'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

door
'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

Paris Saint-Germain begon dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk na het vertrek van Kylian Mbappé. De superster verkaste naar Real Madrid, waardoor de Parijzenaren op zoek moesten naar een nieuwe leider.

Mbappé trok na een lange flirt naar de Spaanse hoofdstad. Daar kende hij een aarzelende start, maar is hij de laatste wedstrijden goed bij schot. In de laatste twee competitieduels van Real trof de Fransman drie keer raak. Die goals droegen ook telkens bij tot een overwinning van de Koninklijke.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Bradley Barcola

PSG verteerde het vertrek van Mbappé schijnbaar goed en schoot goed uit de startblokken in de Ligue 1. Het won zijn vier wedstrijden en staat met het maximum van de punten op kop in Frankrijk. En dat heeft het te danken aan onder meer Bradley Barcola.

De 22-jarige Fransman is uitstekend begonnen aan het seizoen. Na vier speeldagen in de Ligue 1 scoorde hij al vier keer, waarmee hij een groot aandeel heeft in de vlekkeloze start van Luis Enrique en zijn mannen. Barcola beleeft zo een stormachtige ontwikkeling, nadat PSG hem in 2023 voor 45 miljoen euro overnam van Olympique Lyon.

Opvolger van Mbappé

Dat ziet ook Fichajes, dat denkt dat de marktwaarde van Barcola ondertussen een pak hoger ligt. Het Spaanse medium hangt een prijskaartje van meer dan 100 miljoen euro aan Barcola, die volgens Transfermarkt dan weer 50 miljoen waard is.

Het medium ziet dat Barcola zich steeds meer opwerpt als de nieuwe ster van PSG en klaar lijkt om het stokje over te nemen van Mbappé. Kan Barcola de goede lijn doortrekken in de Champions League?

Wordt Barcola de nieuwe leider van PSG?

Meest recent

Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

6
6
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

31
31
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

55
55
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

22
22
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

15
15
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

99
99
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

141
141
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

82
82
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

306
306
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

219
219
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

294
294
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

97
97
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

439
439
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

270
270
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

86
86
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

139
139
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

82
82
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

229
229
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

445
445
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

394
394
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

164
164
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

221
221
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

565
565
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

958
958

Meer sportnieuws