'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

1012 stemmen
'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

Manchester City lijkt opnieuw klaar om op alle fronten mee te strijden om de prijzen. De Citizens zitten echter niet stil en willen zich versterken met het oog op de toekomst, mogelijk met een Nederlandse international.

City prijkt momenteel eenzaam op kop in de Premier League, met twaalf punten uit vier gespeelde wedstrijden. Pep Guardiola heeft zijn zaakjes opnieuw goed op orde, met Kevin De Bruyne als spelmaker en Erling Haaland als dodelijk eindstation. De Spanjaard kijkt nu rond voor versterking voor het middenveld.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Tijjani Reijnders

Volgens Fichajes heeft Guardiola de naam van Tijjani Reijnders op tafel gelegd. Met zijn polyvalentie is de Nederlandse middenvelder een aantrekkelijke target voor de Engelse landskampioen, waar met Nathan Aké momenteel een andere Nederlander rondloopt.

Reijnders komt momenteel uit voor de Italiaanse topclub AC Milan. Daar was hij dit seizoen goed voor één assist in vier wedstrijden. In totaal zit Reijnders aan 54 optredens voor de Milanezen. Daarin scoorde hij vier goals en deelde hij ook vijf assists uit. Transfermarkt schat zijn marktwaarde momenteel op 30 miljoen euro.

Doorbraak bij AZ

Reijnders brak helemaal door bij AZ. In Alkmaar speelde hij 128 keer voor de hoofdmacht, waarin hij goed was voor 13 goals en 15 assists. Dat zette Milan er in 2023 toe aan om 19 miljoen euro neer te tellen.

Ondertussen is Reijnders ook een vertrouwd gezicht bij de Nederlandse nationale ploeg. Hij speelde al 17 keer voor zijn land en was erbij op het afgelopen EK. Daar zal Guardiola hem ongetwijfeld in de gaten hebben gehouden.

Moet City vol voor Reijnders gaan?

Meest recent

Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

0
0
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

61
61
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

15
15
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

175
175
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

424
424
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

79
79
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

72
72
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

227
227
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

82
82
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

33
33
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

70
70
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

160
160
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

317
317
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

200
200
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

42
42
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

382
382
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

506
506
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

403
403
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

763
763
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

275
275
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

381
381
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

184
184
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

619
619

Meer sportnieuws