Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

260
Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

Club Brugge speelde 75 minuten goed tegen Borussia Dortmund, maar het surplus aan klasse maakte uiteindelijk het verschil bij de Duitsers. Het werd 0-3. Trainer Nicky Hayen was desondanks lovend voor zijn ploeg.

LEES OOK: ‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Tevreden Hayen

Club Brugge deed het zeer goed, maar kon een aantal kansen niet afwerken. Al kreeg Dortmund ook mogelijkheden. Maar na de invalbeurten van Gittens en Nmecha werd het plots heel moeilijk voor Club. Zij maakten het verschil.

Hayen sprak via de clubkanalen over de partij. "Het algemene gevoel bij mij is toch wel fierheid op hoe we ons vandaag gepresenteerd hebben. Als we ons op dezelfde manier presenteren in de toekomstige Champions League-matchen, dan denk ik dat we overal de mogelijkheid hebben om punten te pakken. Daarbij wordt het natuurlijk wel belangrijk om onszelf te belonen en onze momenten te pakken."

Alles is mogelijk 

Club zal wel efficiënter moeten worden in de komende matchen. "We moeten efficiëntie voor de dag kunnen leggen in beide zestien, want details beslissen gewoon de wedstrijd op dit niveau. Als we dezelfde prestatie op de mat kunnen blijven leggen mét daaraan efficiëntie gekoppeld, dan is alles mogelijk. Je zag bij ons na 75 minuten dat er minder energie was en dat er bijgevolg meer ruimtes voor hen kwamen", aldus Hayen. 

"Dat kunnen ze uiteraard goed uitspelen met enkele gevaarlijke spelers zoals Adeyemi en Gittens. Het was wel zuur bij die eerste goal dat de bal afwijkt, want anders ging die niet binnen het doelkader zijn. Daarna hebben we wel nog de bakens proberen verzetten, maar de meeste energie was jammer genoeg weg. Nadat we nog alles op alles zetten om een gelijkspel uit de brand te slepen, kregen we uiteindelijk het deksel op de neus."

Gaat Club de volgende ronde halen?

Meest recent

Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

3
3
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

66
66
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

51
51
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

93
93
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

59
59
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

535
535
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

79
79
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

35
35
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

35
35
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

23
23
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

139
139
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

132
132
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

255
255
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

331
331
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

495
495
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

475
475
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

416
416
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

402
402
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

372
372
Vanderbiest krijgt onverwacht steun: “Spelers op matje"

Fred Vanderbiest ligt zwaar onder vuur na de desastreuze competitiestart van KV Mechelen. Malinwa ...

234
234
Brys-beul Samuel Eto’o in opspraak: “Geld in eigen zak”

Marc Brys heeft er bij Kameroen geen leuke periode opzitten. De Belgische oefenmeester werd lange ...

136
136
Bom ontploft bij Lukaku: T1 verdwijnt, Fener grijpt in

Fenerbahçe speelde in de Champions League 1-1 gelijk tegen AS Roma, maar na de wedstrijd liep ...

147
147
Beerschot in de problemen? Transfers nu al afgemaakt

De ambities van Beerschot zijn duidelijk. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk promoveren naar ...

221
221
KVM aangepakt: "Doe tenminste alsof het je kan schelen"

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de absolute revelaties in de Jupiler Pro ...

170
170
Crisis bij OHL: TD doet ontluisterend boekje open

Na vijf speeldagen zijn er twee clubs die nog steeds geen enkel punt gesprokkel hebben in de Jupiler ...

225
225

Meer sportnieuws