Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

367
Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

Club Brugge heeft met Gustaf Nilsson deze zomer een nieuwe aanvalsleider aangetrokken, maar bij Club NXT staat er alvast een nieuw aanvallend goudhaantje te popelen. De 17-jarige Kaye Furo lijkt dit seizoen volledig door te breken in de Challenger Pro League.

Furo grijpt volledig zijn kans bij Club NXT in de Belgische tweede klasse. Het jeugdproduct van Antwerp maakte al vroeg de overstap naar Club Brugge. Nu maakt de 17-jarige aanvaller furore bij de U21 van Blauw-Zwart in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Goaltjesdief

De 1m90 grote spits tekende een nieuw contract tot 2027 en Club Brugge gelooft in de Belgische jeugdinternational. Ondanks zijn jonge leeftijd breekt hij dit seizoen volledig door bij Club NXT. Furo was al goed voor vier doelpunten in vier competitiewedstrijden.

Als hij de lijn zo doorzet zal een kans in de A-kern niet lang op zich laten wachten. Zeker met coach Nicky Hayen aan het roer. Zelf is Furo hyperambitieus. "Ik voel me goed in mijn vel en durf gerust kleur bekennen. Ik zou gewoon heel graag topschutter in 1B worden. Dat zijn misschien hoge verwachtingen, maar het is wel een doel voor mij." 

Goudhaantje

Club Brugge ziet zo achter de schermen een nieuw goudhaantje ontstaan. "Ik voel me de laatste weken in uitstekende conditie en ben zeer blij met die goal tegen Seraing. Bij Club NXT beginnen we mekaar alsmaar beter te vinden en dat loont. Ook voor mij, want op die manier kom ik vaker in stelling en dat leverde al een aantal leuke doelpunten op”, citeert Het Nieuwsblad Furo.

Moet Furo een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

1
1
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

9
9
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

55
55
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

54
54
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

79
79
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

57
57
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

60
60
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

160
160
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

248
248
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

78
78
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

413
413
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

471
471
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

190
190
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

126
126
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

202
202
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

195
195
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1722
1722
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

406
406
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

311
311

Meer sportnieuws