'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

door
'PSG vindt opvolger van 100 miljoen voor Mbappé'

Paris Saint-Germain begon dit seizoen aan een nieuw hoofdstuk na het vertrek van Kylian Mbappé. De superster verkaste naar Real Madrid, waardoor de Parijzenaren op zoek moesten naar een nieuwe leider.

Mbappé trok na een lange flirt naar de Spaanse hoofdstad. Daar kende hij een aarzelende start, maar is hij de laatste wedstrijden goed bij schot. In de laatste twee competitieduels van Real trof de Fransman drie keer raak. Die goals droegen ook telkens bij tot een overwinning van de Koninklijke.

LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

Bradley Barcola

PSG verteerde het vertrek van Mbappé schijnbaar goed en schoot goed uit de startblokken in de Ligue 1. Het won zijn vier wedstrijden en staat met het maximum van de punten op kop in Frankrijk. En dat heeft het te danken aan onder meer Bradley Barcola.

De 22-jarige Fransman is uitstekend begonnen aan het seizoen. Na vier speeldagen in de Ligue 1 scoorde hij al vier keer, waarmee hij een groot aandeel heeft in de vlekkeloze start van Luis Enrique en zijn mannen. Barcola beleeft zo een stormachtige ontwikkeling, nadat PSG hem in 2023 voor 45 miljoen euro overnam van Olympique Lyon.

Opvolger van Mbappé

Dat ziet ook Fichajes, dat denkt dat de marktwaarde van Barcola ondertussen een pak hoger ligt. Het Spaanse medium hangt een prijskaartje van meer dan 100 miljoen euro aan Barcola, die volgens Transfermarkt dan weer 50 miljoen waard is.

Het medium ziet dat Barcola zich steeds meer opwerpt als de nieuwe ster van PSG en klaar lijkt om het stokje over te nemen van Mbappé. Kan Barcola de goede lijn doortrekken in de Champions League?

Wordt Barcola de nieuwe leider van PSG?

Meest recent

'Kompany verwend: Bayern schakelt Kane voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

12
12
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

23
23
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

98
98
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

34
34
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

50
50
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

83
83
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

169
169
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

78
78
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

184
184
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

40
40
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

107
107
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

125
125
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

214
214
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

70
70
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

484
484
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

385
385
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

339
339
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

301
301
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

239
239
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

74
74
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

48
48
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

180
180

Meer sportnieuws