Nainggolan hard voor 'gouden generatie' Duivels: "Te veel diva's"

door
Nainggolan hard voor 'gouden generatie' Duivels:

Radja Nainggolan vergaarde de voorbije jaren een reputatie als 'enfant terrible'. De intussen 36-jarige middenvelder maakte er nooit een geheim van dat hij graag een sigaretje rookt en een stapje in de wereld zet, terwijl hij ook nooit verlegen zit om een straffe uitspraak. Dat wordt hem uiteraard lang niet altijd in dank afgenomen.

Het zorgde er bijvoorbeeld voor dat zijn carrière als Rode Duivel met een sisser eindigde. Il Ninja verzamelde tussen 2009 en 2018 30 caps voor ons land, waarin hij zes keer scoorde. Het enige grote toernooi dat hij meemaakte was echter het EK in 2016.

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Rode Duivels zoals sterrenensemble PSG

In 2018 werd hij door Roberto Martinez gepasseerd voor het WK in Rusland, waarop Nainggolan prompt een punt achter zijn internationale carrière zette. Hij miste uiteindelijk dus het hoogtepunt van de zogenaamde 'gouden generatie'. Maar van die generatie blijkt Nainggolan niet echt een hoge pet op te hebben.

In de podcast Gurulandia vergelijkt hij de Rode Duivels van toen met het PSG van Neymar, Messi en Mbappé: een sterrenensemble waar de ego's regelmatig clashten.

Te veel diva's bij Rode Duivels

"Lukaku, Hazard, De Bruyne, Courtois zijn spelers van wereldklasse. Maar als je die allemaal samen zet, dan heb je te veel diva's", stelt hij toch hard. "Ze willen allemaal dé man zijn, de belangrijkste speler. Maar dat kan natuurlijk nooit werken."

Ondanks al die ego's in de kern, wist Roberto Martinez ogenschijnlijk wel de vrede in de spelersgroep te bewaren. Intussen is Hazard uiteraard al gestopt en Courtois clashte dan weer na enkele maanden al met nieuwe bondscoach Domenico Tedesco, waardoor hij voorlopig weigert voor de nationale ploeg uit te komen.

Denk je dat Nainggolan gelijk heeft?

Meest recent

Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

8
8
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

60
60
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder zwaar aangepakt

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

115
115
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

52
52
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

155
155
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

45
45
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

45
45
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

140
140
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

46
46
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

124
124
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

336
336
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

49
49
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

489
489
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

98
98
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

224
224
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

104
104
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

483
483
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

170
170
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

70
70
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

341
341
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

320
320
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

163
163
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

173
173
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

120
120
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

200
200

Meer sportnieuws