort zaken of over Instagram hebben. Het is ook aan jullie om jullie niveau wat op te trekken", was hij zelf nog kritisch voor de journalisten.

Zal Priske Feyenoord nog op de rails krijgen?

Meest recent

Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

39
39
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

77
77
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

239
239
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

30
30
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

81
81
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

759
759
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

413
413
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

589
589
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

17
17
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

207
207
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

344
344
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

309
309
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

275
275
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

219
219
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

258
258
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

106
106
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

588
588
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

541
541
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

124
124
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

528
528
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

618
618
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

283
283
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

318
318
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

541
541

Meer sportnieuws