Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

door
Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

Noa Lang kampt al een tijdje met blessureleed. De buitenspeler maakte de overstap van Club Brugge naar PSV, maar in Eindhoven ligt de Nederlandse international meer in de lappenmand dan wat anders.

Lang speelde zijn laatste wedstrijd op 24 augustus tegen Go Ahead Eagles. De winger zou hersteld zijn van het blessureleed, maar coach Peter Bosz hield hem uit voorzorg buiten de selectie. In de Champions League tegen Juventus zou Lang blessurevrij kunnen terugkeren. 

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Wispelturig karakter

Maar analist Wim Kieft is daar nog niet zo zeker van. De Nederlander gaf zijn mening over de situatie van Lang tijdens Rondo van Ziggo Sport. “Hij kan het verschil maken en heeft iets speciaals. Hij kan er ook niets aan doen dat hij zo vaak geblesseerd is en aan het begin van het seizoen dacht, nu gaat het gebeuren. Alleen, het lukt hem niet.”

Kieft wijst naar de wispelturigheid van Lang en zijn uitgesproken karakter. Tegen Juventus is Lang weer beschikbaar, maar het kan goed zijn dat Bosz hem op de bank zal houden. “Ze kunnen het relatief makkelijk opvangen. Malik Tillman speelt goed en ook Ismael Saibari keert terug, dat vind ik een geweldige speler.”

Uitgespuwd

PSV legde een kleine dertien miljoen euro op tafel voor Lang, maar vooralsnog kon de Nederlander geen impact maken zoals hij dat bij Club Brugge wél deed. De kans zit erin dat PSV hem dit seizoen zal uitspuwen. Vorig seizoen liep het ook al goed en werd de Nederlandse topclub met de vingers in de neus kampioen.

Volgens Kieft redt PSV het ook gewoon zonder Lang. “Aanvallend is het niet dat ze heel erg op hem zitten te wachten”, klinkt het hard. Onder meer Johan Bakayoko zet de lijnen uit in Eindhoven. De Rode Duivel is één van de absolute smaakmakers. Bij PSV heeft Lang overigens nog een contract tot 2028.

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

1
1
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

22
22
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

67
67
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

324
324
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

73
73
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

30
30
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

280
280
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

109
109
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

243
243
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

174
174
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

90
90
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

225
225
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

19
19
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

84
84
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

416
416
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

131
131
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

215
215
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

339
339
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

192
192
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

172
172
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

523
523
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

177
177
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

175
175
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34

Meer sportnieuws