Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

door
Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

Club Brugge speelde 75 minuten goed, maar nadien ging het volledig kopje onder. Het verhaal dat Belgische ploegen wel vaker meemaken in de Champions League. Wat schreven de buitenlandse media over Club Brugge? We maakten een rondje doorheen Europa.

LEES OOK: Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

Skov Olsen maakt indruk

We beginnen in Duitsland bij Bild. "Dortmund boekte een duidelijk 0-3-zege, maar lange tijd zag het daar niet naar uit. De Belgen kregen de betere kansen in de eerste helft, waarna Club Brugge in de tweede helft de betere ploeg was. Alleen wilde het doelpunt niet vallen, tot invaller Gittens uit het niets scoorde. Na de 0-2 was Club Brugge K.O. en Dortmund profiteerde. Gittens en Guirassy maakten het af. Het was een gevleide zege met een te hoge score."

Kicker zag ook dat Club Brugge meer verdiende dan die 0-3. "Dortmund kreeg aanvankelijk de beste kansen, maar Club raakte de lat. Nadien werd het moeilijker voor Dortmund en bij Club deelden ze vooral via Skov Olsen prikjes uit. Beide ploegen kregen geen grote kansen meer in die eerste periode. Na de pauze was Club Brugge baas. Maar toen kwam het moment van Gittens, die de partij besliste."

Sky Sports Deutschland was ook wel gecharmeerd door Club. "Dortmund wist meteen wat het kon verwachten in een klein stadion met afbrokkelend beton midden in een woonwijk, plus Belgische kermistechno op een ongelooflijk volume. Dortmund werd een aantal keren in verlegenheid gebracht door Club Brugge. Vooral op rechts was Skov Olsen een gesel voor Bensebaini. Club Brugge kreeg een aantal goede kansen, maar toen sloeg Gittens op tijd toe."

Razend temp

In Nederland zag Voetbal International dat Club Brugge voor de pauze dé kans kreeg op 1-0 via Hugo Vetlesen nadat Donyell Malen eerst een enorme kans de nek omwrong. Nadien sloeg Dortmund alsnog toe. "Dortmund mocht mede door een aantal gevaarlijke omschakelmomenten van Brugge zeker niet klagen over een 0-0-ruststand. Een kwartier voor tijd hadden de Duitsers wat geluk nodig om op voorsprong te komen. De ingevallen Bynoe-Gittens trok naar binnen en schoot met wat fortuin raak: 0-1."

Bij de BBC zagen ze een leuk duel tussen Club en Dortmund. "De wedstrijd werd in een razend tempo gespeeld, waarbij Hugo Vetlesen van dichtbij de Belgische thuisploeg bijna op voorsprong bracht. Hij trof de lat. Ondanks de ogenschijnlijk comfortabele score voor Dortmund, kreeg Club Brugge verschillende kansen om te scoren. Club baalde van de gemiste kansen, want Dortmund sloeg in het slot toe."

Zal Club deze campagne nog stunten?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor storm op tv en daarbuiten

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

3
3
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

3
3
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

54
54
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

106
106
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

94
94
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

187
187
'Kompany verleidt Real Madrid: miljoenendeal op komst?'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

145
145
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

69
69
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

294
294
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

403
403
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

39
39
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

59
59
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

318
318
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

373
373
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

147
147
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

116
116
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

107
107
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

311
311
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

87
87
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

396
396
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

127
127
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

296
296
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

456
456
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

283
283
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

809
809

Meer sportnieuws