'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

134 stemmen
'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

In de Serie A wisten enkele landgenoten afgelopen weekend een hoofdrol op te eisen. Er was uiteraard de glansprestatie van Romelu Lukaku bij zijn eerste basisplaats voor Napoli, waarbij hij meteen goed was voor een goal en twee assists. Ook in de partij tussen Genoa en AS Roma waren er twee Belgen aan zet.

Voor Roma werd het zondag uiteindelijk een baaldag, want het gaf in de slotseconden nog de zege uit handen. Koni De Winter bezorgde Genoa in minuut 96 nog een punt met zijn eerste goal in de Serie A. En er was nog meer slecht nieuws voor de Romeinen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Saelemaekers in 2024 wellicht niet meer in actie

Zij zagen immers ook Alexis Saelemaekers geblesseerd uitvallen. De Rode Duivel stond als wingback aan de aftrap, maar moest al na vijf minuten in de tweede helft naar de kant. Een dag later is het verdict snoeihard.

La Dernière Heure weet dat Saelemaekers zijn enkel gebroken heeft. Hij gaat dinsdag meteen onder het mes en daarna volgt wellicht een lange revalidatie. Het zou goed kunnen dat hij in 2024 niet meer in actie zal komen.

Wachten op nieuwe kans bij Rode Duivels

Dat is een zware domper voor de 25-jarige, die eind augustus nog verrassend de overstap naar Roma maakte. Hij had er nochtans een goede voorbereiding opzitten bij AC Milan, waar trainer Paulo Fonseca meermaals aangaf op hem te rekenen. Desondanks besloot Milan hem als pasmunt te gebruiken om Tammy Abraham binnen te kunnen halen.

Maar amper twee weken later valt Saelemaekers dus al voor lange tijd uit. Dat betekent ook dat hij weer maanden zal moeten wachten op een nieuwe kans bij de Rode Duivels. Nadat hij gepasseerd werd voor het EK, had Domenico Tedesco hem deze maand net weer bij de selectie gehaald, al bleef Saelemaekers uiteindelijk zowel tegen Israël als tegen Frankrijk aan de bankt gekluisterd.

Denk je dat Saelemaekers in de komende maanden zijn kans had gekregen bij de Duivels?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

89
89
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

46
46
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

28
28
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

277
277
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

334
334
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws