Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

141
Vermeeren terug naar Atlético Madrid: 'ultieme revanche'

Arthur Vermeeren speelt met RB Leipzig vanavond tegen Atlético Madrid. Dat is meteen een speciale wedstrijd voor de Rode Duivel, die niet kon doorbreken in Spanje. De jonge Belgische middenvelder sprak over zijn korte passage bij de Spaanse topclub.

LEES OOK: Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Vermeeren terug naar Atlético Madrid

Vermeeren trok in januari van Royal Antwerp FC naar Atlético Madrid, maar zoals verwacht was die stap nog veel te hoog. Heel weinig spelers uit de Belgische competitie kunnen meteen meedraaien bij de Europese top. Een tussenstap is nodig en dat is ook zo bij Vermeeren. Bij Leipzig krijgt hij meer minuten, vooral nog via invalbeurten.

Toch ziet Vermeeren zijn periode bij Atlético niet als een mislukking. "Ik zie mijn tijd daar niet als een mislukking. Ik heb daar veel geleerd, nieuwe mensen ontmoet. En ik ben er ook als persoon gegroeid", vertelde Vermeeren via de clubmedia. Toch is het wel een mislukking, want je gaat uiteindelijk naar een nieuwe club om te voetballen. Vermeeren speelde amper 160 minuten en dat Diego Simeone hem liet vertrekken én een aankoopoptie toeliet, wil zeggen dat de coach niet onder de indruk is geraakt van de Belg.

Zich tonen

Vermeeren wil zich tonen in Madrid. "Tegen wie ik het liefst zou spelen? Reinildo, de centrale verdediger. Hij hielp mij het meest, vooral toen ik niet speelde. Als jonge speler is dat niet makkelijk. Hij herinnerde mij er voortdurend aan om positief te blijven, blij te zijn. Daarom zou ik hem graag terugzien. Hopelijk kunnen we na de wedstrijd even praten. Ik was heel blij met de loting. Omdat ik er zoveel mensen ken. Maar ook omdat het een kans biedt om mij te tonen, ook aan de supporters daar.”

Gaat Vermeeren minuten krijgen?

Meest recent

Spelersratings EA FC: verrassing in top 3 Jupiler Pro League

Het wachten is weer bijna voorbij. Volgende week komt EA FC '27, de opvolger van de immens populaire ...

39
39
Selectie Van Bommel: grote comeback bij Duivels na 1270 dagen

Mark van Bommel maakt vrijdag om 12u zijn eerste selectie bekend als hoofd van de Rode Duivels. Ten ...

142
142
'Experiment Kompany zet toptransfer Bayern in koelkast'

De nakende interland-periode is voor de clubs een ideaal moment om hun transferplannen te evalueren. ...

33
33
Ivan Leko vloekt luidop: heuse exodus bij Club Brugge

Vanaf aanstaande maandag gaat een interland-periode van bijna drie weken van start. Voor de ...

161
161
Promovendi in actie: KVK en Beveren leggen jonkies vast

Nu de zomermercato achter de rug is, kunnen de clubs uit de Jupiler Pro League zich gaan toeleggen ...

46
46
Ruben Van Gucht zorgt voor verbijstering in Nederland

De gemoederen rond één van Vlaanderens meest besproken man blijven oplaaien. Ruben Van ...

25
25
Opstelling bekend: gehavend Union met opvallende kapitein

Union SG trapt donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Europa League op gang. Gezien ...

33
33
‘Van Bommel rekent meteen af met vijf WK-gangers’

Mark van Bommel kan vrijdag meteen hard ingrijpen bij de Rode Duivels. Vijf WK-gangers zien hun ...

344
344
Tresoldi-case: Klopp spreekt heldere taal over Club-spits

Jürgen Klopp heeft bij zijn start als bondscoach meteen voor een heuse revolutie gezorgde. Voor ...

236
236
Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Peter Vandenbempt heeft blijkbaar een opvallend plan voor de toekomst. De bekende voetbalstem deelde ...

23
23
Van Bommel broedt op schok: straf duo uit voorselectie gelekt

Vrijdagmiddag om 12u zijn de ogen van voetbalminnend België op Tubeke gericht. Mark van Bommel ...

589
589
L'Equipe pakt Anderlecht aan: één 3 op 10, verrassende uitblinker

Het is RSC Anderlecht niet gelukt om de League Phase van de Europa League op gang te trappen met een ...

262
262
Club-titularis krijgt tik om oren: "Doodgewone voetballer"

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl Hans Vanaken met een blessure vanuit de ...

739
739
Belgen buitenspel: Bruno velt hard verdict in Anderlecht

RSC Anderlecht staat nog altijd bekend als een kweekvijver van talent, maar tegenwoordig ...

235
235
'Leko verrast: publiekslieveling out bij Club Brugge'

Als afsluiter voor de interlandbreak krijgt Club Brugge zondag KRC Genk over de vloer. Ivan Leko ...

903
903
'Antwerp met handen in het haar: goudhaantje gratis weg'

Ondanks de overname moet Antwerp nog altijd op de centen passen. Tegenvallers op de transfermarkt ...

784
784
Zware kater Anderlecht: nieuwkomers vallen door de mand

De geslaagde kwalificatiecampagne stemde tot optimisme, maar RSC Anderlecht begon toch met een ...

465
465
Antwerp komt met stadionnieuwtje: “Absolute noodzaak”

Royal Antwerp FC heeft de Bosuil al een tijdje gerenoveerd met de bouw van Tribune 2, maar nog niet ...

319
319
Theate stampt ferm na op Rudi Garcia na ‘bitter WK’

De Rode Duivels schopten het tot in de kwartfinale van het WK. Bondscoach Rudi Garcia verbaasde ...

157
157
Klopp verbaast Duitsland met revolutionaire selectie

Jürgen Klopp werd na het WK aangesteld als nieuwe bondscoach van Duitsland. De voormalige ...

73
73
Lemaréchal roept duidelijke boodschap naar Leko én Vanaken

Félix Lemaréchal leek volledig op de achtergrond verdwenen bij Club Brugge, maar dit ...

515
515
Groot nieuws rond Jelle Van Damme beroert iedereen

Sommige namen uit het Belgische voetbal blijven jarenlang nazinderen. Niet alleen door wat ze op het ...

214
214
Romeo Lavia eindelijk los? Rode Duivel slaat terug

Romeo Lavia werd voor een monsterbedrag binnengehaald door Chelsea, maar in twee seizoenen kon de ...

104
104
Beerschot pakt uit met derde shirt: Antwerpse haven centraal

Beerschot heeft nog een derde shirt voorgesteld voor dit seizoen. De Kielse Ratten lieten zich ...

35
35
UEFA bereidt groots strijdplan voor tegen Infantino

Na het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was er veel kritiek op Gianni Infantino. Vooral ...

131
131

Meer sportnieuws