Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

141 stemmen
Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

Arthur Vermeeren speelt met RB Leipzig vanavond tegen Atlético Madrid. Dat is meteen een speciale wedstrijd voor de Rode Duivel, die niet kon doorbreken in Spanje. De jonge Belgische middenvelder sprak over zijn korte passage bij de Spaanse topclub.

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

Vermeeren terug naar Atlético Madrid

Vermeeren trok in januari van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid, maar zoals verwacht was die stap nog veel te hoog. Heel weinig spelers uit de Belgische competitie kunnen meteen meedraaien bij de Europese top. Een tussenstap is nodig en dat is ook zo bij Vermeeren. Bij Leipzig krijgt hij meer minuten, vooral nog via invalbeurten.

Toch ziet Vermeeren zijn periode bij Atlético niet als een mislukking. "Ik zie mijn tijd daar niet als een mislukking. Ik heb daar veel geleerd, nieuwe mensen ontmoet. En ik ben er ook als persoon gegroeid", vertelde Vermeeren via de clubmedia. Toch is het wel een mislukking, want je gaat uiteindelijk naar een nieuwe club om te voetballen. Vermeeren speelde amper 160 minuten en dat Diego Simeone hem liet vertrekken én een aankoopoptie toeliet, wil zeggen dat de coach niet onder de indruk is geraakt van de Belg.

Zich tonen

Vermeeren wil zich tonen in Madrid. "Tegen wie ik het liefst zou spelen? Reinildo, de centrale verdediger. Hij hielp mij het meest, vooral toen ik niet speelde. Als jonge speler is dat niet makkelijk. Hij herinnerde mij er voortdurend aan om positief te blijven, blij te zijn. Daarom zou ik hem graag terugzien. Hopelijk kunnen we na de wedstrijd even praten. Ik was heel blij met de loting. Omdat ik er zoveel mensen ken. Maar ook omdat het een kans biedt om mij te tonen, ook aan de supporters daar.”

Gaat Vermeeren minuten krijgen?

Meest recent

Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

0
0
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

38
38
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

61
61
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

169
169
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

41
41
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

26
26
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

461
461
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

180
180
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

314
314
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

595
595
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

214
214
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

363
363
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

371
371
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

48
48
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

37
37
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

110
110
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

132
132
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

113
113
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

151
151
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

554
554
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

391
391
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

93
93
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

408
408

Meer sportnieuws