'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

door
'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

Liverpool sneed deze zomer een nieuw tijdperk aan na het vertrek van Jürgen Klopp. De iconische trainer werd opgevolgd door Arne Slot, die een goede start nam met drie zeges in zijn eerste drie wedstrijden. Vorig weekend werd er wel verrassend verloren van Nottingham Forest, maar desondanks blijft het rustig op Anfield.

Al broeit er achter de schermen wel één en ander. Met Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk en Mohamed Salah zijn er immers drie sterkhouders in hun laatste contractjaar aanbeland en dus moet Liverpool snel in actie schieten. Met name Salah liet immers al uitschijnen dat een vertrek niet uitgesloten is.

Salah verlengt wellicht niet bij Liverpool

De Egyptische vedette gaf enkele weken geleden in een interview al aan dat hij van de gedachte uitging dat het zijn laatste jaar bij Liverpool zou worden. Dat kwam echter vooral omdat hij nog niets van de club gehoord had over een eventuele contractverlenging. Intussen is daar wel verandering in gekomen.

Maar dat betekent niet dat Salah op Anfield zal blijven. Volgens TEAMtalk gaan ze er nu bij Liverpool na de laatste gesprekken immers vanuit dat Salah niet zal bijtekenen. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de aanvaller na acht jaar de club zal verlaten.

Lucratieve overstap naar Saudi-Arabië in de maak

De verwachting is dat Salah volgende zomer na het verstrijken van zijn contract de overstap zal maken naar de Saudische Pro League. Daar lonken ze al langer naar de 32-jarige en er zal zonder twijfel een bijzonder lucratief contract klaarliggen voor hem.

Liverpool dreigt dus minstens één smaakmaker te gaan verliezen. Het wordt ook nog bibberen voor Alexander-Arnold en Van Dijk. Die eerste wordt immers al een tijdje gelinkt aan Real Madrid, terwijl de Nederlander ook al liet uitschijnen dat hij nog niet zeker is of hij zal bijtekenen.

Denk je dat Salah nog bij Liverpool zal blijven?

Meest recent

6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

15
15
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

51
51
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

23
23
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

41
41
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

101
101
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

337
337
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

64
64
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

85
85
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

42
42
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

112
112
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

234
234
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

105
105
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

418
418
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

103
103
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

250
250
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

167
167
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

367
367
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

118
118
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

101
101
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

947
947
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

502
502
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

16
16
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

314
314
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

348
348

Meer sportnieuws