'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

door
'Salah schokt Liverpool met toekomstbeslissing'

Liverpool sneed deze zomer een nieuw tijdperk aan na het vertrek van Jürgen Klopp. De iconische trainer werd opgevolgd door Arne Slot, die een goede start nam met drie zeges in zijn eerste drie wedstrijden. Vorig weekend werd er wel verrassend verloren van Nottingham Forest, maar desondanks blijft het rustig op Anfield.

Al broeit er achter de schermen wel één en ander. Met Trent Alexander-Arnold, Virgil van Dijk en Mohamed Salah zijn er immers drie sterkhouders in hun laatste contractjaar aanbeland en dus moet Liverpool snel in actie schieten. Met name Salah liet immers al uitschijnen dat een vertrek niet uitgesloten is.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Salah verlengt wellicht niet bij Liverpool

De Egyptische vedette gaf enkele weken geleden in een interview al aan dat hij van de gedachte uitging dat het zijn laatste jaar bij Liverpool zou worden. Dat kwam echter vooral omdat hij nog niets van de club gehoord had over een eventuele contractverlenging. Intussen is daar wel verandering in gekomen.

Maar dat betekent niet dat Salah op Anfield zal blijven. Volgens TEAMtalk gaan ze er nu bij Liverpool na de laatste gesprekken immers vanuit dat Salah niet zal bijtekenen. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat de aanvaller na acht jaar de club zal verlaten.

Lucratieve overstap naar Saudi-Arabië in de maak

De verwachting is dat Salah volgende zomer na het verstrijken van zijn contract de overstap zal maken naar de Saudische Pro League. Daar lonken ze al langer naar de 32-jarige en er zal zonder twijfel een bijzonder lucratief contract klaarliggen voor hem.

Liverpool dreigt dus minstens één smaakmaker te gaan verliezen. Het wordt ook nog bibberen voor Alexander-Arnold en Van Dijk. Die eerste wordt immers al een tijdje gelinkt aan Real Madrid, terwijl de Nederlander ook al liet uitschijnen dat hij nog niet zeker is of hij zal bijtekenen.

Denk je dat Salah nog bij Liverpool zal blijven?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

219
219
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

178
178
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

190
190
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

288
288
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

391
391
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

250
250
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

576
576
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

199
199
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

33
33
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

553
553
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

297
297
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1328
1328
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

419
419
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

400
400
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

294
294
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

523
523
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

368
368
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

404
404
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3113
3113
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

799
799
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

485
485
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

368
368

Meer sportnieuws