'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

door
'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

Liverpool sneed deze zomer een nieuw tijdperk aan na het vertrek van Jürgen Klopp. De iconische trainer werd opgevolgd door Arne Slot, die een goede start nam met drie zeges in zijn eerste drie wedstrijden. Vorig weekend werd er wel verrassend verloren van Nottingham Forest, maar desondanks blijft het rustig op Anfield.

Al broeit er achter de schermen wel één en ander. Met Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk en Mohamed Salah zijn er immers drie sterkhouders in hun laatste contractjaar aanbeland en dus moet Liverpool snel in actie schieten. Met name Salah liet immers al uitschijnen dat een vertrek niet uitgesloten is.

LEES OOK: Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Salah verlengt wellicht niet bij Liverpool

De Egyptische vedette gaf enkele weken geleden in een interview al aan dat hij van de gedachte uitging dat het zijn laatste jaar bij Liverpool zou worden. Dat kwam echter vooral omdat hij nog niets van de club gehoord had over een eventuele contractverlenging. Intussen is daar wel verandering in gekomen.

Maar dat betekent niet dat Salah op Anfield zal blijven. Volgens TEAMtalk gaan ze er nu bij Liverpool na de laatste gesprekken immers vanuit dat Salah niet zal bijtekenen. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de aanvaller na acht jaar de club zal verlaten.

Lucratieve overstap naar Saudi-Arabië in de maak

De verwachting is dat Salah volgende zomer na het verstrijken van zijn contract de overstap zal maken naar de Saudische Pro League. Daar lonken ze al langer naar de 32-jarige en er zal zonder twijfel een bijzonder lucratief contract klaarliggen voor hem.

Liverpool dreigt dus minstens één smaakmaker te gaan verliezen. Het wordt ook nog bibberen voor Alexander-Arnold en Van Dijk. Die eerste wordt immers al een tijdje gelinkt aan Real Madrid, terwijl de Nederlander ook al liet uitschijnen dat hij nog niet zeker is of hij zal bijtekenen.

Denk je dat Salah nog bij Liverpool zal blijven?

Meest recent

Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

3
3
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

29
29
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

23
23
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

32
32
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

17
17
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

127
127
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

67
67
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

149
149
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

118
118
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

118
118
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

230
230
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

299
299
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

120
120
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

392
392
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

43
43
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

153
153
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

256
256
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

449
449
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

284
284
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

281
281
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

431
431

Meer sportnieuws