Vertonghen onthult opmerkelijke reden blessure: “Betaal ik prijs van”

door
Vertonghen onthult opmerkelijke reden blessure: “Betaal ik prijs van”

Jan Vertonghen kampt met een blessure aan de achillespezen. De verdediger is langer dan verwacht out. RSC Anderlecht en Brian Riemer balen. Vertonghen zelf opende een interactief voetbalpleintje op het Kiel.

En daar werd er gevraagd naar zijn blessure. De supporters kijken reikhalzend uit naar de terugkeer van Vertonghen, de aanvoerder en rots in de branding bij paars-wit.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Langer dan verwacht 

Vertonghen zit in zak en as, de blessure duurt langer dan gedacht. “Het is wat de coach heeft gecommuniceerd. Het is een overbelasting. Het is zeer vervelend en het gaat met ups en downs”, citeert Het Nieuwsblad de voormalige Rode Duivel.

Er wordt gesproken over vijf weken, maar Vertonghen wil er geen periode op plakken. “Ik denk niet in termijnen. Vijf weken, acht weken, misschien maar twee weken. Het komt zeker nog goed dit seizen.”

Ook geeft de verdediger de opmerkelijke reden voor zijn blessure. “Ik heb me gewoon wat geforceerd om sneller terug te keren. Ook dit seizoen heb ik al gepusht om rapper op het terrein te staan. Te gretig. Daar betaal ik nu de prijs voor, helaas.”

Einde in zicht 

Vertonghen twijfelde afgelopen seizoen al om zijn voetbalschoenen definitief aan de haak te hangen. De verdediger ging op pensioen bij de Rode Duivels, maar koos ervoor om nog een jaar door te gaan bij paars-wit. Vertonghen wilde dat enkele doen als hij 100% fit was.

En dit seizoen lijkt dat niet het geval te zijn. Vertonghen ligt meer in de lappenmand dan dat hij speelt. Het einde lijkt in zicht voor de recordinternational. “Toekijken is niet fijn, neen. Ik wil liever op het veld staan. Maar dat gevoel zal ik ook hebben na mijn carrière", aldus Vertonghen.

Is dit het laatste jaar van Vertonghen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

47
47
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

27
27
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

119
119
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

40
40
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

36
36
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

14
14
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

77
77
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

53
53
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

75
75
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

355
355
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

64
64
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

193
193
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

31
31
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

60
60
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

249
249
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

113
113
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

51
51
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

238
238
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

150
150
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

392
392
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

159
159
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

215
215
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

256
256
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

354
354

Meer sportnieuws