Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

door
Nieuw goudhaantje Club Brugge: “Ik wil topschutter worden”

Club Brugge heeft met Gustaf Nilsson deze zomer een nieuwe aanvalsleider aangetrokken, maar bij Club NXT staat er alvast een nieuw aanvallend goudhaantje te popelen. De 17-jarige Kaye Furo lijkt dit seizoen volledig door te breken in de Challenger Pro League.

Furo grijpt volledig zijn kans bij Club NXT in de Belgische tweede klasse. Het jeugdproduct van Antwerp maakte al vroeg de overstap naar Club Brugge. Nu maakt de 17-jarige aanvaller furore bij de U21 van Blauw-Zwart in de Challenger Pro League.

LEES OOK: Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Goaltjesdief

De 1m90 grote spits tekende een nieuw contract tot 2027 en Club Brugge gelooft in de Belgische jeugdinternational. Ondanks zijn jonge leeftijd breekt hij dit seizoen volledig door bij Club NXT. Furo was al goed voor vier doelpunten in vier competitiewedstrijden.

Als hij de lijn zo doorzet zal een kans in de A-kern niet lang op zich laten wachten. Zeker met coach Nicky Hayen aan het roer. Zelf is Furo hyperambitieus. "Ik voel me goed in mijn vel en durf gerust kleur bekennen. Ik zou gewoon heel graag topschutter in 1B worden. Dat zijn misschien hoge verwachtingen, maar het is wel een doel voor mij." 

Goudhaantje

Club Brugge ziet zo achter de schermen een nieuw goudhaantje ontstaan. "Ik voel me de laatste weken in uitstekende conditie en ben zeer blij met die goal tegen Seraing. Bij Club NXT beginnen we mekaar alsmaar beter te vinden en dat loont. Ook voor mij, want op die manier kom ik vaker in stelling en dat leverde al een aantal leuke doelpunten op”, citeert Het Nieuwsblad Furo.

Moet Furo een kans krijgen bij Club Brugge?

Meest recent

Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

10
10
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

22
22
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

29
29
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

22
22
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

163
163
Herman Brusselmans neemt wraak: afgedropen in stilte

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

23
23
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

50
50
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

34
34
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

480
480
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

333
333
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

403
403
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

164
164
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

224
224
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

181
181
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

181
181
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

150
150
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

361
361
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

98
98
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

341
341
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

262
262
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

460
460
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

248
248
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

275
275

Meer sportnieuws