'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

door
'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

Manchester City lijkt opnieuw klaar om op alle fronten mee te strijden om de prijzen. De Citizens zitten echter niet stil en willen zich versterken met het oog op de toekomst, mogelijk met een Nederlandse international.

City prijkt momenteel eenzaam op kop in de Premier League, met twaalf punten uit vier gespeelde wedstrijden. Pep Guardiola heeft zijn zaakjes opnieuw goed op orde, met Kevin De Bruyne als spelmaker en Erling Haaland als dodelijk eindstation. De Spanjaard kijkt nu rond voor versterking voor het middenveld.

LEES OOK: Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Tijjani Reijnders

Volgens Fichajes heeft Guardiola de naam van Tijjani Reijnders op tafel gelegd. Met zijn polyvalentie is de Nederlandse middenvelder een aantrekkelijke target voor de Engelse landskampioen, waar met Nathan Aké momenteel een andere Nederlander rondloopt.

Reijnders komt momenteel uit voor de Italiaanse topclub AC Milan. Daar was hij dit seizoen goed voor één assist in vier wedstrijden. In totaal zit Reijnders aan 54 optredens voor de Milanezen. Daarin scoorde hij vier goals en deelde hij ook vijf assists uit. Transfermarkt schat zijn marktwaarde momenteel op 30 miljoen euro.

Doorbraak bij AZ

Reijnders brak helemaal door bij AZ. In Alkmaar speelde hij 128 keer voor de hoofdmacht, waarin hij goed was voor 13 goals en 15 assists. Dat zette Milan er in 2023 toe aan om 19 miljoen euro neer te tellen.

Ondertussen is Reijnders ook een vertrouwd gezicht bij de Nederlandse nationale ploeg. Hij speelde al 17 keer voor zijn land en was erbij op het afgelopen EK. Daar zal Guardiola hem ongetwijfeld in de gaten hebben gehouden.

Moet City vol voor Reijnders gaan?

Meest recent

Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

25
25
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

49
49
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

48
48
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

88
88
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

69
69
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

174
174
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

216
216
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

581
581
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

34
34
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

212
212
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

64
64
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

837
837
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

332
332
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

124
124
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

155
155
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

374
374
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

52
52
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

137
137
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1847
1847
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

580
580
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

630
630
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

22
22
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

225
225
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

491
491
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

359
359

Meer sportnieuws