Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

door
Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

Real Madrid pakte de drie punten tegen Real Sociedad, maar de manier waarop zorgt voor veel ongeloof en ophef in Spanje. De Koninklijke kreeg twee penalty’s en volgens Sociedad waren die zéér discutabel.

Real Madrid won met 0-2 dankzij penaltydoelpunten van Vinicius Junior en Kylian Mbappé. Real Sociedad bleef verweesd achter en na afloop uitte de club veel kritiek op het verloop van de wedstrijd. Vooral de tweede strafschop vinden ze onterecht in het Baskenland.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Voetbal is kapot

Real Madrid kreeg ondertussen al vier penalty’s dit seizoen. Ook tegen Sociedad was het twee keer prijs. De eerste was een handsbal, maar bij de tweede ontstond er veel discussie. Coach Imanol Alguacil was na de wedstrijd ziedend. “Voor mij was er maar één terechte penalty, dit is echt zonde.”

Volgens Alguacil is het voetbal naar de vaantjes. “Als we hiervoor strafschoppen gaan geven dan maken we het voetbal kapot. Ik vind het maar niks. Er zullen zaken moeten veranderen als we willen blijven genieten van het voetbal”, klinkt het duidelijk. Ook in de media vond men dat Real werd ‘geholpen’ aan de winst.

MVP van de match

Voetbalkrant Mundo Deportivo riep ‘penalty’ als Man van de Match uit bij Real Sociedad – Real Madrid. De Koninklijke blijft door de overwinning wel in het spoor van het ongenaakbare FC Barcelona. Real telt elf punten en Barça is de autoritaire leider met vijftien punten. Thibaut Courtois hield wel weer de nul onder de lat.

Vind jij dat Real Madrid aan de winst werd geholpen?

Meest recent

Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

9
9
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

4
4
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

127
127
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

21
21
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

18
18
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

108
108
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

60
60
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

156
156
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

119
119
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

222
222
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

269
269
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

207
207
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

99
99
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

138
138
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

96
96
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

130
130
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

112
112
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

161
161
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

49
49
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

185
185
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

264
264
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

558
558
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

499
499
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

379
379
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

364
364

Meer sportnieuws