Club Brugge ontdekt extra troef: "Terug en pleine forme"

door
Club Brugge ontdekt extra troef:

Club Brugge kende een zeer moeilijk seizoensbegin, maar lijkt stilaan toch weer onder stoom te komen. Het spelniveau kent nog pieken en dalen, maar de resultaten zijn er wel weer. Na de zege in Kortrijk pronkt het met twaalf op twaalf en is het ook de nieuwe leider omdat het een beter doelsaldo heeft dan KRC Genk.

Dat is uitstekend nieuws met een drukke periode voor de boeg, want woensdag begint Club ook aan zijn campagne in de Champions League. Die vult de kalender nog meer dan de vorige jaren, want in het nieuwe format moet Blauw-Zwart in plaats van zes maar liefst acht keer aan de bak.

LEES OOK: Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Talbi maakt zijn eerste goal voor Club Brugge

Nicky Hayen zal zijn ruime kern dus goed kunnen gebruiken en de trainer krijgt ook enkele welkome extra troeven ter beschikking. In Kortrijk maakte Kyriani Sabbe na blessureleed zijn eerste speelminuten van het seizoen, terwijl ook Chemsdine Talbi zich manifesteerde.

De 19-jarige winger debuteerde in de lente van 2023 onder Rik De Mil, maar zag vorig seizoen door een zware knieblessure grotendeels in rook opgaan. Nu lijkt de grote doorbraak eindelijk te lonken. Hij mocht in Kortrijk voor de derde keer invallen en scoorde ook zijn eerste goal in de Brugse hoofdmacht.

Nu hopen op speelminuten in Champions League

"Nicky Hayen geeft me meer en meer vertrouwen. Kort na mijn debuut viel ik uit met een zware blessure. Nu ben ik terug, en pleine forme", reageert het talent tevreden in Het Laatste Nieuws. "Nu hoop ik op speelminuten in de Champions League. Dat is een rêve de gosse. Ik zat al eens in de selectie tegen Benfica, maar heb toen niet gespeeld. Hopelijk krijg ik nu wel minuten."

Dat Talbi überhaupt aan speelminuten raakt bij Club Brugge, is op zich al een straffe prestatie. Met Skov Olsen, Tzolis, Skoras en eventueel ook Jutgla is de concurrentie op de flanken immers enorm. Het geeft aan dat de landskampioen sterk geloof in de kwaliteiten van Talbi.

Zal Talbi dit seizoen helemaal doorbreken?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

0
0
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

49
49
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

26
26
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

162
162
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

141
141
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

92
92
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

302
302
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

74
74
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

709
709
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

230
230
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

177
177
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

285
285
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

114
114
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

113
113
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

72
72
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

378
378
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

80
80
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

267
267
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

103
103
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

81
81
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

211
211
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws