Hasi scherp voor schlemiel Malinwa: "Genoeg cadeautjes"

door
Hasi scherp voor schlemiel Malinwa:

KV Mechelen blijft voorlopig hangen in de grijze rechterkolom van de Jupiler Pro League, want het heeft zichzelf zondagavond geen puntenwinst kunnen bezorgen. In Gent ging het met 2-0 verliezen en voor die nederlaag moest het vooral in eigen boezem kijken.

Na een halfuur keek Malinwa immers al tegen een dubbele achterstand aan en vervolgens gooide het vlak voor rust helemaal zijn eigen ruiten in. Het moest immers met tien verder nadat Jules Van Cleemput twee gele kaarten op zowat vijftien seconden pakte.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Hasi scherp na domme rode kaart Van Cleemput

De verdediger had een terechte gele kaart gekregen na een tackle langs achter, maar was het daar niet mee eens. Hij liet zijn frustraties de vrije loop en gooide ook met de bal: het leverde hem meteen een tweede geel op.

Besnik Hasi was uiteraard niet te spreken over de actie van Van Cleemput. "Van Cleemput is geen jonge gast meer, hij zal dit geen twee keer meemaken. Zo laat je de hele ploeg in de steek", was hij scherp bij Sporza. "Cadeautjes hebben we al genoeg uitgedeeld."

Trots op mentaliteit

"Als we op zo'n lullige manier die twee doelpunten weggeven én nog eens een domme rode kaart pakken, is het frustrerend", ging hij verder. "We krijgen misschien zelf de beste kansen van de wedstrijd om een goal te maken, maar zij waren scherper dan ons. Ik ben trots op de mentaliteit van mijn ploeg in de tweede helft, ze bleven geloven in die terugkeer."

Met die mentaliteit koopt KV Mechelen echter weinig, want het blijft achter met een schamele acht op 21. Daardoor staat het voorlopig pas twaalfde. Dat is angstwekkend dicht bij de gevarenzone en dus kan het zich maar beter snel herpakken.

Is de kritiek van Hasi terecht?

Meest recent

Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

3
3
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

53
53
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

37
37
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

242
242
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

210
210
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

66
66
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

319
319
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

338
338
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

595
595
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

127
127
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

99
99
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

157
157
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

186
186
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

69
69
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

228
228
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

86
86
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

99
99
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

526
526
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

453
453
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

920
920
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

360
360
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

47
47
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

489
489
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

314
314

Meer sportnieuws