'Anderlecht wil af van grootverdiener: transfer in januari'

592 stemmen
'Anderlecht wil af van grootverdiener: transfer in januari'

RSC Anderlecht wil in 2025 uiteraard een prijs pakken, maar de club moet ook denken aan de toekomst. Gaat RSCA in januari één van de Neerpede-boys verkopen? Dat is alvast de wens van de clubleiding. 

LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

Verlaat Amuzu Anderlecht?

Amuzu weegt zwaar op budget. De flankaanvaller heeft een toploon in het Lotto Park en volgens La Dernière Heure had Anderlecht het plan om hem deze zomer te verkopen. Een goede start van het seizoen had daarbij zeker kunnen helpen, maar Amuzu kreeg twee keer te maken met een blessure. Daardoor was een transfer dus geen optie meer.

Paars-Wit heeft een optie om het aflopende contract van Amuzu nog een jaar te verlengen, waardoor hij tot medio 2026 onder contract ligt in Brussel. De Belgische recordkampioen hoopt dat Amuzu de komende maanden gaat knallen in de Jupiler Pro League en misschien nog wel meer in de Europa League. Dat zou uiteraard goed zijn voor zijn marktwaarde. 

Terugkeer Hazard

Anderlecht zou Amuzu dan in januari misschien nog wel voor een mooie som kunnen verkopen. Met dat geld kan Anderlecht dan misschien ook nog een extra aanvallende versterking aantrekken.

Bovendien zal Thorgan Hazard in januari wellicht terugkeren uit blessure. Met Samuel Edozie haalde Paars-Wit een extra snelle flankaanvaller in huis, maar in een ideaal scenario heeft Brian Riemer zo minstens twee profielen tot zijn beschikking. Nilson Angulo is ook zo een type, maar hij moet nog stappen zetten om echt als een volwaardige basispion te worden aanzien.

Moet RSCA Amuzu mits een goed bod laten gaan in januari?

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

9
9
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

63
63
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

203
203
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

144
144
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

110
110
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

73
73
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

91
91
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

333
333
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

587
587
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

89
89
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

250
250
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

424
424
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

264
264
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

160
160
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

399
399
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

166
166
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

456
456
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

109
109
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

356
356
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

398
398
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

542
542
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

178
178
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

281
281
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws