Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

door
Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

Club Brugge speelde 75 minuten goed tegen Borussia Dortmund, maar het surplus aan klasse maakte uiteindelijk het verschil bij de Duitsers. Het werd 0-3. Trainer Nicky Hayen was desondanks lovend voor zijn ploeg.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Tevreden Hayen

Club Brugge deed het zeer goed, maar kon een aantal kansen niet afwerken. Al kreeg Dortmund ook mogelijkheden. Maar na de invalbeurten van Gittens en Nmecha werd het plots heel moeilijk voor Club. Zij maakten het verschil.

Hayen sprak via de clubkanalen over de partij. "Het algemene gevoel bij mij is toch wel fierheid op hoe we ons vandaag gepresenteerd hebben. Als we ons op dezelfde manier presenteren in de toekomstige Champions League-matchen, dan denk ik dat we overal de mogelijkheid hebben om punten te pakken. Daarbij wordt het natuurlijk wel belangrijk om onszelf te belonen en onze momenten te pakken."

Alles is mogelijk 

Club zal wel efficiënter moeten worden in de komende matchen. "We moeten efficiëntie voor de dag kunnen leggen in beide zestien, want details beslissen gewoon de wedstrijd op dit niveau. Als we dezelfde prestatie op de mat kunnen blijven leggen mét daaraan efficiëntie gekoppeld, dan is alles mogelijk. Je zag bij ons na 75 minuten dat er minder energie was en dat er bijgevolg meer ruimtes voor hen kwamen", aldus Hayen. 

"Dat kunnen ze uiteraard goed uitspelen met enkele gevaarlijke spelers zoals Adeyemi en Gittens. Het was wel zuur bij die eerste goal dat de bal afwijkt, want anders ging die niet binnen het doelkader zijn. Daarna hebben we wel nog de bakens proberen verzetten, maar de meeste energie was jammer genoeg weg. Nadat we nog alles op alles zetten om een gelijkspel uit de brand te slepen, kregen we uiteindelijk het deksel op de neus."

Gaat Club de volgende ronde halen?

Meest recent

'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

33
33
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

18
18
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

83
83
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

64
64
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

73
73
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

60
60
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

154
154
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

57
57
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

120
120
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1079
1079
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

58
58
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

66
66
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

461
461
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

214
214
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

114
114
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

144
144
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

131
131
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1013
1013
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

123
123
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

368
368
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

858
858
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

130
130
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

85
85

Meer sportnieuws