Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

door
Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

Met Anderlecht is dinsdagavond ook het laatste team in de Jupiler Pro League zijn ongeslagen status kwijtgespeeld. Paars-Wit moest zijn meerdere erkennen in KRC Genk, dat met 0-2 kwam winnen in het Lotto Park en zo de nieuwe leider wordt. Anderlecht likt intussen zijn wonden.

De sfeer zakt er immers stilaan onder het vriespunt. De fans hadden zich de voorbije weken al tegen trainer Brian Riemer gekeerd omwille van het matige spel en de nederlaag zorgt ervoor dat de kreten om zijn ontslag alsmaar luider klinken. De Deen wordt echter ook niet geholpen door de omstandigheden.

LEES OOK: Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

Dreyer twijfelachtig voor zaterdag

Het was de hele zomer zonneklaar dat Anderlecht nood had aan extra creativiteit, maar die werd niet gehaald. Bovendien moet hij ook de nodige sleutelspelers missen door blessures. Thorgan Hazard en Jan Vertonghen liggen allebei nog een hele poos in de lappenmand en ook Luis Vazquez ontbrak dinsdag door een een enkelblessure.

Zij krijgen bovendien nog meer gezelschap in de ziekenboeg. Anders Dreyer was tegen Genk immers een opvallende afwezige op het wedstrijdblad. De Deense winger, die dit seizoen achter zijn beste vorm aanloopt, heeft volgens La Dernière Heure last van de knie. Er staat nog een vraagteken achter zijn naam voor de wedstrijd van zaterdag tegen Charleroi.

Hersenschudding voor Augustinsson, Amuzu ziek

Tijdens de rust moet Riemer vervolgens ook nog eens Francis Amuzu in de kleedkamer laten omdat hij zich niet lekker voelde. En na de wedstrijd moest ook Ludwig Augustinsson nog eens met een ambulance afgevoerd worden.

Riemer vertelde op zijn persconferentie achteraf dat de Zweedse linksachter zich niets meer kon herinneren van het slot van de wedstrijd nadat hij een tik tegen het hoofd gekregen had. Er wordt gevreesd voor een hersenschudding, wat betekent dat wellicht ook Augustinsson er zaterdag niet bij zal zijn. De puzzel wordt dus alleen maar lastiger voor Riemer.

Zijn die blessures geldige excuses voor Riemer?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

30
30
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

9
9
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

91
91
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

66
66
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

228
228
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

70
70
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

123
123
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

49
49
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

203
203
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

171
171
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

109
109
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

640
640
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

273
273
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

297
297
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

854
854
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

592
592
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

394
394
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

297
297
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

817
817
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

208
208
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

63
63
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

102
102
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

407
407
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

66
66
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17

Meer sportnieuws