Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

2028 stemmen
Buitenlandse media zeggen dit over prestatie Club Brugge

Club Brugge speelde 75 minuten goed, maar nadien ging het volledig kopje onder. Het verhaal dat Belgische ploegen wel vaker meemaken in de Champions League. Wat schreven de buitenlandse media over Club Brugge? We maakten een rondje doorheen Europa.

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

Skov Olsen maakt indruk

We beginnen in Duitsland bij Bild. "Dortmund boekte een duidelijk 0-3-zege, maar lange tijd zag het daar niet naar uit. De Belgen kregen de betere kansen in de eerste helft, waarna Club Brugge in de tweede helft de betere ploeg was. Alleen wilde het doelpunt niet vallen, tot invaller Gittens uit het niets scoorde. Na de 0-2 was Club Brugge K.O. en Dortmund profiteerde. Gittens en Guirassy maakten het af. Het was een gevleide zege met een te hoge score."

Kicker zag ook dat Club Brugge meer verdiende dan die 0-3. "Dortmund kreeg aanvankelijk de beste kansen, maar Club raakte de lat. Nadien werd het moeilijker voor Dortmund en bij Club deelden ze vooral via Skov Olsen prikjes uit. Beide ploegen kregen geen grote kansen meer in die eerste periode. Na de pauze was Club Brugge baas. Maar toen kwam het moment van Gittens, die de partij besliste."

Sky Sports Deutschland was ook wel gecharmeerd door Club. "Dortmund wist meteen wat het kon verwachten in een klein stadion met afbrokkelend beton midden in een woonwijk, plus Belgische kermistechno op een ongelooflijk volume. Dortmund werd een aantal keren in verlegenheid gebracht door Club Brugge. Vooral op rechts was Skov Olsen een gesel voor Bensebaini. Club Brugge kreeg een aantal goede kansen, maar toen sloeg Gittens op tijd toe."

Razend temp

In Nederland zag Voetbal International dat Club Brugge voor de pauze dé kans kreeg op 1-0 via Hugo Vetlesen nadat Donyell Malen eerst een enorme kans de nek omwrong. Nadien sloeg Dortmund alsnog toe. "Dortmund mocht mede door een aantal gevaarlijke omschakelmomenten van Brugge zeker niet klagen over een 0-0-ruststand. Een kwartier voor tijd hadden de Duitsers wat geluk nodig om op voorsprong te komen. De ingevallen Bynoe-Gittens trok naar binnen en schoot met wat fortuin raak: 0-1."

Bij de BBC zagen ze een leuk duel tussen Club en Dortmund. "De wedstrijd werd in een razend tempo gespeeld, waarbij Hugo Vetlesen van dichtbij de Belgische thuisploeg bijna op voorsprong bracht. Hij trof de lat. Ondanks de ogenschijnlijk comfortabele score voor Dortmund, kreeg Club Brugge verschillende kansen om te scoren. Club baalde van de gemiste kansen, want Dortmund sloeg in het slot toe."

Zal Club deze campagne nog stunten?

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

62
62
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

114
114
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

61
61
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

219
219
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

51
51
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

85
85
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

117
117
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

426
426
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

85
85
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

243
243
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

164
164
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

129
129
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

99
99
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

167
167
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

442
442
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

83
83
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

475
475
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

104
104
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

340
340
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

532
532
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

385
385
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

489
489
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

575
575

Meer sportnieuws