'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

door
'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

Liverpool sneed deze zomer een nieuw tijdperk aan na het vertrek van Jürgen Klopp. De iconische trainer werd opgevolgd door Arne Slot, die een goede start nam met drie zeges in zijn eerste drie wedstrijden. Vorig weekend werd er wel verrassend verloren van Nottingham Forest, maar desondanks blijft het rustig op Anfield.

Al broeit er achter de schermen wel één en ander. Met Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk en Mohamed Salah zijn er immers drie sterkhouders in hun laatste contractjaar aanbeland en dus moet Liverpool snel in actie schieten. Met name Salah liet immers al uitschijnen dat een vertrek niet uitgesloten is.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Salah verlengt wellicht niet bij Liverpool

De Egyptische vedette gaf enkele weken geleden in een interview al aan dat hij van de gedachte uitging dat het zijn laatste jaar bij Liverpool zou worden. Dat kwam echter vooral omdat hij nog niets van de club gehoord had over een eventuele contractverlenging. Intussen is daar wel verandering in gekomen.

Maar dat betekent niet dat Salah op Anfield zal blijven. Volgens TEAMtalk gaan ze er nu bij Liverpool na de laatste gesprekken immers vanuit dat Salah niet zal bijtekenen. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de aanvaller na acht jaar de club zal verlaten.

Lucratieve overstap naar Saudi-Arabië in de maak

De verwachting is dat Salah volgende zomer na het verstrijken van zijn contract de overstap zal maken naar de Saudische Pro League. Daar lonken ze al langer naar de 32-jarige en er zal zonder twijfel een bijzonder lucratief contract klaarliggen voor hem.

Liverpool dreigt dus minstens één smaakmaker te gaan verliezen. Het wordt ook nog bibberen voor Alexander-Arnold en Van Dijk. Die eerste wordt immers al een tijdje gelinkt aan Real Madrid, terwijl de Nederlander ook al liet uitschijnen dat hij nog niet zeker is of hij zal bijtekenen.

Denk je dat Salah nog bij Liverpool zal blijven?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

1
1
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

231
231
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

92
92
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

83
83
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

41
41
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

180
180
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

275
275
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

162
162
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

508
508
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

122
122
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

221
221
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

410
410
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

201
201
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

270
270
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

273
273
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

534
534
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

95
95
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

158
158

Meer sportnieuws