'Anderlecht wil af van grootverdiener: transfer in januari'

592 stemmen
'Anderlecht wil af van grootverdiener: transfer in januari'

RSC Anderlecht wil in 2025 uiteraard een prijs pakken, maar de club moet ook denken aan de toekomst. Gaat RSCA in januari één van de Neerpede-boys verkopen? Dat is alvast de wens van de clubleiding. 

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Verlaat Amuzu Anderlecht?

Amuzu weegt zwaar op budget. De flankaanvaller heeft een toploon in het Lotto Park en volgens La Dernière Heure had Anderlecht het plan om hem deze zomer te verkopen. Een goede start van het seizoen had daarbij zeker kunnen helpen, maar Amuzu kreeg twee keer te maken met een blessure. Daardoor was een transfer dus geen optie meer.

Paars-Wit heeft een optie om het aflopende contract van Amuzu nog een jaar te verlengen, waardoor hij tot medio 2026 onder contract ligt in Brussel. De Belgische recordkampioen hoopt dat Amuzu de komende maanden gaat knallen in de Jupiler Pro League en misschien nog wel meer in de Europa League. Dat zou uiteraard goed zijn voor zijn marktwaarde. 

Terugkeer Hazard

Anderlecht zou Amuzu dan in januari misschien nog wel voor een mooie som kunnen verkopen. Met dat geld kan Anderlecht dan misschien ook nog een extra aanvallende versterking aantrekken.

Bovendien zal Thorgan Hazard in januari wellicht terugkeren uit blessure. Met Samuel Edozie haalde Paars-Wit een extra snelle flankaanvaller in huis, maar in een ideaal scenario heeft Brian Riemer zo minstens twee profielen tot zijn beschikking. Nilson Angulo is ook zo een type, maar hij moet nog stappen zetten om echt als een volwaardige basispion te worden aanzien.

Moet RSCA Amuzu mits een goed bod laten gaan in januari?

Meest recent

WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

3
3
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

35
35
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

115
115
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

60
60
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

220
220
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

281
281
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

84
84
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

174
174
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

209
209
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

145
145
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

247
247
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

468
468
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

147
147
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

143
143
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

153
153
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

161
161
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

134
134
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

296
296
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

370
370
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

610
610
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

470
470
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

567
567
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

301
301
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

105
105
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

614
614

Meer sportnieuws