Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

door
Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

Met Anderlecht is dinsdagavond ook het laatste team in de Jupiler Pro League zijn ongeslagen status kwijtgespeeld. Paars-Wit moest zijn meerdere erkennen in KRC Genk, dat met 0-2 kwam winnen in het Lotto Park en zo de nieuwe leider wordt. Anderlecht likt intussen zijn wonden.

De sfeer zakt er immers stilaan onder het vriespunt. De fans hadden zich de voorbije weken al tegen trainer Brian Riemer gekeerd omwille van het matige spel en de nederlaag zorgt ervoor dat de kreten om zijn ontslag alsmaar luider klinken. De Deen wordt echter ook niet geholpen door de omstandigheden.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Dreyer twijfelachtig voor zaterdag

Het was de hele zomer zonneklaar dat Anderlecht nood had aan extra creativiteit, maar die werd niet gehaald. Bovendien moet hij ook de nodige sleutelspelers missen door blessures. Thorgan Hazard en Jan Vertonghen liggen allebei nog een hele poos in de lappenmand en ook Luis Vazquez ontbrak dinsdag door een een enkelblessure.

Zij krijgen bovendien nog meer gezelschap in de ziekenboeg. Anders Dreyer was tegen Genk immers een opvallende afwezige op het wedstrijdblad. De Deense winger, die dit seizoen achter zijn beste vorm aanloopt, heeft volgens La Dernière Heure last van de knie. Er staat nog een vraagteken achter zijn naam voor de wedstrijd van zaterdag tegen Charleroi.

Hersenschudding voor Augustinsson, Amuzu ziek

Tijdens de rust moet Riemer vervolgens ook nog eens Francis Amuzu in de kleedkamer laten omdat hij zich niet lekker voelde. En na de wedstrijd moest ook Ludwig Augustinsson nog eens met een ambulance afgevoerd worden.

Riemer vertelde op zijn persconferentie achteraf dat de Zweedse linksachter zich niets meer kon herinneren van het slot van de wedstrijd nadat hij een tik tegen het hoofd gekregen had. Er wordt gevreesd voor een hersenschudding, wat betekent dat wellicht ook Augustinsson er zaterdag niet bij zal zijn. De puzzel wordt dus alleen maar lastiger voor Riemer.

Zijn die blessures geldige excuses voor Riemer?

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

53
53
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

105
105
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

29
29
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

180
180
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

145
145
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

144
144
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

318
318
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

287
287
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

95
95
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

257
257
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

156
156
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

535
535
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

606
606
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

397
397
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

331
331
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

162
162
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

619
619
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

575
575
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

359
359
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

173
173
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

516
516
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

323
323

Meer sportnieuws