Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

door
Noa Lang uitgespuwd bij PSV? “Zitten niet op hem te wachten”

Noa Lang kampt al een tijdje met blessureleed. De buitenspeler maakte de overstap van Club Brugge naar PSV, maar in Eindhoven ligt de Nederlandse international meer in de lappenmand dan wat anders.

Lang speelde zijn laatste wedstrijd op 24 augustus tegen Go Ahead Eagles. De winger zou hersteld zijn van het blessureleed, maar coach Peter Bosz hield hem uit voorzorg buiten de selectie. In de Champions League tegen Juventus zou Lang blessurevrij kunnen terugkeren. 

LEES OOK: Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

Wispelturig karakter

Maar analist Wim Kieft is daar nog niet zo zeker van. De Nederlander gaf zijn mening over de situatie van Lang tijdens Rondo van Ziggo Sport. “Hij kan het verschil maken en heeft iets speciaals. Hij kan er ook niets aan doen dat hij zo vaak geblesseerd is en aan het begin van het seizoen dacht, nu gaat het gebeuren. Alleen, het lukt hem niet.”

Kieft wijst naar de wispelturigheid van Lang en zijn uitgesproken karakter. Tegen Juventus is Lang weer beschikbaar, maar het kan goed zijn dat Bosz hem op de bank zal houden. “Ze kunnen het relatief makkelijk opvangen. Malik Tillman speelt goed en ook Ismael Saibari keert terug, dat vind ik een geweldige speler.”

Uitgespuwd

PSV legde een kleine dertien miljoen euro op tafel voor Lang, maar vooralsnog kon de Nederlander geen impact maken zoals hij dat bij Club Brugge wél deed. De kans zit erin dat PSV hem dit seizoen zal uitspuwen. Vorig seizoen liep het ook al goed en werd de Nederlandse topclub met de vingers in de neus kampioen.

Volgens Kieft redt PSV het ook gewoon zonder Lang. “Aanvallend is het niet dat ze heel erg op hem zitten te wachten”, klinkt het hard. Onder meer Johan Bakayoko zet de lijnen uit in Eindhoven. De Rode Duivel is één van de absolute smaakmakers. Bij PSV heeft Lang overigens nog een contract tot 2028.

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

1
1
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

1
1
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

34
34
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

55
55
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

50
50
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

11
11
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

188
188
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

36
36
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

42
42
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

65
65
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

92
92
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

200
200
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

447
447
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

203
203
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

361
361
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

225
225
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

134
134
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

369
369
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

602
602
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

241
241
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

279
279
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

117
117
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

171
171
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

427
427

Meer sportnieuws