Hasi scherp voor schlemiel Malinwa: "Genoeg cadeautjes"

door
Hasi scherp voor schlemiel Malinwa:

KV Mechelen blijft voorlopig hangen in de grijze rechterkolom van de Jupiler Pro League, want het heeft zichzelf zondagavond geen puntenwinst kunnen bezorgen. In Gent ging het met 2-0 verliezen en voor die nederlaag moest het vooral in eigen boezem kijken.

Na een halfuur keek Malinwa immers al tegen een dubbele achterstand aan en vervolgens gooide het vlak voor rust helemaal zijn eigen ruiten in. Het moest immers met tien verder nadat Jules Van Cleemput twee gele kaarten op zowat vijftien seconden pakte.

LEES OOK: ‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

Hasi scherp na domme rode kaart Van Cleemput

De verdediger had een terechte gele kaart gekregen na een tackle langs achter, maar was het daar niet mee eens. Hij liet zijn frustraties de vrije loop en gooide ook met de bal: het leverde hem meteen een tweede geel op.

Besnik Hasi was uiteraard niet te spreken over de actie van Van Cleemput. "Van Cleemput is geen jonge gast meer, hij zal dit geen twee keer meemaken. Zo laat je de hele ploeg in de steek", was hij scherp bij Sporza. "Cadeautjes hebben we al genoeg uitgedeeld."

Trots op mentaliteit

"Als we op zo'n lullige manier die twee doelpunten weggeven én nog eens een domme rode kaart pakken, is het frustrerend", ging hij verder. "We krijgen misschien zelf de beste kansen van de wedstrijd om een goal te maken, maar zij waren scherper dan ons. Ik ben trots op de mentaliteit van mijn ploeg in de tweede helft, ze bleven geloven in die terugkeer."

Met die mentaliteit koopt KV Mechelen echter weinig, want het blijft achter met een schamele acht op 21. Daardoor staat het voorlopig pas twaalfde. Dat is angstwekkend dicht bij de gevarenzone en dus kan het zich maar beter snel herpakken.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
259

Is de kritiek van Hasi terecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

6
6
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

52
52
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

70
70
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

22
22
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

36
36
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

246
246
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

60
60
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

81
81
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

244
244
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

261
261
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

48
48
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

128
128
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

215
215
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

65
65
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

193
193
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

118
118
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

99
99
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

95
95
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

101
101
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

242
242
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

265
265
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

90
90

Meer sportnieuws