Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

door
Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

Club Brugge speelde 75 minuten goed, maar nadien ging het volledig kopje onder. Het verhaal dat Belgische ploegen wel vaker meemaken in de Champions League. Wat schreven de buitenlandse media over Club Brugge? We maakten een rondje doorheen Europa.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Skov Olsen maakt indruk

We beginnen in Duitsland bij Bild. "Dortmund boekte een duidelijk 0-3-zege, maar lange tijd zag het daar niet naar uit. De Belgen kregen de betere kansen in de eerste helft, waarna Club Brugge in de tweede helft de betere ploeg was. Alleen wilde het doelpunt niet vallen, tot invaller Gittens uit het niets scoorde. Na de 0-2 was Club Brugge K.O. en Dortmund profiteerde. Gittens en Guirassy maakten het af. Het was een gevleide zege met een te hoge score."

Kicker zag ook dat Club Brugge meer verdiende dan die 0-3. "Dortmund kreeg aanvankelijk de beste kansen, maar Club raakte de lat. Nadien werd het moeilijker voor Dortmund en bij Club deelden ze vooral via Skov Olsen prikjes uit. Beide ploegen kregen geen grote kansen meer in die eerste periode. Na de pauze was Club Brugge baas. Maar toen kwam het moment van Gittens, die de partij besliste."

Sky Sports Deutschland was ook wel gecharmeerd door Club. "Dortmund wist meteen wat het kon verwachten in een klein stadion met afbrokkelend beton midden in een woonwijk, plus Belgische kermistechno op een ongelooflijk volume. Dortmund werd een aantal keren in verlegenheid gebracht door Club Brugge. Vooral op rechts was Skov Olsen een gesel voor Bensebaini. Club Brugge kreeg een aantal goede kansen, maar toen sloeg Gittens op tijd toe."

Razend temp

In Nederland zag Voetbal International dat Club Brugge voor de pauze dé kans kreeg op 1-0 via Hugo Vetlesen nadat Donyell Malen eerst een enorme kans de nek omwrong. Nadien sloeg Dortmund alsnog toe. "Dortmund mocht mede door een aantal gevaarlijke omschakelmomenten van Brugge zeker niet klagen over een 0-0-ruststand. Een kwartier voor tijd hadden de Duitsers wat geluk nodig om op voorsprong te komen. De ingevallen Bynoe-Gittens trok naar binnen en schoot met wat fortuin raak: 0-1."

Bij de BBC zagen ze een leuk duel tussen Club en Dortmund. "De wedstrijd werd in een razend tempo gespeeld, waarbij Hugo Vetlesen van dichtbij de Belgische thuisploeg bijna op voorsprong bracht. Hij trof de lat. Ondanks de ogenschijnlijk comfortabele score voor Dortmund, kreeg Club Brugge verschillende kansen om te scoren. Club baalde van de gemiste kansen, want Dortmund sloeg in het slot toe."

Zal Club deze campagne nog stunten?

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

34
34
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

22
22
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

72
72
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

132
132
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

190
190
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

92
92
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

106
106
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

161
161
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

263
263
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

65
65
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

386
386
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

243
243
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

391
391
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

472
472
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

365
365
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

113
113
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

515
515
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

250
250
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

735
735
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

431
431
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

151
151
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

648
648
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

71
71
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

876
876

Meer sportnieuws