'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

1012 stemmen
'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

Manchester City lijkt opnieuw klaar om op alle fronten mee te strijden om de prijzen. De Citizens zitten echter niet stil en willen zich versterken met het oog op de toekomst, mogelijk met een Nederlandse international.

City prijkt momenteel eenzaam op kop in de Premier League, met twaalf punten uit vier gespeelde wedstrijden. Pep Guardiola heeft zijn zaakjes opnieuw goed op orde, met Kevin De Bruyne als spelmaker en Erling Haaland als dodelijk eindstation. De Spanjaard kijkt nu rond voor versterking voor het middenveld.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Tijjani Reijnders

Volgens Fichajes heeft Guardiola de naam van Tijjani Reijnders op tafel gelegd. Met zijn polyvalentie is de Nederlandse middenvelder een aantrekkelijke target voor de Engelse landskampioen, waar met Nathan Aké momenteel een andere Nederlander rondloopt.

Reijnders komt momenteel uit voor de Italiaanse topclub AC Milan. Daar was hij dit seizoen goed voor één assist in vier wedstrijden. In totaal zit Reijnders aan 54 optredens voor de Milanezen. Daarin scoorde hij vier goals en deelde hij ook vijf assists uit. Transfermarkt schat zijn marktwaarde momenteel op 30 miljoen euro.

Doorbraak bij AZ

Reijnders brak helemaal door bij AZ. In Alkmaar speelde hij 128 keer voor de hoofdmacht, waarin hij goed was voor 13 goals en 15 assists. Dat zette Milan er in 2023 toe aan om 19 miljoen euro neer te tellen.

Ondertussen is Reijnders ook een vertrouwd gezicht bij de Nederlandse nationale ploeg. Hij speelde al 17 keer voor zijn land en was erbij op het afgelopen EK. Daar zal Guardiola hem ongetwijfeld in de gaten hebben gehouden.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
35

Moet City vol voor Reijnders gaan?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

21
21
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

25
25
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

8
8
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

32
32
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

54
54
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

194
194
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

44
44
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

339
339
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

157
157
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

110
110
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

596
596
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

110
110
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

402
402
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

637
637
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

473
473
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

409
409
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

490
490
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

220
220
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

252
252

Meer sportnieuws