Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

door
Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

Al jaren geldt Roméo Lavia als één van de grootste Belgische talenten, maar voorlopig laat de écht grote doorbraak nog op zich wachten. De 20-jarige middenvelder speelde in 2022/23 wel een goed seizoen bij Southampton in de Premier League, maar dat kreeg nog geen vervolg.

Na de degradatie van de Saints was Lavia immers het middelpunt van een maandenlange transfersoap, waarin Chelsea uiteindelijk Liverpool wist af te troeven en hem voor een slordige 60 miljoen euro kon binnenhalen. Maar sindsdien kwam Lavia amper drie keer in actie voor de Blues.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Lavia belandde alweer in de lappenmand

Vorig seizoen raakte hij niet verder dan één invalbeurt door een resem blessures. Deze zomer leek hij eindelijk weer fit te zijn. Hij maakte de volledige voorbereiding mee en stond aan de aftrap in de openingsmatch van de Premier League tegen zijn ex-club Manchester City.

Maar na een korte invalbeurt tegen Servette in de voorrondes van de Conference League belandde Lavia nog maar eens in de ziekenboeg. Daardoor moest hij de laatste vier officiële wedstrijden van Chelsea opnieuw aan zich voorbij laten gaan.

Lavia kan weer trainen bij Chelsea

Nu is er echter nog eens goed nieuws voor de eenmalige Rode Duivel. Sky Sports weet immers dat Lavia maandag de groepstraining bij Chelsea kon hervatten. Mogelijk kan hij dus snel zijn wederoptreden maken. Chelsea speelt zijn volgende wedstrijd op zaterdag tegen West Ham.

Het wordt vooral hopen dat Lavia nu eindelijk eens een langere periode fit kan blijven. Zijn ontwikkeling werd het voorbije jaar door de vele blessures toch stevig geremd en het zou toch zeer zonde zijn als een speler met zijn talent door aanhoudende blessures de verwachtingen niet kan inlossen.

Zal Lavia dit seizoen zich eindelijk kunnen bewijzen bij Chelsea?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

3
3
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

34
34
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

55
55
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

30
30
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

123
123
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

24
24
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

103
103
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

434
434
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

243
243
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

260
260
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

231
231
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

45
45
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

239
239
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

72
72
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

418
418
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

251
251
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

99
99
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

92
92
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

82
82
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

200
200
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72

Meer sportnieuws