Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

door
Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

Al jaren geldt Roméo Lavia als één van de grootste Belgische talenten, maar voorlopig laat de écht grote doorbraak nog op zich wachten. De 20-jarige middenvelder speelde in 2022/23 wel een goed seizoen bij Southampton in de Premier League, maar dat kreeg nog geen vervolg.

Na de degradatie van de Saints was Lavia immers het middelpunt van een maandenlange transfersoap, waarin Chelsea uiteindelijk Liverpool wist af te troeven en hem voor een slordige 60 miljoen euro kon binnenhalen. Maar sindsdien kwam Lavia amper drie keer in actie voor de Blues.

LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Lavia belandde alweer in de lappenmand

Vorig seizoen raakte hij niet verder dan één invalbeurt door een resem blessures. Deze zomer leek hij eindelijk weer fit te zijn. Hij maakte de volledige voorbereiding mee en stond aan de aftrap in de openingsmatch van de Premier League tegen zijn ex-club Manchester City.

Maar na een korte invalbeurt tegen Servette in de voorrondes van de Conference League belandde Lavia nog maar eens in de ziekenboeg. Daardoor moest hij de laatste vier officiële wedstrijden van Chelsea opnieuw aan zich voorbij laten gaan.

Lavia kan weer trainen bij Chelsea

Nu is er echter nog eens goed nieuws voor de eenmalige Rode Duivel. Sky Sports weet immers dat Lavia maandag de groepstraining bij Chelsea kon hervatten. Mogelijk kan hij dus snel zijn wederoptreden maken. Chelsea speelt zijn volgende wedstrijd op zaterdag tegen West Ham.

Het wordt vooral hopen dat Lavia nu eindelijk eens een langere periode fit kan blijven. Zijn ontwikkeling werd het voorbije jaar door de vele blessures toch stevig geremd en het zou toch zeer zonde zijn als een speler met zijn talent door aanhoudende blessures de verwachtingen niet kan inlossen.

Zal Lavia dit seizoen zich eindelijk kunnen bewijzen bij Chelsea?

Meest recent

Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

17
17
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

84
84
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

104
104
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

96
96
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

144
144
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

132
132
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

573
573
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

171
171
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

136
136
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

671
671
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

404
404
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

140
140
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

240
240
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

784
784
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

350
350
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

225
225
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

65
65
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

37
37
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

260
260
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

96
96
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

570
570
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

207
207
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

197
197
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

435
435

Meer sportnieuws