Club meteen met rug tegen muur: "Het is dan van moeten"

door
Club meteen met rug tegen muur:

De eerste Champions League-avond van het nieuwe seizoen is uiteindelijk toch een ontgoocheling geworden voor Club Brugge. Het mocht 75 minuten lang dromen van een stunt na een sterke wedstrijd tegen Borussia Dortmund, maar slikte in het slotkwartier nog drie tegendoelpunten.

De 0-3 was uiteindelijk een veel te zwaar verdict gezien de waardeverhoudingen op het veld, maar Club bleef dus wel met lege handen achter. Tom Boudeweel ziet dat Blauw-Zwart zichzelf ook in de voet geschoten heeft door in de slotfase nog zo in te storten.

LEES OOK: 'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club doet slechte zaak voor kwalificatie

"De 0-1 viel een kwartier voor tijd, niets zegt dat je dan nog met 0-3 moet verliezen. En in de huidige formule van de Champions League met dat grote klassement van 36 ploegen is het doelsaldo belangrijk, dus op dat vlak heeft Club ook geen goeie zaak gedaan door 3 doelpunten te slikken en zelf niet te scoren", merkt de radiocommentator immers op bij Sporza.

Sowieso zal kwalificatie voor Club nog een lastige zaak worden. Het krijgt nog een zeer pittig programma voor de kiezen met toppers tegen onder meer AC Milan, Juventus en Manchester City. De op papier makkelijkste horde is wellicht Sturm Graz, dat op 1 oktober de volgende tegenstander wordt.

Winst op Sturm Graz is meteen must

"Club zal snel moeten leren, want de volgende wedstrijd komt er snel aan", waarschuwt Boudeweel. "Begin oktober moet het naar Sturm Graz. Dat is de enige tegenstander van de acht met een kleiner budget dan Club Brugge. Als dat de waardemeter is, dan is het van moeten voor Brugge om in de running te blijven voor de volgende ronde."

"Het is een uitwedstrijd, dus dat is dan toch net iets moeilijker. In Oostenrijk zullen ze ook wel zeggen dat Club de op papier zwakste tegenstander is en dat het dus ook het moment is om punten te sprokkelen", besluit hij nog.

Zal Club Brugge gaan winnen op Sturm Graz?

Meest recent

Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

3
3
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

41
41
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

31
31
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

58
58
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

68
68
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

89
89
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

159
159
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

42
42
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

220
220
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

464
464
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

163
163
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

374
374
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

80
80
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

116
116
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

110
110
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

320
320
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

60
60
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

228
228
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

175
175
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

350
350
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

76
76
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

202
202
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

191
191
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

165
165
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

126
126

Meer sportnieuws