Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

door
Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

Real Madrid pakte de drie punten tegen Real Sociedad, maar de manier waarop zorgt voor veel ongeloof en ophef in Spanje. De Koninklijke kreeg twee penalty’s en volgens Sociedad waren die zéér discutabel.

Real Madrid won met 0-2 dankzij penaltydoelpunten van Vinicius Junior en Kylian Mbappé. Real Sociedad bleef verweesd achter en na afloop uitte de club veel kritiek op het verloop van de wedstrijd. Vooral de tweede strafschop vinden ze onterecht in het Baskenland.

LEES OOK: 'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Voetbal is kapot

Real Madrid kreeg ondertussen al vier penalty’s dit seizoen. Ook tegen Sociedad was het twee keer prijs. De eerste was een handsbal, maar bij de tweede ontstond er veel discussie. Coach Imanol Alguacil was na de wedstrijd ziedend. “Voor mij was er maar één terechte penalty, dit is echt zonde.”

Volgens Alguacil is het voetbal naar de vaantjes. “Als we hiervoor strafschoppen gaan geven dan maken we het voetbal kapot. Ik vind het maar niks. Er zullen zaken moeten veranderen als we willen blijven genieten van het voetbal”, klinkt het duidelijk. Ook in de media vond men dat Real werd ‘geholpen’ aan de winst.

MVP van de match

Voetbalkrant Mundo Deportivo riep ‘penalty’ als Man van de Match uit bij Real Sociedad – Real Madrid. De Koninklijke blijft door de overwinning wel in het spoor van het ongenaakbare FC Barcelona. Real telt elf punten en Barça is de autoritaire leider met vijftien punten. Thibaut Courtois hield wel weer de nul onder de lat.

🚀

Vind jij dat Real Madrid aan de winst werd geholpen?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

119
119
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

133
133
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

125
125
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

272
272
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

68
68
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

207
207
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

256
256
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

146
146
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

251
251
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

585
585
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

461
461
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

215
215
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

441
441
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

133
133
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

618
618

Meer sportnieuws