Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

141 stemmen
Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

Arthur Vermeeren speelt met RB Leipzig vanavond tegen Atlético Madrid. Dat is meteen een speciale wedstrijd voor de Rode Duivel, die niet kon doorbreken in Spanje. De jonge Belgische middenvelder sprak over zijn korte passage bij de Spaanse topclub.

LEES OOK: 'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Vermeeren terug naar Atlético Madrid

Vermeeren trok in januari van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid, maar zoals verwacht was die stap nog veel te hoog. Heel weinig spelers uit de Belgische competitie kunnen meteen meedraaien bij de Europese top. Een tussenstap is nodig en dat is ook zo bij Vermeeren. Bij Leipzig krijgt hij meer minuten, vooral nog via invalbeurten.

Toch ziet Vermeeren zijn periode bij Atlético niet als een mislukking. "Ik zie mijn tijd daar niet als een mislukking. Ik heb daar veel geleerd, nieuwe mensen ontmoet. En ik ben er ook als persoon gegroeid", vertelde Vermeeren via de clubmedia. Toch is het wel een mislukking, want je gaat uiteindelijk naar een nieuwe club om te voetballen. Vermeeren speelde amper 160 minuten en dat Diego Simeone hem liet vertrekken én een aankoopoptie toeliet, wil zeggen dat de coach niet onder de indruk is geraakt van de Belg.

Zich tonen

Vermeeren wil zich tonen in Madrid. "Tegen wie ik het liefst zou spelen? Reinildo, de centrale verdediger. Hij hielp mij het meest, vooral toen ik niet speelde. Als jonge speler is dat niet makkelijk. Hij herinnerde mij er voortdurend aan om positief te blijven, blij te zijn. Daarom zou ik hem graag terugzien. Hopelijk kunnen we na de wedstrijd even praten. Ik was heel blij met de loting. Omdat ik er zoveel mensen ken. Maar ook omdat het een kans biedt om mij te tonen, ook aan de supporters daar.”

Gaat Vermeeren minuten krijgen?

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

91
91
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

76
76
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

140
140
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

193
193
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

214
214
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

332
332
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

75
75
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

618
618
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

678
678
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

361
361
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

459
459
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

220
220
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

79
79
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

732
732
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

235
235
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

448
448
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

643
643

Meer sportnieuws