'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

1012 stemmen
'Guardiola en City gaan vol voor Nederlandse sensatie'

Manchester City lijkt opnieuw klaar om op alle fronten mee te strijden om de prijzen. De Citizens zitten echter niet stil en willen zich versterken met het oog op de toekomst, mogelijk met een Nederlandse international.

City prijkt momenteel eenzaam op kop in de Premier League, met twaalf punten uit vier gespeelde wedstrijden. Pep Guardiola heeft zijn zaakjes opnieuw goed op orde, met Kevin De Bruyne als spelmaker en Erling Haaland als dodelijk eindstation. De Spanjaard kijkt nu rond voor versterking voor het middenveld.

LEES OOK: Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Tijjani Reijnders

Volgens Fichajes heeft Guardiola de naam van Tijjani Reijnders op tafel gelegd. Met zijn polyvalentie is de Nederlandse middenvelder een aantrekkelijke target voor de Engelse landskampioen, waar met Nathan Aké momenteel een andere Nederlander rondloopt.

Reijnders komt momenteel uit voor de Italiaanse topclub AC Milan. Daar was hij dit seizoen goed voor één assist in vier wedstrijden. In totaal zit Reijnders aan 54 optredens voor de Milanezen. Daarin scoorde hij vier goals en deelde hij ook vijf assists uit. Transfermarkt schat zijn marktwaarde momenteel op 30 miljoen euro.

Doorbraak bij AZ

Reijnders brak helemaal door bij AZ. In Alkmaar speelde hij 128 keer voor de hoofdmacht, waarin hij goed was voor 13 goals en 15 assists. Dat zette Milan er in 2023 toe aan om 19 miljoen euro neer te tellen.

Ondertussen is Reijnders ook een vertrouwd gezicht bij de Nederlandse nationale ploeg. Hij speelde al 17 keer voor zijn land en was erbij op het afgelopen EK. Daar zal Guardiola hem ongetwijfeld in de gaten hebben gehouden.

🚀

Moet City vol voor Reijnders gaan?

Meest recent

'Waanzinnige aanbieding voor Leandro Trossard'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

1
1
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

9
9
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

4
4
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

15
15
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

82
82
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

390
390
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

434
434
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

136
136
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

76
76
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

77
77
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

161
161
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

69
69
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

111
111
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

398
398
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

187
187
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

108
108
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

327
327
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

170
170
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

73
73
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

853
853
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

125
125

Meer sportnieuws