Fink schudt KRC Genk flink wakker: “Zwakke mensen wil ik niet”

309
Fink schudt KRC Genk flink wakker: “Zwakke mensen wil ik niet”

Thorsten Fink werd aangesteld als de opvolger van Wouter Vrancken en de oefenmeester maakt indruk bij de Limburgers. Vanavond staat de topper tegen RSC Anderlecht op het programma.

KRC Genk won al vier wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en is dé club in vorm. Fink en consorten zijn opgeklommen naar een tweede plaats in het klassement met dertien punten uit zes wedstrijden. Het kan vanavond de leiding nemen.

LEES OOK: Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

Wakker schudden

Fink gaat vol voor de leidersplaats en steekt de ambities van KRC Genk niet onder stoelen of banken. "Ik wil mijn spelers geen druk opleggen, maar we willen aan het einde van de rit uiteraard kampioen spelen”, citeert Sporza de oefenmeester.

De coach is niet van plan om zijn team te laten slabakken. KRC Genk is er nog lang niet. “Als je goed speelt en dat ook telkens herhaalt tegen de groep, komt het niet goed. Goeie tijden zorgen voor zwakke mensen. Dat wil ik niet."

Tegenstander uit vorm

Bij Anderlecht rommelt het dan weer, maar daar wil Fink niet naar kijken. "Wij focussen alleen op wat wij kunnen doen om goed te spelen. We kijken niet naar hun problemen. Ik heb dat in het verleden al geprobeerd en dat liep fout. Ik ben bijna 57 en heb al wel wat geleerd.”

Volgens Fink kan het resultaat tegen Anderlecht wel eens een flinke boost gaan geven aan zijn manschappen voor de rest van het seizoen. "Maar als we opnieuw goed spelen en een resultaat meenemen, kan dat belangrijk zijn voor de rest van het seizoen. Verliezen we? Dan moet ik hen opnieuw zien te pushen."

Zie jij KRC Genk als titelkandidaat?

Meest recent

Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

5
5
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

6
6
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

6
6
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

1
1
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

9
9
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

23
23
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

165
165
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

52
52
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

14
14
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

60
60
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

46
46
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

119
119
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

235
235
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

86
86
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

272
272
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

123
123
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

50
50
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

36
36
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

79
79
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

190
190
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

54
54
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41

Meer sportnieuws