'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

door
'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

Paris Saint-Germain begon dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk na het vertrek van Kylian Mbappé. De superster verkaste naar Real Madrid, waardoor de Parijzenaren op zoek moesten naar een nieuwe leider.

Mbappé trok na een lange flirt naar de Spaanse hoofdstad. Daar kende hij een aarzelende start, maar is hij de laatste wedstrijden goed bij schot. In de laatste twee competitieduels van Real trof de Fransman drie keer raak. Die goals droegen ook telkens bij tot een overwinning van de Koninklijke.

LEES OOK: 'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

Bradley Barcola

PSG verteerde het vertrek van Mbappé schijnbaar goed en schoot goed uit de startblokken in de Ligue 1. Het won zijn vier wedstrijden en staat met het maximum van de punten op kop in Frankrijk. En dat heeft het te danken aan onder meer Bradley Barcola.

De 22-jarige Fransman is uitstekend begonnen aan het seizoen. Na vier speeldagen in de Ligue 1 scoorde hij al vier keer, waarmee hij een groot aandeel heeft in de vlekkeloze start van Luis Enrique en zijn mannen. Barcola beleeft zo een stormachtige ontwikkeling, nadat PSG hem in 2023 voor 45 miljoen euro overnam van Olympique Lyon.

Opvolger van Mbappé

Dat ziet ook Fichajes, dat denkt dat de marktwaarde van Barcola ondertussen een pak hoger ligt. Het Spaanse medium hangt een prijskaartje van meer dan 100 miljoen euro aan Barcola, die volgens Transfermarkt dan weer 50 miljoen waard is.

Het medium ziet dat Barcola zich steeds meer opwerpt als de nieuwe ster van PSG en klaar lijkt om het stokje over te nemen van Mbappé. Kan Barcola de goede lijn doortrekken in de Champions League?

Wordt Barcola de nieuwe leider van PSG?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

73
73
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

99
99
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

65
65
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

181
181
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

46
46
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

439
439
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

144
144
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

468
468
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

386
386
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

438
438
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

429
429
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws