Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

door
Hayen ziet één enorm werkpunt voor Club na nederlaag

Club Brugge speelde 75 minuten goed tegen Borussia Dortmund, maar het surplus aan klasse maakte uiteindelijk het verschil bij de Duitsers. Het werd 0-3. Trainer Nicky Hayen was desondanks lovend voor zijn ploeg.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Tevreden Hayen

Club Brugge deed het zeer goed, maar kon een aantal kansen niet afwerken. Al kreeg Dortmund ook mogelijkheden. Maar na de invalbeurten van Gittens en Nmecha werd het plots heel moeilijk voor Club. Zij maakten het verschil.

Hayen sprak via de clubkanalen over de partij. "Het algemene gevoel bij mij is toch wel fierheid op hoe we ons vandaag gepresenteerd hebben. Als we ons op dezelfde manier presenteren in de toekomstige Champions League-matchen, dan denk ik dat we overal de mogelijkheid hebben om punten te pakken. Daarbij wordt het natuurlijk wel belangrijk om onszelf te belonen en onze momenten te pakken."

Alles is mogelijk 

Club zal wel efficiënter moeten worden in de komende matchen. "We moeten efficiëntie voor de dag kunnen leggen in beide zestien, want details beslissen gewoon de wedstrijd op dit niveau. Als we dezelfde prestatie op de mat kunnen blijven leggen mét daaraan efficiëntie gekoppeld, dan is alles mogelijk. Je zag bij ons na 75 minuten dat er minder energie was en dat er bijgevolg meer ruimtes voor hen kwamen", aldus Hayen. 

"Dat kunnen ze uiteraard goed uitspelen met enkele gevaarlijke spelers zoals Adeyemi en Gittens. Het was wel zuur bij die eerste goal dat de bal afwijkt, want anders ging die niet binnen het doelkader zijn. Daarna hebben we wel nog de bakens proberen verzetten, maar de meeste energie was jammer genoeg weg. Nadat we nog alles op alles zetten om een gelijkspel uit de brand te slepen, kregen we uiteindelijk het deksel op de neus."

Gaat Club de volgende ronde halen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

26
26
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

165
165
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

113
113
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

327
327
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

161
161
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

92
92
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

466
466
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

271
271
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

262
262
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

532
532
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

783
783
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

835
835
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

299
299
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

623
623
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

363
363
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

366
366
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

219
219
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

405
405

Meer sportnieuws