'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

1483 stemmen
'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

Liverpool sneed deze zomer een nieuw tijdperk aan na het vertrek van Jürgen Klopp. De iconische trainer werd opgevolgd door Arne Slot, die een goede start nam met drie zeges in zijn eerste drie wedstrijden. Vorig weekend werd er wel verrassend verloren van Nottingham Forest, maar desondanks blijft het rustig op Anfield.

Al broeit er achter de schermen wel één en ander. Met Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk en Mohamed Salah zijn er immers drie sterkhouders in hun laatste contractjaar aanbeland en dus moet Liverpool snel in actie schieten. Met name Salah liet immers al uitschijnen dat een vertrek niet uitgesloten is.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Salah verlengt wellicht niet bij Liverpool

De Egyptische vedette gaf enkele weken geleden in een interview al aan dat hij van de gedachte uitging dat het zijn laatste jaar bij Liverpool zou worden. Dat kwam echter vooral omdat hij nog niets van de club gehoord had over een eventuele contractverlenging. Intussen is daar wel verandering in gekomen.

Maar dat betekent niet dat Salah op Anfield zal blijven. Volgens TEAMtalk gaan ze er nu bij Liverpool na de laatste gesprekken immers vanuit dat Salah niet zal bijtekenen. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de aanvaller na acht jaar de club zal verlaten.

Lucratieve overstap naar Saudi-Arabië in de maak

De verwachting is dat Salah volgende zomer na het verstrijken van zijn contract de overstap zal maken naar de Saudische Pro League. Daar lonken ze al langer naar de 32-jarige en er zal zonder twijfel een bijzonder lucratief contract klaarliggen voor hem.

Liverpool dreigt dus minstens één smaakmaker te gaan verliezen. Het wordt ook nog bibberen voor Alexander-Arnold en Van Dijk. Die eerste wordt immers al een tijdje gelinkt aan Real Madrid, terwijl de Nederlander ook al liet uitschijnen dat hij nog niet zeker is of hij zal bijtekenen.

Denk je dat Salah nog bij Liverpool zal blijven?

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

140
140
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

174
174
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

57
57
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

397
397
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

76
76
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

288
288
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

41
41
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

78
78
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

127
127
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

261
261
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

810
810
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

219
219
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

295
295
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

444
444
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

551
551
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

309
309
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

311
311
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

90
90

Meer sportnieuws