Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

door
Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

Club Brugge neemt het woensdag in de hernieuwde Champions League op tegen Borussia Dortmund. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de Europese clash en kwam met enkele opvallende uitspraken op de proppen.

Club Brugge speelt nog eens Champions League en mag dat meteen doen in een nieuw format. Blauw-Zwart is altijd ambitieus, maar door de hernieuwde CL is de kans op de volgende ronde een stuk kleiner geworden.

LEES OOK: KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Hayen realistisch

Hayen verbaasde met zijn uitspraken. "Of we meteen punten moeten pakken? Moeten niet, willen wel. De ambitie is de tussenronde halen, maar je mag Dortmund écht niet onderschatten. Dit is de finalist van vorig seizoen. Misschien zijn ze daar nog wat zoekende, maar er blijven heel veel spelers over van vorig seizoen. We zullen boven onszelf moeten uitstijgen. Elke ploeg heeft een minder moment, en daar moeten wij van proberen te profiteren."

Het ziet er naar uit dat Club Brugge zich al neerlegt bij komende nederlagen. "Wat ik hoop te zien tijdens deze campagne? We willen onszelf tonen op dit toneel. We moeten de waarden van onze club uitstralen. Het is natuurlijk de bedoeling om altijd te winnen, maar we moeten nuchter blijven: je speelt tegen de beste clubs ter wereld. Maar na elke 95 minuten willen we kunnen zeggen dat we er alles aan gedaan hebben”, citeert Het Nieuwsblad Hayen.

Thuismatch

Club Brugge speelt nochtans in het eigen Jan Breydelstadion waar het kan spoken. "Dat we Dortmund thuis hebben? Op verplaatsing zou het ook een echte beleving zijn geweest. Net als dat het tegen Celtic wordt. Maar starten met een thuiswedstrijd is positief. Iedereen kijkt ernaar uit. Alle ingrediënten zijn aanwezig om er een leuke avond van te maken."

Maakt Club Brugge een kans op de volgende ronde in de CL?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

9
9
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

282
282
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

406
406
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

41
41
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

229
229
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

414
414
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

75
75
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

350
350
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

434
434
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

550
550
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

297
297
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

552
552
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

424
424
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

212
212
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

501
501
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

627
627
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

535
535
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

123
123
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

228
228
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

303
303
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

342
342
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

497
497
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

107
107
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

500
500

Meer sportnieuws