Fans viseren niet alleen Riemer: "Dat is een steek naar hem"

602 stemmen
Fans viseren niet alleen Riemer:

RSC Anderlecht verloor verdiend met 0-2 van een beter KRC Genk. Het is crisis in het Lotto Park. Brian Riemer kreeg zoals verwacht de volle laag, maar aan het einde van de match begon ook stilaan een tweede man geviseerd te worden.

Anderlecht handelde slim door de naam van Brian Riemer niet meer na de spelers te laten afroepen voor de match. Riemer kwam snel op beeld voor de spelersgroep en kreeg dan een kort fluitconcert. Het publiek was gisteren vooral gezapig, maar in de tweede helft gingen ze nog eens achter de ploeg staan.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Vandenhaute geviseerd

Een beresterke Mario Stroeykens is de nieuwe lieveling en ook Samuel Edozie kan het Brusselse publiek bekoren. Anderlecht probeerde echt wel, maar momenteel zit er geen vertrouwen in het team. Het speelt angstig en sommige jongens waren echt pover. Iemand als Thomas Foket kende een ronduit dramatische avond. We twijfelen of Riemer dat vertrouwen nog in de ploeg krijgt.

Toen de 0-2 viel werd 'Riemer buiten' volop gescandeerd. Opvallend, was dat de harde kern achter de goal ook 'Wouter buiten' begon te roepen. In de 'hoek' volgden ze. Dat ook het 'Kompany-lied' werd bovengehaald, was ook zeer hoorbaar. Dat is een steek naar de voorzitter. Wouter Vandenhaute is bij de harde kern allerminst geliefd, vooral door het feit dat hij de roerganger was achter het vertrek van Vincent Kompany en Jean Kindermans. Daardoor heeft hij er amper krediet. Ook voor hem is het héél belangrijk dat RSCA een goed seizoen draait. Hij kan het zich niet veroorloven dat Anderlecht onder zijn beleid weer een horrorjaar tegemoet gaat.

Moet beter met dit elftal

Jesper Fredberg wordt op de sociale media wel eens genoemd, maar in het stadion krijgt hij geen spreekkoren te verwerken. Als we eens horen bij de fans, dan zijn zij van mening dat er vooral meer uit deze spelersgroep moet te halen zijn die door hem is samengesteld. Indien iedereen fit is, heeft Anderlecht met spelers zoals Killian Sardella, Leander Dendoncker, Jan Vertonghen, Mario Stroeykens, Thorgan Hazard, Kasper Dolberg & co best wel een leuk elftal naar Belgische normen. 

Valt het te begrijpen dat ze ook Vandenhaute beginnen te viseren?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

20
20
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

56
56
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

112
112
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

38
38
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

89
89
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

445
445
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

207
207
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

210
210
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws