Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

door
Ongeloof in Spanje: Real Madrid werd aan winst ‘geholpen’

Real Madrid pakte de drie punten tegen Real Sociedad, maar de manier waarop zorgt voor veel ongeloof en ophef in Spanje. De Koninklijke kreeg twee penalty’s en volgens Sociedad waren die zéér discutabel.

Real Madrid won met 0-2 dankzij penaltydoelpunten van Vinicius Junior en Kylian Mbappé. Real Sociedad bleef verweesd achter en na afloop uitte de club veel kritiek op het verloop van de wedstrijd. Vooral de tweede strafschop vinden ze onterecht in het Baskenland.

LEES OOK: Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

Voetbal is kapot

Real Madrid kreeg ondertussen al vier penalty’s dit seizoen. Ook tegen Sociedad was het twee keer prijs. De eerste was een handsbal, maar bij de tweede ontstond er veel discussie. Coach Imanol Alguacil was na de wedstrijd ziedend. “Voor mij was er maar één terechte penalty, dit is echt zonde.”

Volgens Alguacil is het voetbal naar de vaantjes. “Als we hiervoor strafschoppen gaan geven dan maken we het voetbal kapot. Ik vind het maar niks. Er zullen zaken moeten veranderen als we willen blijven genieten van het voetbal”, klinkt het duidelijk. Ook in de media vond men dat Real werd ‘geholpen’ aan de winst.

MVP van de match

Voetbalkrant Mundo Deportivo riep ‘penalty’ als Man van de Match uit bij Real Sociedad – Real Madrid. De Koninklijke blijft door de overwinning wel in het spoor van het ongenaakbare FC Barcelona. Real telt elf punten en Barça is de autoritaire leider met vijftien punten. Thibaut Courtois hield wel weer de nul onder de lat.

🚀

Vind jij dat Real Madrid aan de winst werd geholpen?

Meest recent

Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

1
1
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

5
5
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

48
48
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

64
64
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

51
51
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

67
67
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

187
187
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

282
282
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

140
140
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

84
84
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

30
30
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

379
379
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

58
58
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

165
165
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

466
466
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

317
317
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

113
113
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

99
99
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

278
278
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

428
428
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

194
194
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

407
407
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

146
146

Meer sportnieuws