Fink schudt KRC Genk flink wakker: “Zwakke mensen wil ik niet”

door
Fink schudt KRC Genk flink wakker: “Zwakke mensen wil ik niet”

Thorsten Fink werd aangesteld als de opvolger van Wouter Vrancken en de oefenmeester maakt indruk bij de Limburgers. Vanavond staat de topper tegen RSC Anderlecht op het programma.

KRC Genk won al vier wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en is dé club in vorm. Fink en consorten zijn opgeklommen naar een tweede plaats in het klassement met dertien punten uit zes wedstrijden. Het kan vanavond de leiding nemen.

LEES OOK: 'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Wakker schudden

Fink gaat vol voor de leidersplaats en steekt de ambities van KRC Genk niet onder stoelen of banken. "Ik wil mijn spelers geen druk opleggen, maar we willen aan het einde van de rit uiteraard kampioen spelen”, citeert Sporza de oefenmeester.

De coach is niet van plan om zijn team te laten slabakken. KRC Genk is er nog lang niet. “Als je goed speelt en dat ook telkens herhaalt tegen de groep, komt het niet goed. Goeie tijden zorgen voor zwakke mensen. Dat wil ik niet."

Tegenstander uit vorm

Bij Anderlecht rommelt het dan weer, maar daar wil Fink niet naar kijken. "Wij focussen alleen op wat wij kunnen doen om goed te spelen. We kijken niet naar hun problemen. Ik heb dat in het verleden al geprobeerd en dat liep fout. Ik ben bijna 57 en heb al wel wat geleerd.”

Volgens Fink kan het resultaat tegen Anderlecht wel eens een flinke boost gaan geven aan zijn manschappen voor de rest van het seizoen. "Maar als we opnieuw goed spelen en een resultaat meenemen, kan dat belangrijk zijn voor de rest van het seizoen. Verliezen we? Dan moet ik hen opnieuw zien te pushen."

Zie jij KRC Genk als titelkandidaat?

Meest recent

WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

19
19
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

54
54
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

133
133
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

64
64
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

95
95
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

221
221
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

59
59
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

359
359
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

225
225
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

379
379
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

430
430
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

334
334
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

106
106
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

511
511
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

227
227
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

671
671
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

400
400
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

147
147
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

627
627
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

66
66
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

170
170
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

836
836
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

132
132
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

188
188

Meer sportnieuws