'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

stemmen
'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

In de Serie A wisten enkele landgenoten afgelopen weekend een hoofdrol op te eisen. Er was uiteraard de glansprestatie van Romelu Lukaku bij zijn eerste basisplaats voor Napoli, waarbij hij meteen goed was voor een goal en twee assists. Ook in de partij tussen Genoa en AS Roma waren er twee Belgen aan zet.

Voor Roma werd het zondag uiteindelijk een baaldag, want het gaf in de slotseconden nog de zege uit handen. Koni De Winter bezorgde Genoa in minuut 96 nog een punt met zijn eerste goal in de Serie A. En er was nog meer slecht nieuws voor de Romeinen.

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Saelemaekers in 2024 wellicht niet meer in actie

Zij zagen immers ook Alexis Saelemaekers geblesseerd uitvallen. De Rode Duivel stond als wingback aan de aftrap, maar moest al na vijf minuten in de tweede helft naar de kant. Een dag later is het verdict snoeihard.

La Dernière Heure weet dat Saelemaekers zijn enkel gebroken heeft. Hij gaat dinsdag meteen onder het mes en daarna volgt wellicht een lange revalidatie. Het zou goed kunnen dat hij in 2024 niet meer in actie zal komen.

Wachten op nieuwe kans bij Rode Duivels

Dat is een zware domper voor de 25-jarige, die eind augustus nog verrassend de overstap naar Roma maakte. Hij had er nochtans een goede voorbereiding opzitten bij AC Milan, waar trainer Paulo Fonseca meermaals aangaf op hem te rekenen. Desondanks besloot Milan hem als pasmunt te gebruiken om Tammy Abraham binnen te kunnen halen.

Maar amper twee weken later valt Saelemaekers dus al voor lange tijd uit. Dat betekent ook dat hij weer maanden zal moeten wachten op een nieuwe kans bij de Rode Duivels. Nadat hij gepasseerd werd voor het EK, had Domenico Tedesco hem deze maand net weer bij de selectie gehaald, al bleef Saelemaekers uiteindelijk zowel tegen Israël als tegen Frankrijk aan de bankt gekluisterd.

Denk je dat Saelemaekers in de komende maanden zijn kans had gekregen bij de Duivels?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

17
17
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

57
57
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

421
421
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

94
94
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

377
377
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

33
33
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

390
390
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

214
214
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

222
222
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

116
116
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1184
1184
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

96
96
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

305
305
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

189
189
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

208
208
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

492
492
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

872
872
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

48
48
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

688
688
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws