Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

door
Nog meer onheil voor Anderlecht: ziekenboeg breidt uit

Met Anderlecht is dinsdagavond ook het laatste team in de Jupiler Pro League zijn ongeslagen status kwijtgespeeld. Paars-Wit moest zijn meerdere erkennen in KRC Genk, dat met 0-2 kwam winnen in het Lotto Park en zo de nieuwe leider wordt. Anderlecht likt intussen zijn wonden.

De sfeer zakt er immers stilaan onder het vriespunt. De fans hadden zich de voorbije weken al tegen trainer Brian Riemer gekeerd omwille van het matige spel en de nederlaag zorgt ervoor dat de kreten om zijn ontslag alsmaar luider klinken. De Deen wordt echter ook niet geholpen door de omstandigheden.

LEES OOK: 'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Dreyer twijfelachtig voor zaterdag

Het was de hele zomer zonneklaar dat Anderlecht nood had aan extra creativiteit, maar die werd niet gehaald. Bovendien moet hij ook de nodige sleutelspelers missen door blessures. Thorgan Hazard en Jan Vertonghen liggen allebei nog een hele poos in de lappenmand en ook Luis Vazquez ontbrak dinsdag door een een enkelblessure.

Zij krijgen bovendien nog meer gezelschap in de ziekenboeg. Anders Dreyer was tegen Genk immers een opvallende afwezige op het wedstrijdblad. De Deense winger, die dit seizoen achter zijn beste vorm aanloopt, heeft volgens La Dernière Heure last van de knie. Er staat nog een vraagteken achter zijn naam voor de wedstrijd van zaterdag tegen Charleroi.

Hersenschudding voor Augustinsson, Amuzu ziek

Tijdens de rust moet Riemer vervolgens ook nog eens Francis Amuzu in de kleedkamer laten omdat hij zich niet lekker voelde. En na de wedstrijd moest ook Ludwig Augustinsson nog eens met een ambulance afgevoerd worden.

Riemer vertelde op zijn persconferentie achteraf dat de Zweedse linksachter zich niets meer kon herinneren van het slot van de wedstrijd nadat hij een tik tegen het hoofd gekregen had. Er wordt gevreesd voor een hersenschudding, wat betekent dat wellicht ook Augustinsson er zaterdag niet bij zal zijn. De puzzel wordt dus alleen maar lastiger voor Riemer.

Zijn die blessures geldige excuses voor Riemer?

Meest recent

Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

21
21
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

28
28
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

32
32
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

123
123
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

13
13
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

226
226
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

179
179
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

350
350
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

160
160
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

86
86
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

150
150
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

218
218
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

368
368
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

130
130
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

296
296
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

87
87
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

364
364
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

307
307
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

188
188
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

464
464
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

414
414
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

104
104
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

905
905
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

218
218
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

376
376

Meer sportnieuws