Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

159 stemmen
Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

Club Brugge neemt het woensdag in de hernieuwde Champions League op tegen Borussia Dortmund. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de Europese clash en kwam met enkele opvallende uitspraken op de proppen.

Club Brugge speelt nog eens Champions League en mag dat meteen doen in een nieuw format. Blauw-Zwart is altijd ambitieus, maar door de hernieuwde CL is de kans op de volgende ronde een stuk kleiner geworden.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Hayen realistisch

Hayen verbaasde met zijn uitspraken. "Of we meteen punten moeten pakken? Moeten niet, willen wel. De ambitie is de tussenronde halen, maar je mag Dortmund écht niet onderschatten. Dit is de finalist van vorig seizoen. Misschien zijn ze daar nog wat zoekende, maar er blijven heel veel spelers over van vorig seizoen. We zullen boven onszelf moeten uitstijgen. Elke ploeg heeft een minder moment, en daar moeten wij van proberen te profiteren."

Het ziet er naar uit dat Club Brugge zich al neerlegt bij komende nederlagen. "Wat ik hoop te zien tijdens deze campagne? We willen onszelf tonen op dit toneel. We moeten de waarden van onze club uitstralen. Het is natuurlijk de bedoeling om altijd te winnen, maar we moeten nuchter blijven: je speelt tegen de beste clubs ter wereld. Maar na elke 95 minuten willen we kunnen zeggen dat we er alles aan gedaan hebben”, citeert Het Nieuwsblad Hayen.

Thuismatch

Club Brugge speelt nochtans in het eigen Jan Breydelstadion waar het kan spoken. "Dat we Dortmund thuis hebben? Op verplaatsing zou het ook een echte beleving zijn geweest. Net als dat het tegen Celtic wordt. Maar starten met een thuiswedstrijd is positief. Iedereen kijkt ernaar uit. Alle ingrediënten zijn aanwezig om er een leuke avond van te maken."

Maakt Club Brugge een kans op de volgende ronde in de CL?

Meest recent

Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

18
18
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

7
7
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

61
61
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

252
252
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

87
87
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

39
39
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

214
214
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

160
160
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

95
95
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

386
386
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

56
56
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

427
427
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

110
110
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

307
307
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

177
177
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

437
437
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

483
483
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

474
474
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

108
108
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

586
586
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

209
209
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

689
689

Meer sportnieuws