'Verontrustende vaststelling bij Club Brugge'

door
'Verontrustende vaststelling bij Club Brugge'

Club Brugge won met 0-3 van KV Kortrijk, maar dat was een overdreven score. De Bruggelingen zullen tegen Borussia Dortmund wel een hoger niveau moeten halen gedurende de hele partij. Sporza-journalist Tom Boudeweel ziet wel nog een groot werkpunt voor de Belgische landskampioen.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Club moet beter spelen

Club Brugge begon sterk en kwam verdiend 0-1 voor, maar nadien was het toch niet al te best. KV Kortrijk kreeg toch een aantal kansen en er was een goede Simon Mignolet nodig. Tegen Dortmund kan Club het zich niet veroorloven om zijn niveau drastisch te laten zakken.

"Club heeft nog geen enkele wedstrijd 90 minuten goed gespeeld. Periodes in wedstrijden, zoals die 20 minuten in Kortrijk zaterdag. Maar tegen Dortmund zal het meer dan 90 minuten top moeten zijn, offensief en defensief. Want woensdag heeft de tegenstander meer kwaliteiten en zal Club zich dus moeten overtreffen", stelt Boudeweel vast.

Motivatie groter in Champions League?

Club Brugge zal heel scherp moeten zijn. Het niveau moet met een ruk de hoogte in, want Dortmund is niet zinnens om Club te onderschatten. Zij willen de nieuwe Champions League openen met een overwinning. 

"Ik vond het wat verontrustend dat Club weer in de problemen kwam toen Kortrijk druk kwam zetten. Ik ga ervan uit dat Dortmund dat ook zal doen en langer zal aanhouden. Ik geloof wel dat de groep de intensiteit, de motivatie, de concentratie kan brengen omdat het gewoon de Champions League is - waar de spelers toch naar uitkijken", aldus de journalist.

Gaat Club stunten tegen Dortmund?

Meest recent

'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

11
11
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

31
31
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

105
105
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

120
120
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

80
80
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

155
155
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

248
248
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

98
98
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

458
458
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

239
239
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

422
422
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

354
354
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

379
379
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

73
73
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

62
62
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

96
96
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

228
228
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

85
85
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

341
341
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

212
212
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

95
95
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

172
172
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

229
229
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

83
83

Meer sportnieuws