Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

door
Na een lange periode: eindelijk goed nieuws rond Roméo Lavia

Al jaren geldt Roméo Lavia als één van de grootste Belgische talenten, maar voorlopig laat de écht grote doorbraak nog op zich wachten. De 20-jarige middenvelder speelde in 2022/23 wel een goed seizoen bij Southampton in de Premier League, maar dat kreeg nog geen vervolg.

Na de degradatie van de Saints was Lavia immers het middelpunt van een maandenlange transfersoap, waarin Chelsea uiteindelijk Liverpool wist af te troeven en hem voor een slordige 60 miljoen euro kon binnenhalen. Maar sindsdien kwam Lavia amper drie keer in actie voor de Blues.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Lavia belandde alweer in de lappenmand

Vorig seizoen raakte hij niet verder dan één invalbeurt door een resem blessures. Deze zomer leek hij eindelijk weer fit te zijn. Hij maakte de volledige voorbereiding mee en stond aan de aftrap in de openingsmatch van de Premier League tegen zijn ex-club Manchester City.

Maar na een korte invalbeurt tegen Servette in de voorrondes van de Conference League belandde Lavia nog maar eens in de ziekenboeg. Daardoor moest hij de laatste vier officiële wedstrijden van Chelsea opnieuw aan zich voorbij laten gaan.

Lavia kan weer trainen bij Chelsea

Nu is er echter nog eens goed nieuws voor de eenmalige Rode Duivel. Sky Sports weet immers dat Lavia maandag de groepstraining bij Chelsea kon hervatten. Mogelijk kan hij dus snel zijn wederoptreden maken. Chelsea speelt zijn volgende wedstrijd op zaterdag tegen West Ham.

Het wordt vooral hopen dat Lavia nu eindelijk eens een langere periode fit kan blijven. Zijn ontwikkeling werd het voorbije jaar door de vele blessures toch stevig geremd en het zou toch zeer zonde zijn als een speler met zijn talent door aanhoudende blessures de verwachtingen niet kan inlossen.

Zal Lavia dit seizoen zich eindelijk kunnen bewijzen bij Chelsea?

Meest recent

EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

131
131
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

91
91
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

75
75
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

31
31
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

136
136
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

87
87
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

327
327
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

25
25
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

186
186
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

119
119
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

59
59
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

113
113
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

256
256
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

192
192
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

64
64
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

122
122
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

479
479
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

105
105
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

722
722
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

719
719
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

121
121
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

467
467
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

140
140

Meer sportnieuws