Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

door
Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

Al jaren geldt Roméo Lavia als één van de grootste Belgische talenten, maar voorlopig laat de écht grote doorbraak nog op zich wachten. De 20-jarige middenvelder speelde in 2022/23 wel een goed seizoen bij Southampton in de Premier League, maar dat kreeg nog geen vervolg.

Na de degradatie van de Saints was Lavia immers het middelpunt van een maandenlange transfersoap, waarin Chelsea uiteindelijk Liverpool wist af te troeven en hem voor een slordige 60 miljoen euro kon binnenhalen. Maar sindsdien kwam Lavia amper drie keer in actie voor de Blues.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Lavia belandde alweer in de lappenmand

Vorig seizoen raakte hij niet verder dan één invalbeurt door een resem blessures. Deze zomer leek hij eindelijk weer fit te zijn. Hij maakte de volledige voorbereiding mee en stond aan de aftrap in de openingsmatch van de Premier League tegen zijn ex-club Manchester City.

Maar na een korte invalbeurt tegen Servette in de voorrondes van de Conference League belandde Lavia nog maar eens in de ziekenboeg. Daardoor moest hij de laatste vier officiële wedstrijden van Chelsea opnieuw aan zich voorbij laten gaan.

Lavia kan weer trainen bij Chelsea

Nu is er echter nog eens goed nieuws voor de eenmalige Rode Duivel. Sky Sports weet immers dat Lavia maandag de groepstraining bij Chelsea kon hervatten. Mogelijk kan hij dus snel zijn wederoptreden maken. Chelsea speelt zijn volgende wedstrijd op zaterdag tegen West Ham.

Het wordt vooral hopen dat Lavia nu eindelijk eens een langere periode fit kan blijven. Zijn ontwikkeling werd het voorbije jaar door de vele blessures toch stevig geremd en het zou toch zeer zonde zijn als een speler met zijn talent door aanhoudende blessures de verwachtingen niet kan inlossen.

Zal Lavia dit seizoen zich eindelijk kunnen bewijzen bij Chelsea?

Meest recent

FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

4
4
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

13
13
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

59
59
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

23
23
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

82
82
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

141
141
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

271
271
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

100
100
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

153
153
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

103
103
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

499
499
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

507
507
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

39
39
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

357
357
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

166
166
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

207
207
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

215
215
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

435
435
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

567
567
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

136
136
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

123
123
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

242
242
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1997
1997

Meer sportnieuws