Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

368
Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

Noa Lang kampt al een tijdje met blessureleed. De buitenspeler maakte de overstap van Club Brugge naar PSV, maar in Eindhoven ligt de Nederlandse international meer in de lappenmand dan wat anders.

Lang speelde zijn laatste wedstrijd op 24 augustus tegen Go Ahead Eagles. De winger zou hersteld zijn van het blessureleed, maar coach Peter Bosz hield hem uit voorzorg buiten de selectie. In de Champions League tegen Juventus zou Lang blessurevrij kunnen terugkeren. 

LEES OOK: 'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Wispelturig karakter

Maar analist Wim Kieft is daar nog niet zo zeker van. De Nederlander gaf zijn mening over de situatie van Lang tijdens Rondo van Ziggo Sport. “Hij kan het verschil maken en heeft iets speciaals. Hij kan er ook niets aan doen dat hij zo vaak geblesseerd is en aan het begin van het seizoen dacht, nu gaat het gebeuren. Alleen, het lukt hem niet.”

Kieft wijst naar de wispelturigheid van Lang en zijn uitgesproken karakter. Tegen Juventus is Lang weer beschikbaar, maar het kan goed zijn dat Bosz hem op de bank zal houden. “Ze kunnen het relatief makkelijk opvangen. Malik Tillman speelt goed en ook Ismael Saibari keert terug, dat vind ik een geweldige speler.”

Uitgespuwd

PSV legde een kleine dertien miljoen euro op tafel voor Lang, maar vooralsnog kon de Nederlander geen impact maken zoals hij dat bij Club Brugge wél deed. De kans zit erin dat PSV hem dit seizoen zal uitspuwen. Vorig seizoen liep het ook al goed en werd de Nederlandse topclub met de vingers in de neus kampioen.

Volgens Kieft redt PSV het ook gewoon zonder Lang. “Aanvallend is het niet dat ze heel erg op hem zitten te wachten”, klinkt het hard. Onder meer Johan Bakayoko zet de lijnen uit in Eindhoven. De Rode Duivel is één van de absolute smaakmakers. Bij PSV heeft Lang overigens nog een contract tot 2028.

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

31
31
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

46
46
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

121
121
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

79
79
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

223
223
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

330
330
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

194
194
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws