Club meteen met rug tegen muur: "Het is dan van moeten"

door
Club meteen met rug tegen muur:

De eerste Champions League-avond van het nieuwe seizoen is uiteindelijk toch een ontgoocheling geworden voor Club Brugge. Het mocht 75 minuten lang dromen van een stunt na een sterke wedstrijd tegen Borussia Dortmund, maar slikte in het slotkwartier nog drie tegendoelpunten.

De 0-3 was uiteindelijk een veel te zwaar verdict gezien de waardeverhoudingen op het veld, maar Club bleef dus wel met lege handen achter. Tom Boudeweel ziet dat Blauw-Zwart zichzelf ook in de voet geschoten heeft door in de slotfase nog zo in te storten.

LEES OOK: ‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club doet slechte zaak voor kwalificatie

"De 0-1 viel een kwartier voor tijd, niets zegt dat je dan nog met 0-3 moet verliezen. En in de huidige formule van de Champions League met dat grote klassement van 36 ploegen is het doelsaldo belangrijk, dus op dat vlak heeft Club ook geen goeie zaak gedaan door 3 doelpunten te slikken en zelf niet te scoren", merkt de radiocommentator immers op bij Sporza.

Sowieso zal kwalificatie voor Club nog een lastige zaak worden. Het krijgt nog een zeer pittig programma voor de kiezen met toppers tegen onder meer AC Milan, Juventus en Manchester City. De op papier makkelijkste horde is wellicht Sturm Graz, dat op 1 oktober de volgende tegenstander wordt.

Winst op Sturm Graz is meteen must

"Club zal snel moeten leren, want de volgende wedstrijd komt er snel aan", waarschuwt Boudeweel. "Begin oktober moet het naar Sturm Graz. Dat is de enige tegenstander van de acht met een kleiner budget dan Club Brugge. Als dat de waardemeter is, dan is het van moeten voor Brugge om in de running te blijven voor de volgende ronde."

"Het is een uitwedstrijd, dus dat is dan toch net iets moeilijker. In Oostenrijk zullen ze ook wel zeggen dat Club de op papier zwakste tegenstander is en dat het dus ook het moment is om punten te sprokkelen", besluit hij nog.

Zal Club Brugge gaan winnen op Sturm Graz?

Meest recent

Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

0
0
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

193
193
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

123
123
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

76
76
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

40
40
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

24
24
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

243
243
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

176
176
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

120
120
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

132
132
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

95
95
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

33
33
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

89
89
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

475
475
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

61
61
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

63
63
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

128
128
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

67
67
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

217
217
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

150
150
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

142
142
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

109
109
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

648
648
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

51
51
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

337
337

Meer sportnieuws