'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

134 stemmen
'Dramatisch nieuws voor Alexis Saelemaekers: gebroken'

In de Serie A wisten enkele landgenoten afgelopen weekend een hoofdrol op te eisen. Er was uiteraard de glansprestatie van Romelu Lukaku bij zijn eerste basisplaats voor Napoli, waarbij hij meteen goed was voor een goal en twee assists. Ook in de partij tussen Genoa en AS Roma waren er twee Belgen aan zet.

Voor Roma werd het zondag uiteindelijk een baaldag, want het gaf in de slotseconden nog de zege uit handen. Koni De Winter bezorgde Genoa in minuut 96 nog een punt met zijn eerste goal in de Serie A. En er was nog meer slecht nieuws voor de Romeinen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Saelemaekers in 2024 wellicht niet meer in actie

Zij zagen immers ook Alexis Saelemaekers geblesseerd uitvallen. De Rode Duivel stond als wingback aan de aftrap, maar moest al na vijf minuten in de tweede helft naar de kant. Een dag later is het verdict snoeihard.

La Dernière Heure weet dat Saelemaekers zijn enkel gebroken heeft. Hij gaat dinsdag meteen onder het mes en daarna volgt wellicht een lange revalidatie. Het zou goed kunnen dat hij in 2024 niet meer in actie zal komen.

Wachten op nieuwe kans bij Rode Duivels

Dat is een zware domper voor de 25-jarige, die eind augustus nog verrassend de overstap naar Roma maakte. Hij had er nochtans een goede voorbereiding opzitten bij AC Milan, waar trainer Paulo Fonseca meermaals aangaf op hem te rekenen. Desondanks besloot Milan hem als pasmunt te gebruiken om Tammy Abraham binnen te kunnen halen.

Maar amper twee weken later valt Saelemaekers dus al voor lange tijd uit. Dat betekent ook dat hij weer maanden zal moeten wachten op een nieuwe kans bij de Rode Duivels. Nadat hij gepasseerd werd voor het EK, had Domenico Tedesco hem deze maand net weer bij de selectie gehaald, al bleef Saelemaekers uiteindelijk zowel tegen Israël als tegen Frankrijk aan de bankt gekluisterd.

Denk je dat Saelemaekers in de komende maanden zijn kans had gekregen bij de Duivels?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

15
15
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

34
34
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

37
37
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

478
478
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

115
115
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

334
334
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

262
262
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

204
204
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1112
1112
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

449
449
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

292
292
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

684
684
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

792
792
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

828
828
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws