Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

367
Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

Club Brugge heeft met Gustaf Nilsson deze zomer een nieuwe aanvalsleider aangetrokken, maar bij Club NXT staat er alvast een nieuw aanvallend goudhaantje te popelen. De 17-jarige Kaye Furo lijkt dit seizoen volledig door te breken in de Challenger Pro League.

Furo grijpt volledig zijn kans bij Club NXT in de Belgische tweede klasse. Het jeugdproduct van Antwerp maakte al vroeg de overstap naar Club Brugge. Nu maakt de 17-jarige aanvaller furore bij de U21 van Blauw-Zwart in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Goaltjesdief

De 1m90 grote spits tekende een nieuw contract tot 2027 en Club Brugge gelooft in de Belgische jeugdinternational. Ondanks zijn jonge leeftijd breekt hij dit seizoen volledig door bij Club NXT. Furo was al goed voor vier doelpunten in vier competitiewedstrijden.

Als hij de lijn zo doorzet zal een kans in de A-kern niet lang op zich laten wachten. Zeker met coach Nicky Hayen aan het roer. Zelf is Furo hyperambitieus. "Ik voel me goed in mijn vel en durf gerust kleur bekennen. Ik zou gewoon heel graag topschutter in 1B worden. Dat zijn misschien hoge verwachtingen, maar het is wel een doel voor mij." 

Goudhaantje

Club Brugge ziet zo achter de schermen een nieuw goudhaantje ontstaan. "Ik voel me de laatste weken in uitstekende conditie en ben zeer blij met die goal tegen Seraing. Bij Club NXT beginnen we mekaar alsmaar beter te vinden en dat loont. Ook voor mij, want op die manier kom ik vaker in stelling en dat leverde al een aantal leuke doelpunten op”, citeert Het Nieuwsblad Furo.

Moet Furo een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

17
17
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

78
78
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

30
30
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

63
63
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

43
43
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

207
207
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

119
119
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

118
118
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

87
87
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

19
19
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

45
45
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

112
112
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

63
63
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

38
38
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

96
96
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

140
140
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

341
341
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

125
125
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

87
87
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

214
214
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

52
52
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

205
205
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

772
772
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

70
70
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

105
105

Meer sportnieuws