Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

368
Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

Noa Lang kampt al een tijdje met blessureleed. De buitenspeler maakte de overstap van Club Brugge naar PSV, maar in Eindhoven ligt de Nederlandse international meer in de lappenmand dan wat anders.

Lang speelde zijn laatste wedstrijd op 24 augustus tegen Go Ahead Eagles. De winger zou hersteld zijn van het blessureleed, maar coach Peter Bosz hield hem uit voorzorg buiten de selectie. In de Champions League tegen Juventus zou Lang blessurevrij kunnen terugkeren. 

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Wispelturig karakter

Maar analist Wim Kieft is daar nog niet zo zeker van. De Nederlander gaf zijn mening over de situatie van Lang tijdens Rondo van Ziggo Sport. “Hij kan het verschil maken en heeft iets speciaals. Hij kan er ook niets aan doen dat hij zo vaak geblesseerd is en aan het begin van het seizoen dacht, nu gaat het gebeuren. Alleen, het lukt hem niet.”

Kieft wijst naar de wispelturigheid van Lang en zijn uitgesproken karakter. Tegen Juventus is Lang weer beschikbaar, maar het kan goed zijn dat Bosz hem op de bank zal houden. “Ze kunnen het relatief makkelijk opvangen. Malik Tillman speelt goed en ook Ismael Saibari keert terug, dat vind ik een geweldige speler.”

Uitgespuwd

PSV legde een kleine dertien miljoen euro op tafel voor Lang, maar vooralsnog kon de Nederlander geen impact maken zoals hij dat bij Club Brugge wél deed. De kans zit erin dat PSV hem dit seizoen zal uitspuwen. Vorig seizoen liep het ook al goed en werd de Nederlandse topclub met de vingers in de neus kampioen.

Volgens Kieft redt PSV het ook gewoon zonder Lang. “Aanvallend is het niet dat ze heel erg op hem zitten te wachten”, klinkt het hard. Onder meer Johan Bakayoko zet de lijnen uit in Eindhoven. De Rode Duivel is één van de absolute smaakmakers. Bij PSV heeft Lang overigens nog een contract tot 2028.

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

13
13
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

35
35
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

34
34
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

68
68
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

116
116
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

349
349
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

38
38
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

354
354
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

153
153
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

180
180
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

479
479
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

160
160
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

701
701
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

146
146
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

37
37
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

350
350
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws