'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

134 stemmen
'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

In de Serie A wisten enkele landgenoten afgelopen weekend een hoofdrol op te eisen. Er was uiteraard de glansprestatie van Romelu Lukaku bij zijn eerste basisplaats voor Napoli, waarbij hij meteen goed was voor een goal en twee assists. Ook in de partij tussen Genoa en AS Roma waren er twee Belgen aan zet.

Voor Roma werd het zondag uiteindelijk een baaldag, want het gaf in de slotseconden nog de zege uit handen. Koni De Winter bezorgde Genoa in minuut 96 nog een punt met zijn eerste goal in de Serie A. En er was nog meer slecht nieuws voor de Romeinen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Saelemaekers in 2024 wellicht niet meer in actie

Zij zagen immers ook Alexis Saelemaekers geblesseerd uitvallen. De Rode Duivel stond als wingback aan de aftrap, maar moest al na vijf minuten in de tweede helft naar de kant. Een dag later is het verdict snoeihard.

La Dernière Heure weet dat Saelemaekers zijn enkel gebroken heeft. Hij gaat dinsdag meteen onder het mes en daarna volgt wellicht een lange revalidatie. Het zou goed kunnen dat hij in 2024 niet meer in actie zal komen.

Wachten op nieuwe kans bij Rode Duivels

Dat is een zware domper voor de 25-jarige, die eind augustus nog verrassend de overstap naar Roma maakte. Hij had er nochtans een goede voorbereiding opzitten bij AC Milan, waar trainer Paulo Fonseca meermaals aangaf op hem te rekenen. Desondanks besloot Milan hem als pasmunt te gebruiken om Tammy Abraham binnen te kunnen halen.

Maar amper twee weken later valt Saelemaekers dus al voor lange tijd uit. Dat betekent ook dat hij weer maanden zal moeten wachten op een nieuwe kans bij de Rode Duivels. Nadat hij gepasseerd werd voor het EK, had Domenico Tedesco hem deze maand net weer bij de selectie gehaald, al bleef Saelemaekers uiteindelijk zowel tegen Israël als tegen Frankrijk aan de bankt gekluisterd.

Denk je dat Saelemaekers in de komende maanden zijn kans had gekregen bij de Duivels?

Meest recent

Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

21
21
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

78
78
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

508
508
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

66
66
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

172
172
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

131
131
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

423
423
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

408
408
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

139
139
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

287
287
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

41
41
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

190
190
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

461
461
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

617
617
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

129
129
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

352
352
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

55
55
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

135
135
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

639
639
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

497
497

Meer sportnieuws