Nainggolan hard voor 'gouden generatie' Duivels: "Te veel diva's"

354
Nainggolan hard voor 'gouden generatie' Duivels:

Radja Nainggolan vergaarde de voorbije jaren een reputatie als 'enfant terrible'. De intussen 36-jarige middenvelder maakte er nooit een geheim van dat hij graag een sigaretje rookt en een stapje in de wereld zet, terwijl hij ook nooit verlegen zit om een straffe uitspraak. Dat wordt hem uiteraard lang niet altijd in dank afgenomen.

Het zorgde er bijvoorbeeld voor dat zijn carrière als Rode Duivel met een sisser eindigde. Il Ninja verzamelde tussen 2009 en 2018 30 caps voor ons land, waarin hij zes keer scoorde. Het enige grote toernooi dat hij meemaakte was echter het EK in 2016.

LEES OOK: Albert spaart Van Bommel niet: "Dat pakte hij slecht aan"

Rode Duivels zoals sterrenensemble PSG

In 2018 werd hij door Roberto Martinez gepasseerd voor het WK in Rusland, waarop Nainggolan prompt een punt achter zijn internationale carrière zette. Hij miste uiteindelijk dus het hoogtepunt van de zogenaamde 'gouden generatie'. Maar van die generatie blijkt Nainggolan niet echt een hoge pet op te hebben.

In de podcast Gurulandia vergelijkt hij de Rode Duivels van toen met het PSG van Neymar, Messi en Mbappé: een sterrenensemble waar de ego's regelmatig clashten.

Te veel diva's bij Rode Duivels

"Lukaku, Hazard, De Bruyne, Courtois zijn spelers van wereldklasse. Maar als je die allemaal samen zet, dan heb je te veel diva's", stelt hij toch hard. "Ze willen allemaal dé man zijn, de belangrijkste speler. Maar dat kan natuurlijk nooit werken."

Ondanks al die ego's in de kern, wist Roberto Martinez ogenschijnlijk wel de vrede in de spelersgroep te bewaren. Intussen is Hazard uiteraard al gestopt en Courtois clashte dan weer na enkele maanden al met nieuwe bondscoach Domenico Tedesco, waardoor hij voorlopig weigert voor de nationale ploeg uit te komen.

Denk je dat Nainggolan gelijk heeft?

Meest recent

"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

2
2
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

15
15
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

31
31
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

84
84
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

19
19
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

110
110
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

52
52
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

256
256
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

148
148
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

29
29
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

105
105
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

263
263
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

41
41
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

225
225
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

97
97
Clement onder vuur: "Dit heb ik nog nooit meegemaakt"

Het gaat niet goed met de Belgische trainers in Engeland. Nicky Hayen bakt er weinig tot niets van ...

382
382
Code oranje: Anderlecht wéét wat het moet doen

RSC Anderlecht verloor met 2-1 bij Beerschot en ligt uit de Beker van België. De eerste blamage ...

172
172
'La Liga davert: spetterende comeback Sergio Ramos'

Sergio Ramos is inmiddels alweer 40 jaar oud en zit ondertussen al maandenlang zonder club. Maar de ...

114
114
Alarm bij Anderlecht: Albert trekt vernietigende conclusie

Na een geslaagde zomer heerste heel wat positivisme rond het vernieuwde RSC Anderlecht. Enkele weken ...

338
338
De Mil loopt leeg na bekerfiasco: "Heb me aan hem geënerveerd"

AA Gent staat weer stevig met de voeten op de grond. De Buffalo's zagen hun ongeslagen status ...

256
256
Zelfs Courtois komt tussen: Güler zorgt voor 'schandaal' in zege Real

Real Madrid lijkt klaar voor een lastige week met duels tegen RB Leipzig en uiteraard FC Barcelona. ...

410
410
'Kopers loeren op Club Brugge: nieuwe eigenaar in aantocht'

Club Brugge won dinsdag met 3-4 bij Inter. Maar achter de schermen wacht een veel grotere wedstrijd. ...

651
651
Hosanna in Mechelen: sleutelmatch met rood omcirkeld

KV Mechelen heeft zich zondagmiddag geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. Malinwa werd ...

170
170
Anderlecht bestolen in beker? Vitor Bruno haalt stevig uit

RSC Anderlecht mag een derde bekerfinale op rij op zijn buik schrijven. De Brusselaars sneuvelden ...

1441
1441

Meer sportnieuws