Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

72 stemmen
Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

Al jaren geldt Roméo Lavia als één van de grootste Belgische talenten, maar voorlopig laat de écht grote doorbraak nog op zich wachten. De 20-jarige middenvelder speelde in 2022/23 wel een goed seizoen bij Southampton in de Premier League, maar dat kreeg nog geen vervolg.

Na de degradatie van de Saints was Lavia immers het middelpunt van een maandenlange transfersoap, waarin Chelsea uiteindelijk Liverpool wist af te troeven en hem voor een slordige 60 miljoen euro kon binnenhalen. Maar sindsdien kwam Lavia amper drie keer in actie voor de Blues.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Lavia belandde alweer in de lappenmand

Vorig seizoen raakte hij niet verder dan één invalbeurt door een resem blessures. Deze zomer leek hij eindelijk weer fit te zijn. Hij maakte de volledige voorbereiding mee en stond aan de aftrap in de openingsmatch van de Premier League tegen zijn ex-club Manchester City.

Maar na een korte invalbeurt tegen Servette in de voorrondes van de Conference League belandde Lavia nog maar eens in de ziekenboeg. Daardoor moest hij de laatste vier officiële wedstrijden van Chelsea opnieuw aan zich voorbij laten gaan.

Lavia kan weer trainen bij Chelsea

Nu is er echter nog eens goed nieuws voor de eenmalige Rode Duivel. Sky Sports weet immers dat Lavia maandag de groepstraining bij Chelsea kon hervatten. Mogelijk kan hij dus snel zijn wederoptreden maken. Chelsea speelt zijn volgende wedstrijd op zaterdag tegen West Ham.

Het wordt vooral hopen dat Lavia nu eindelijk eens een langere periode fit kan blijven. Zijn ontwikkeling werd het voorbije jaar door de vele blessures toch stevig geremd en het zou toch zeer zonde zijn als een speler met zijn talent door aanhoudende blessures de verwachtingen niet kan inlossen.

Zal Lavia dit seizoen zich eindelijk kunnen bewijzen bij Chelsea?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

142
142
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

283
283
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2677
2677
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

40
40
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

48
48
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

124
124
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

45
45
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

139
139
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

49
49
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

155
155
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

170
170
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

158
158
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

95
95
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

32
32
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

110
110
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

115
115
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

111
111
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

237
237
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

47
47
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

172
172
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

362
362
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

408
408
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

389
389

Meer sportnieuws