TRANSFERUURTJE: 'Pech voor KV Mechelen, Rabiot verbaast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Pech voor KV Mechelen, Rabiot verbaast'

De zomerse transferperiode is inmiddels ook in België gesloten, maar er circuleren nog heel wat details over de laatste deals. Bovendien zijn verschillende ploegen al bezig met hun plannen voor de komende mercato's. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

Jupiler Pro League

KV Mechelen versterkte zich in de zomer onder meer met Benito Raman, maar het had ook nog een andere bekende aanvaller op het oog. Het toonde ook interesse in Andi Zeqiri, die mocht vertrekken bij KRC Genk. De Zwitser had echter nog heel wat andere aanbiedingen en koos uiteindelijk voor Standard.

De voorbije weken werd Davy Klaassen nog gelinkt aan Antwerp en Anderlecht, maar de Nederlandse ex-international zal uiteindelijk niet in de Jupiler Pro League aan de slag gaan. Hij zou namelijk alsnog terugkeren bij Ajax, waar hij de voorbije dagen al mocht meetrainen. Hij zou daarbij de club overtuigd hebben om hem een contract tot het einde van het seizoen voor te schotelen.

Buitenland

Eén van de laatste grote namen die nog zonder club zat, lijkt eindelijk onderdak gevonden te hebben. Adrien Rabiot deed lange tijd geînteresseerde clubs afknappen met zijn pittige looneisen, maar verrast door nu naar Olympique Marseille te trekken. De 29-jarige Franse international bereikte zondagavond een princiepsakkoord over een tweejarig contract met l'OM.

Een andere vrije speler die nog van straat geraakt is, is Raphael Holzhauser. Drie jaar nadat de Oostenrijker net naast de Gouden Schoen greep, gaat hij aan de slag in Malta. Daar tekende hij een contract voor één seizoen bij Marsaxlokk, de nummer vier van vorig seizoen.

FC Barcelona is in de komende mercato's nog altijd op zoek naar een nummer zes. Daarvoor denkt het ook aan een Rode Duivel, want Amadou Onana wordt opnieuw aan Barça gelinkt. Aangezien hij deze zomer nog voor 60 miljoen euro naar Aston Villa verkaste, lijkt zijn komst echter moeilijk te worden. Joshua Kimmich (Bayern München) en Jerdy Schouten (PSV) lijken dan weer iets realistischere targets.

Had KV Mechelen nog een extra spits moeten halen?

Meest recent

'Kompany verwend: Bayern schakelt Kane voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

1
1
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

12
12
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

74
74
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

26
26
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

49
49
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

73
73
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

157
157
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

75
75
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

176
176
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

39
39
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

106
106
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

122
122
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

212
212
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

69
69
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

473
473
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

381
381
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

328
328
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

299
299
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

234
234
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

43
43
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

74
74
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

47
47
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

177
177

Meer sportnieuws