Hasi scherp voor schlemiel Malinwa: "Genoeg cadeautjes"

door
Hasi scherp voor schlemiel Malinwa:

KV Mechelen blijft voorlopig hangen in de grijze rechterkolom van de Jupiler Pro League, want het heeft zichzelf zondagavond geen puntenwinst kunnen bezorgen. In Gent ging het met 2-0 verliezen en voor die nederlaag moest het vooral in eigen boezem kijken.

Na een halfuur keek Malinwa immers al tegen een dubbele achterstand aan en vervolgens gooide het vlak voor rust helemaal zijn eigen ruiten in. Het moest immers met tien verder nadat Jules Van Cleemput twee gele kaarten op zowat vijftien seconden pakte.

LEES OOK: Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Hasi scherp na domme rode kaart Van Cleemput

De verdediger had een terechte gele kaart gekregen na een tackle langs achter, maar was het daar niet mee eens. Hij liet zijn frustraties de vrije loop en gooide ook met de bal: het leverde hem meteen een tweede geel op.

Besnik Hasi was uiteraard niet te spreken over de actie van Van Cleemput. "Van Cleemput is geen jonge gast meer, hij zal dit geen twee keer meemaken. Zo laat je de hele ploeg in de steek", was hij scherp bij Sporza. "Cadeautjes hebben we al genoeg uitgedeeld."

Trots op mentaliteit

"Als we op zo'n lullige manier die twee doelpunten weggeven én nog eens een domme rode kaart pakken, is het frustrerend", ging hij verder. "We krijgen misschien zelf de beste kansen van de wedstrijd om een goal te maken, maar zij waren scherper dan ons. Ik ben trots op de mentaliteit van mijn ploeg in de tweede helft, ze bleven geloven in die terugkeer."

Met die mentaliteit koopt KV Mechelen echter weinig, want het blijft achter met een schamele acht op 21. Daardoor staat het voorlopig pas twaalfde. Dat is angstwekkend dicht bij de gevarenzone en dus kan het zich maar beter snel herpakken.

Is de kritiek van Hasi terecht?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

10
10
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

22
22
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

20
20
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

67
67
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

90
90
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

42
42
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

249
249
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

122
122
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

237
237
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

188
188
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

244
244
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

159
159
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

50
50
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

185
185
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

241
241
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

271
271
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

375
375
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

223
223
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

307
307
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

180
180

Meer sportnieuws