Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

door
Hayen verbaast met opvallende uitspraken: “Dat moet niet”

Club Brugge neemt het woensdag in de hernieuwde Champions League op tegen Borussia Dortmund. Nicky Hayen gaf een persconferentie voor de Europese clash en kwam met enkele opvallende uitspraken op de proppen.

Club Brugge speelt nog eens Champions League en mag dat meteen doen in een nieuw format. Blauw-Zwart is altijd ambitieus, maar door de hernieuwde CL is de kans op de volgende ronde een stuk kleiner geworden.

LEES OOK: Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Hayen realistisch

Hayen verbaasde met zijn uitspraken. "Of we meteen punten moeten pakken? Moeten niet, willen wel. De ambitie is de tussenronde halen, maar je mag Dortmund écht niet onderschatten. Dit is de finalist van vorig seizoen. Misschien zijn ze daar nog wat zoekende, maar er blijven heel veel spelers over van vorig seizoen. We zullen boven onszelf moeten uitstijgen. Elke ploeg heeft een minder moment, en daar moeten wij van proberen te profiteren."

Het ziet er naar uit dat Club Brugge zich al neerlegt bij komende nederlagen. "Wat ik hoop te zien tijdens deze campagne? We willen onszelf tonen op dit toneel. We moeten de waarden van onze club uitstralen. Het is natuurlijk de bedoeling om altijd te winnen, maar we moeten nuchter blijven: je speelt tegen de beste clubs ter wereld. Maar na elke 95 minuten willen we kunnen zeggen dat we er alles aan gedaan hebben”, citeert Het Nieuwsblad Hayen.

Thuismatch

Club Brugge speelt nochtans in het eigen Jan Breydelstadion waar het kan spoken. "Dat we Dortmund thuis hebben? Op verplaatsing zou het ook een echte beleving zijn geweest. Net als dat het tegen Celtic wordt. Maar starten met een thuiswedstrijd is positief. Iedereen kijkt ernaar uit. Alle ingrediënten zijn aanwezig om er een leuke avond van te maken."

Maakt Club Brugge een kans op de volgende ronde in de CL?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

16
16
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

9
9
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

36
36
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

91
91
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

59
59
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

70
70
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

125
125
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

96
96
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

135
135
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

209
209
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

203
203
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

720
720
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

157
157
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

88
88
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

138
138
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

177
177
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

57
57
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

321
321
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

436
436
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

330
330
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

226
226
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

586
586

Meer sportnieuws