Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

door
Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

Club Brugge speelde 75 minuten goed tegen Borussia Dortmund, maar het surplus aan klasse maakte uiteindelijk het verschil bij de Duitsers. Het werd 0-3. Trainer Nicky Hayen was desondanks lovend voor zijn ploeg.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Tevreden Hayen

Club Brugge deed het zeer goed, maar kon een aantal kansen niet afwerken. Al kreeg Dortmund ook mogelijkheden. Maar na de invalbeurten van Gittens en Nmecha werd het plots heel moeilijk voor Club. Zij maakten het verschil.

Hayen sprak via de clubkanalen over de partij. "Het algemene gevoel bij mij is toch wel fierheid op hoe we ons vandaag gepresenteerd hebben. Als we ons op dezelfde manier presenteren in de toekomstige Champions League-matchen, dan denk ik dat we overal de mogelijkheid hebben om punten te pakken. Daarbij wordt het natuurlijk wel belangrijk om onszelf te belonen en onze momenten te pakken."

Alles is mogelijk 

Club zal wel efficiënter moeten worden in de komende matchen. "We moeten efficiëntie voor de dag kunnen leggen in beide zestien, want details beslissen gewoon de wedstrijd op dit niveau. Als we dezelfde prestatie op de mat kunnen blijven leggen mét daaraan efficiëntie gekoppeld, dan is alles mogelijk. Je zag bij ons na 75 minuten dat er minder energie was en dat er bijgevolg meer ruimtes voor hen kwamen", aldus Hayen. 

"Dat kunnen ze uiteraard goed uitspelen met enkele gevaarlijke spelers zoals Adeyemi en Gittens. Het was wel zuur bij die eerste goal dat de bal afwijkt, want anders ging die niet binnen het doelkader zijn. Daarna hebben we wel nog de bakens proberen verzetten, maar de meeste energie was jammer genoeg weg. Nadat we nog alles op alles zetten om een gelijkspel uit de brand te slepen, kregen we uiteindelijk het deksel op de neus."

Gaat Club de volgende ronde halen?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

54
54
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

32
32
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

223
223
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

64
64
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

170
170
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

168
168
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

68
68
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

173
173
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

509
509
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

571
571
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

393
393
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

72
72
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

552
552
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

441
441
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

157
157
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

129
129
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

419
419
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

310
310
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

399
399

Meer sportnieuws